خانم کارشناس ودوستان دلیل ورم پاها در ماه چهارم بارداری چیه

سلام خانم کارشناس و دوستای خوبم من هفته ی 16بارداری هستم و خیلی از وقتا پاهام ورم میکنه به نظرتون الان برای ورم پا زود نیسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟طبیعیه؟ من خیلی نگرانم بیشتر هم پای چپم ورم میکنه نمیدونم چیکار کنم؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

وخدایی که در این نزدیکی است ..............

Re: خانم کارشناس ودوستان دلیل ورم پاها در ماه چهارم بارداری

سلام صفیه جون نگران نباش دیشب منم ازدرد پای راستم از خواب بیدار شدم ولی مال من ورم نکرده
راستی زیاد سر پا نمی مونی ؟چون من دوستی داشتم که از 3 ماهگی پاهاش ورم کرده بود چون سر کارش مجبور بود زیاد سر پا بمونه
انشا... خوب میشی ولی این دفعه که رفتی دکتر بهش بگو
من 29 وقت دکتر دادم که انشا...سونو . تعیین جنسیتو برامم می نویسه
یا امام حسین کمکم کن

سلام
ورم دست و صورت اهمیت بالاتری دارد و نیاز به مراقبت و پیگیری بیشتر .
اما مادران باردار مستعد ورم متوسط و نه شدید پاها هستند.
در صورت شدید بودن؛کنترل فشار خون و اطمینان از نرمال بودن آزمایش ادرار یعنی نداشتن پروتئین در ادرار (از 20 هفته به بعد) و نیز رعایت نکات مربوطه نظیر کاهش مصرف نمک ،اصلاح الگوی نشستن مادر ،دراز کشیدن بر روی سمت چپ بدن، بالا گرفتن پاها و پوشیدن جوراب الاستیک و کفش راحت می تواند به برطرف شدن ورم کمک کند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام صفیه جون خوبی؟الان که صفحه روبازکردم دیدم نوشتی هفته16 باورم نشدواقعاچقدرزودگذشت.خیلی خوشحالم گلم براهمه منتظران که تواین جاده تنهاموندن وباداشتن یه نینی زندگیشون رنگ ولعاب تازه به خودش بگیره دعاکن.ان شا..بزودی نینی خوشگلتو بغل بگیری.
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام اعظم جون مهربونم خیییییییییییییییییییییییلی ازت ممنونم بابت لطفی که بهم داری درسته که باردارم ولی دوستای خوبمو فراموش نکردم واگه لایق بدونین همیشه دعاتون میکنم ایشالله همتون به ارزوی مامان شدن برسین برا ماممانام دعا کنین خانمی
وخدایی که در این نزدیکی است ..............
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 100 مهمان