سلام
خوبی خانمی؟
انشاءالله بارداری سالمی داشته باشی :D :D :D
بوسات هم نوش جون خودت و شوهرت :D :D :D

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

منم تاقبل بدنیا اومدن پسرم همینجوری بودم ولی حالا خیلی رعایت میکنیم خیلی رسمی اینکاررو انجام میدیم پس فعلا کیفتونوبکنین البته بعدشم مربوط به خودتونه
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام دوستان.شوهر من اول زندگیمون یه چیزی گفت که خیلی خوشم اومد .یه بار به من گفت که من نمیخوام مثلا زنم یه کدبانوی کامل و بی نقص باشه ولی بقیه چیزارو سرسری بگیره.من میخوام خانومم همه چیزش در حد نرمال باشه.و دیدم راست میگه اگه من تواناییم رو تو یک یا دو چیز معطوف کنم و بقیه وظایفمو سرسری بگیرم مطمعنا موفق نخواهم شد.به قول یکی از استادام زن معمار خونه است.همیشه سعی کنین عشقتونو گرم نگه دارین.وسط کارش بهش اس ام اس عاشقانه بزنین.در اون لحظه که انتظار نداره بهش یاداور بشین که دوستش دارین .من خودم این کارو میکنم مثلا بعضی وقتا وسط کارم بهش اس میدم و بهش جمله های عاشقانه میگم.و میبینم چقدر اتش عشقو زنده نگه میداره.و اخر اینکه سعی کنین هیچ وقت پرده احترام بینتون از بین نره.

عزیزم
من یه پسر 6 ساله دارم
الان هم هفته 15 باردارم
هر کسی یه قلقی داره
همه یه جور نیستن :D :D :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام به همه باتجربه ها
بچه ها من سايت فيروزم باز نميكنه اصلا
سما جون من فقط اگر صفحه باز كنه تو صفحه اصليه...گاهي بزور تو پيام شخصيا ميرم
توتايپيكها نه
سما جون من فعلا از دست شوهرم عصبانيم اگه بهت راه كار بدم شوهرت ازت فرار ميكنه
ولي واقعا گاهي حس ميكنم براهم تكراري شديم...توروخدا راهكار بذارين منم ميخوونم

ای جان نازلی جون ایشاا... شما هم بارداری موفقی داشته باشی
آره ولی مردها از محبت کردن بهشون هیچوقت خسته نمی شن فقط بعضی موقع ها بروز میدن بعضی موقع ها هم بروز نمیدن
zzzzzzzzzzz

در ضمن سما جون تو سعیتو بکن ولی اینو هم بدون که اخلاق همه یکی نیست شوهرتو همونطور که هست دوست داشته باش و به ظواهر زندگیه دور و بریات زیاد اطمینان نکن.مطمعن باش زندگیه تو از همونی که فکر میکنی خوبه بهتره.من یه دوستی دارم شوهرش خیلی زود عصبانی میشه یه بار فته بودیم مسافرت همش بهش عزیزم عزیزم میکرد ولی شوهر من جلو جمع از این کارا نمیکنه و منم اونطوری قبولش دارم چون میدونم چقدر دوستم داره و نیاز نیست جلو جمع از این کارا بکنه.وای سما جون چشمت روز بد نبینه یه بار همچین جاو ما بهش عصبانی شد که من لرزیدم به خدا عوض اون من خجالت کشیدم و دیدم که شوهر من چقدر خوبه.غرور خوبه
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 109 مهمان