سلام دوستاي خوبم
مامي جوجوي نازم راست ميكي بايد بيشتر مواظب باشي اما الان اتفاقي كه افتاده ديكه اصلا بهش فكر نكن عشقم بذار هورمونهاي بدنت خوب فعاليت داشته باشن تا بهتر به نتيجه برسي عزيزم. هركس و هرجيزي هم كه ناراحتت ميكنه رو كنار بذار و راحت به زندكيت ادامه بده.. غصه هم نخور.. اين جه حرفيه عزيزم ما همه ايجا همدرديم و همه هم واسه همديكه رازنكه دار و يه دوست واقعي. انشالله به زودي دوباره مامان ميشي عشقم. بوووووس.

نيني سالم ميخوام

سلام ماما جوجوی عزیزم

عزیزدلم مااینجا همه خاهرای هم هستیم وباهم درددل میکنیم ایشاا... که شماهم درسال 91 نی نی دارمیشی یه نی نی سالم وناز الهی آمین فقط خاهر گلم ناراحتی استرس از خودت دور کن عزیزم قربانت التماس دعا
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلام مریم جونم ممنون گلم از دعای شما خوبیم
شما چطوری گل خودم نی نی ناز ما چطوره؟
ایشالله که بارداری سالمی رو در پیش داشته باشی گلم. راستی تا حالا سونو رفتی؟
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام خواهرای مهربونم :P از لطف تک تکتون ممنونم. واقعا درست میگین . چشم از این به بعد فقط بی خیالی {البته اگه بشه} از این ماه به امید خدا اگه آزمایشام مشکلی نداشته باشن دوباره شروع میکنم.
ماچم به لپ دوستای نازم :wink:
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام مامی جو جو خودم
خوشحالم که از نظر روحی بهتری. گلم ایشالله ماهه بعد حتما نتیجه میگیری الان باید به خودت حسابی برسی و خودتو برای یه بارداری آماده کنی. ایشالله که ایندفعه بارداری سالمی در پیش داشته باشی و نی نیت هم سالم به دنیا بیاد گلم. همه چیزو بخدا بسپار. ایشالله خداوند هم به حق این شب عزیز یه نی نی سالم و صالح بهت میده گلم. مراقب خودت باش. فدای تو گلم بوووووس :wink:

مرضیه نازنینم منم برات آرزو میکنم بارداری سالمی داشته باشی و کوچولوتو به سلامتی به دنیا بیاری.دوستت دارم عزییییییییییییییییییییزم منم بوووس :P
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام به همه دوستان عزیز فیروز
من پونه هستم 29 ساله از بچه های قدیمی فیروز الان مدت زیادی که نمی یام چون سر کار بودم و نمی رسیدم بیام الانم بعد از مدتها تونستم بیام.
به مریم جون رز جون و مرضیه جون و همه بچه ها سلام دارم.
راستش رو بخواید بچه ها خواستم یه حرف دوستانه به همه شما بزنم از اینکه خدا بچه بهتون نمی ده ناراحت نباشید همه چیز دست خداست و به خودش توکل کنید به تعداد ماهی انتظار برا بچه دار شدن فکر نکنید می دونم سخته ولی بی خیال باشید تا خدا هر وقت صلاح دونست بهتون بچه بده هیچ چیز خدا بی حکمت نیست.
خود من اول ازدواج جون دانشجو بودم و بخاطر اینکه شوهرم مخالف بود بچه دار شیم تا 1 سال جلوگیری می کردم و بعد از اون که با اسرار گذاشتم بچه دار شم شوهر اونقدر ضعیف شده بود که اسپرمش با وجود اینکه تعدادش زیاد بود ولی جهش نداشت من نزدیک 2 سال چند ماه اینقدر دوا درمون کردم تا شوهرم خوب بشه اخر سر بعد از خوردن چند ماه داروی عطاری که بسیار تلخ بود و به زور می خورد و باز جواب نداد دکتر گفت واریس داره و باید عمل کنه درست 2 روز قبل از اینکه عمل بشه موقع این بود که پریود بشم ولی 6 روز عقب افاد بود بی بی جک زدم و دیدم مثبت هست از ترسی که همراه با خوشحالی بود رفتم آزمایشگاه تا بعد از 2 ساعت که آماده شد دل تو دلم نبود که تو آزمایش هم مثبت نشون داد باورم نمی شد چون دیگه ناآمید شده بودم.
الان 7 ماه 7 روزمه ولی باور کنید هنوز باورم نشده تا دنیا نیاد و لمسش نکنم باورم نمی شه انشاالله خدا به همه آرزو مندا بچه بده و همه این حس تجربه کنن برا منم دعا کنید تا بچه سالم و صالحی دنیا بیارم.
شرمنده سرتون رو درد آوردم ببخشید.
بای. می بوسمتون.

سلام پونه عزیزم
حالت خوبه گلم؟ نی نی ناز ما چطوره عزیز؟
اول اینکه مادر شدنتو بهت تبریک میگم خیلی خوشحال شدم، ثانیا ایشالله که بارداری سالمی در پیش داشته باشی و ایشالله نی نی نازت سالم به دنیا بیاد گلم. خوشحالم که بعد از مدت ها اومدی تا مرهمی باشی بر دل بچه های فیروزه ای که در انتظار نی نی هستند. ایشالله که خبر مامان شدن تک تک اونا رو شاهد باشیم. الهی آمین
از آشناییت بسیار خوشحالم و ایشالله که دوستای خوبی باشیم. پونه جان مراقب خودت و اون نی نی نازت باش عزیز دلم. می بوسمت بای :wink:

سلام مرضیه عزیزم .گلم ببخشید که دیر پاسخ دادم .مرضیه جون من هنوز سونو نرفتم آخه همون بار اول که رفتم دکتر فقط آزمایشات رو برام نوشت و گفت که ماه بعدش برم 25ماه بازم وقت دکتر دارم فکر کنم این بار برام سونو بنویسه .راستی رفتم کلنیک برام پرونده باز کردن و ماما هم فشارم اینارو چک کرد آزمایشامم دید گفت که همه چی روبه راهه (خدا رو شکر) گفت ماه سوم باید واکسن بزنم .
دیگه همین ......شما چه خبر ؟انشالله که نینیمون و خودت سالم و سرحالین.
روی ماهت رو میبوسم :wink:
مریم

خدايا از انتظار خستم
خدايا قدر نعمتي را كه بهم ميدهي را ميدانم
خدايا به خودت قسم حاجت دلم را بدهي فراموشت نميكنم و هرروز صدايت ميزنم
خدايا ديكه از انتظار خستم تا كي منتظر باشم؟ منم دلم نيني ميخواد
منم دلم نيني ميخواد
منم دلم نيني ميخواد
خداااااااااااااااااااااااااا جوووووووووووووووووونم
اين ماه از دركاهت ردم نكن خداااااااااجونم صدامو بشنو.
جوابمو بده. دلم داره ضعف ميره واسه اينكه منم نيني داشته باشم. يعني ميشه خدا جونم؟ دلم و شاد كن قول ميدم هيج وقت ازت يادم نره و هرروز صدات بزنم و هر روز شكرت كنم.
جلو همه اين دوستاي ناز منتظر بهت قول ميدم. قول قول.
يه نيني سالم فقط خدااااااااا سالم و صالح.
نيني سالم ميخوام

خدايااااااااااااااااااااااا

مننننننننننننننننننننننننننم

دلللللللللللللللللللللللللللم

نينييييييييييييييييييييييييييييي

ميخووووووووووواد
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 99 مهمان