الی گلی جاه خدارا هزار مرتبه شکر خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم
ایشاا.... دوران رو به خوبی وخوشی وسلامتی طی کنی ونی نی بیاد بغلت ایشاا...

:D :D :D :D :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

تبریک میگم الی گلی جان .الحداله که تو هم مامان شدی انشالله به سلامتی این دوران رو بگذرونی. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

سلام الی عزیز هزاران بار تبریک :)

این اولین خبر خوش بود در اولین روز ربیع امیدوارم همینطور خبرهای خوب وخوش بشنویم :D

خانمی خیلی مواظب خودت باش بازم تبریک :)
الهی به امید خودت ...ای خدای من...

سلام الی جوووونم خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیییییییییییییییییییییییییلی خوشحال شدم بخدا واقعا مبارکت باشه امیدوارم ای 9ماه و به خوبی وخوشی وسلامتی طی کنی برای ماهم دعا کن ایشالله بهد 9 ماه دیگه تاپیک تولد نی نی تو رو ببینیم اممممممممممین
وخدایی که در این نزدیکی است ........
پیوست ها
1319834875children_23.jpg
1319834875children_23.jpg (23.5کیلو بایت)مشاهده 3833 مرتبه

سلام الی جون خیلی خیلییییی تبریک میگم خیلی دوست دارم منم این حس رو تجربه کنم برای منم دعا کن عزیزم.ایشالله دوران خوشی داشته باشی مواظب خودت و جوجه ی نازت باش
اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

وای الی جان تبریکات منو بپذیر خیلی خوشحالمون کردی خدارو شکر. مواظب خودت ونی نی باش و برای همه ما دعا کن.به تاپیک ویژه سر بزن ، یه ستاره تقدیم به الی عزیز بچه ها ستاره هامون داره زیاد میشه ها دعا کن همه ستاره دار بشن.

خیلی خوشحال برات الی جون ایشاا.. نی نی بیاد بغلت برای همه ما دعا کن ممنونم التماس دعا :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

الی جون خیلی از شنیدن خبر بارداریت خوشحال شدم خیلی بهت تبریک میگم ایشاالله به برکت ماه محرم و صفر خود امام حسین نی نی تو برات نگه داره و به زودی تو بغلت بگیریش.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

الی چون مبارکه :D ان شاا..بارداری سالمی داشته باشی ونینیتوبغل بگیری
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام الي جان تبريك مارو هم بپذير اميدوارم ني نيت به سلامتي به دنيا بياد و زندگيتو از اين رو يه اون رو كنه البته با شلوغي هاش
پیوست ها
.jpg
.jpg (14.14کیلو بایت)مشاهده 3798 مرتبه
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 104 مهمان