ترنم جون
تبریک میگم بهت عزیزم
امیدوارم دوران بارداری رو به خوبی و خوشی بگذرونی و برای ما هم دعا کنی به خصوص برای من که واقعا به دعای تک تک تون نیازمندم
پیشاپیش از همه ی عزیزانی که بنده ی حقیر رو فراموش نمیکنن سپاسگزارم :wink:
مهسا جون کلا همیشه پریودت 3 روز طول میکشه؟
من که فکر نمیکنم باردار باشی یعنی به عبارتی تقریبا مطمئن هستم که شما باردار نیستی
شاید به دلیل اختلالات هورمونی مثل بالا بودن پرولاکتین یا مشکلات تیروئید و یا سایر اختلالات دچار این مشکل شده باشید
امیدوارم مشکلتون خیلی زود حل بشه .

فکرمیکنم یه لحظه ای هست که آدم هرچقدر هم خلافکار باشه روی دو تا زانوهاش می افته و بالا رو نگاه میکنه.
خدایا..........

تقریبا دیانا جون. سه روز اول خونریزی نسبتا خوبه ولی روز چهارم به بعد دیگه تقریبا فقط لکه بینی هست. ولی توی این دو ماه شدت خونریزی در سه روز اول- به جز روز دوم خیلی خیلی کم بود فقط یه کم بیشتر از لکه بینی. بنظرت بی بی چک بعد از یکماه و نیم قابل اطمینان هست؟

mahsajoon نوشته شده:تقریبا دیانا جون. سه روز اول خونریزی نسبتا خوبه ولی روز چهارم به بعد دیگه تقریبا فقط لکه بینی هست. ولی توی این دو ماه شدت خونریزی در سه روز اول- به جز روز دوم خیلی خیلی کم بود فقط یه کم بیشتر از لکه بینی. بنظرت بی بی چک بعد از یکماه و نیم قابل اطمینان هست؟
مهسا جون بی خیال عزیزم حتما قابل اعتماده مگه میشه تیتر بتات بالا بره و بی بیچکت +نشه
به احتمال زیاد یه مشکل هورمونی داری برو پیش یه دکتر غدد و شرح حالت رو بگو انشااله که خوب میشه
نگران نباش
فکرمیکنم یه لحظه ای هست که آدم هرچقدر هم خلافکار باشه روی دو تا زانوهاش می افته و بالا رو نگاه میکنه.
خدایا..........

با سلام به همه دوستان من هم چند ماهه که اقدام کردم اما هنوز نتیجه نگرفتم، خیلی استرس دارم لطفا برام دعا کنید مخصوصا شما مامانای جدید.
انشااله خدا به همه ما نی نی های سالم و صالح بده. التماس دعا

سلام دوستان خوبم.اسم پسرمو میخام آرمیا بزارم .بعضیا میگن آرمیا درسته بعضیا هم میگن ارمیا ermia .میخاست بدونم تلفظ آرمیا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم :P

سلام دوستان خوبم.فردا وقت سزارین دارم.واسم دعا کنین.خیلی استرس دارم.از طرفی مادرشوهرم چندروز پیش بدلیل کهولت سن سکته کرده و شوهرم درگیر کارای مادرشه.همه برنامه هام تقریبا بهم خورده.خوشبختانه خوبه مامانم و خواهرم هستن و تنها نیستم وگرنه خیلی ناراحت بودم .
خیلی دلم گرفته اومدم یه خورده درددل کنم و...........ولی نمیخام سرشمارو به درد بیارم.فقط واسم دعا کنین که بچم سالم باشه.
امیدوارم هرکسی که در ارزوی بچه دار شدنه .خدابهش بچه سالم و صالح عطا کنه.آمین

سلام به همه ی دوستان
امیدوارم که همه اونایی که نی نی میخوان خدا بهشون بده،ارزوی سلامتی دارم برا همتون.
من الان تو ماه 6بارداری هستم،یه پسر،اسمش طاها گذاشتیم،خرداد ماه هم به این دنیا میاد.

:o :D :o

سلام سعاد جونم قدم نو رسیده مبارک. ایشالله که همیشه سالم و تندرست باشه. راستی خودت خوبی گلم؟ مراقب خودت باش. برای منم دعا کن. این ماه اقدام کردم ایشالله با دعای شما دوستان خوبم نتیجه بگیرم. پیشاپیش از همتون ممنونم. فعلا بای بوووووووووووووووووووس
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 102 مهمان