تو رو خدا واسم دعا کنید

دوستای عزیزم من جوابهای ازمایشم رو گرفتم

هم انعقاد خون دارم هم تو بارداری بدنم نسبت به انتی بادی تیرویید واکنش نشون میده و جفتشون از دلایل سقط هستش

ودکتر بهم اسپرین واسه انعقاد خونم داده و گفته تو بادرای باید چند بار از تیرویید بدم

.لی مشکل اصلی اسپرم های همسرم است که 97 درصدشون از لحاظ شکل ظاهری ناسالمن و دلیل اصلی سقطهام هم همینه ..................دکتر مردان که لقاح مصنوغی رو پیشنهاد دادن

ولی دکتر زنان و ایمونولوژی خودم گفته یک بار دیگه باردار شو اگه خدایی نکرده سقط شد اونوقت میریم سراغ روشهای دیگه

موندم به خدا که چرا اینطوری شده

از خدا میخام که به همه کمک کنه به منم کمک کنه تا بتونم بارداری سالمی داشته باشم وبتونم طبیعی باردار شم

التماس دعا :oops: :oops: :oops: :oops:

صادقی عزیز سلام ایشالا که خیره.خودتو ناراحت نکن .به امید خدا بارداری طبیعی و سالمی خواهی داشت .استرس هم نداشته باش.دعای خیر همه فیروزه ایها با شماست .دوست خوبم به خدا توکل کن و از حالت مارو بی خبر نذار و مواظب خودت باش عزیزم :wink:
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام الهام جان
از وقتی که بهم گفتی حالت چقدر بده تو فکرتم عزیزم درد همه ما مشترکه هرکدوممون با یه مشکلی دست وپا میزنیم باتوکل به خدا وصبر و حوصله ایشاا...همه ما به مراد دلمون میرسیم فردا صبح بعدازنماز صبح میخام دعای توسل بخونم ونماز برای حضرت فاطمه (س) وسه تا شمع به نیت بی بی حور بی بی نور و بی بی سه شنبه روشن میکنم همراه با مشگل گشا برای شما و تمامی دوستان فیروزی دعا میکنم به امید براورده شدن الهی آمین
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلام الهام جونم بميرم ميدونم جه حالي داري ناراحت نباش نازم استرس كارت و خرابتر ميكنه نذر و نياز ميكنيم همه كه خدا مشكل توروهم حل كنه و طبيعي باردارشي عزيزم. ميبوسمت.
نيني سالم ميخوام

الهام جونم فقط میتونم بگم که بخدا توکل کن و همه چیزو به اون بسپار. ایشالله ایندفعه بارداری سالمی رو پشت سر بذاری و به زودی نی نی نازتو بغل کنی گلم. همه دعای خیره فیروزه ای ها پشت سرت بوده و هست. مراقب خودت باش. بوووووووووس گلم
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان