Re: خدایا به حرمت دل پاک مادران حال و آینده فیروز..

سلاااااااااام گرم تقدیم به دوستان عزیزم :D :D :D
فکر نکنید چون بی معرفتم کم میام پیشتون نهههههههههههههه اصلا بی معرفت نیستم بلکه همیشه به یادتونم :oops:
مشکلاتی دارم که اینجا مجال گفتنش نیست دوستانم فقط و فقط ازتون التماس دعا دارم مخصوصا توی این ماه مبارک که در پیشه :oops:
منم اگه قابل باشم دعاگوی همتون هستم...مهدیار هم به خاله های خوبش سلام میرسونه و برای همتون بوووووس میفرسته :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
آرزوها و شادیهاتون نزدیکه نزدیک...
غصه ها و مشکلات دوره دور...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

سلام نازلی جون امیدوارم خیلی زود ازت خبرای خوب بشنویم بعضی از مادرا یه کمی طول میکشه که نی نی دار بشن ولی بالاخره نی نی دار میشیدو با نی نی نازتون عکس قشنگ میندازید برامون تا ما هم خوشحال بشیم

[quote="nazly53"][quote="naji"]نازی کی میخوای ازخواب بیدارشی پری بچش دنیا اومده هنوز تو لیست انتظاره :mrgreen:[/quote]
کچل خانم اول تاپیک نوشته بودم که خرزوخان تاپیکهای قبلی رو حذف کرده بود و اطلاعات رو از تاپیکهای قدیمی لود کردم.
[color=#BF0000]نیت ایجاد تاپیک و برپا کردن چادر ننجون بود کعبه و بتخانه بهانه :mrgreen: :mrgreen: [/color][/quote]

ناجی فکر کنم منتظر دومی باید باشم :lol: :lol: :lol: :lol:
واااااااااااای منکه از زایمان اینقدر ترس کردم که دیگه قصد ندارم.
توی بیمارستان زنهایی که میومدن برا زایمان جیغ و گریه منو که میدیدن اونا هم گریه میکردن و میترسیدن.دکتر بهم میگفت کم جیغ بزن این زنا ترس کردن :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

سلام به همگی حالتون خوبه دوستای گلم،دلم برای همتون تنگ شده به خدا به فکرتون هستم و دوستتون دارم اما نمیدونم چرا انقدر گرفتار کارام شدم،
سلام خدمت نازلی خانم ببخشید اگه با تاخیر های زیاد میام 2ماهه دیگه کوچولوم به دنیا میاد دارم کارای اتاق و سیسمونیم را میکنم و...
شماها ه
حالتون خوبه وای خوشحال شدم ازی هم مامان شده من نمیدونستم تبریک میگم بهش،ناجی شیطون تو کوچولوت به دنیا اومد عکسش را بذار ببینیم،بچه ها کی دیگه حامله شده چه خبر از مینو و الاله جونی.
راستی نینیم دختره نمیدونم بهتون گفته بودم یا نه،بوووس برای همه
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.

راستی ماه رمضان از همتون التماس دعا دارم برام دعا کنید که راحت زایمان کنم با اولاد سالم و صالح و خداوند نصیب و قسمت همه بکنه منم اگه قابل باشم برای براورده شدن حاجات همتون دعا میکنم انشاالله.
بچه ها اگه اسم دخترونه قشنگ میدونید بهم بگید ممنونم
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.

parisa71 نوشته شده:سلام به همگی حالتون خوبه دوستای گلم،دلم برای همتون تنگ شده به خدا به فکرتون هستم و دوستتون دارم اما نمیدونم چرا انقدر گرفتار کارام شدم،
سلام خدمت نازلی خانم ببخشید اگه با تاخیر های زیاد میام 2ماهه دیگه کوچولوم به دنیا میاد دارم کارای اتاق و سیسمونیم را میکنم و...
شماها ه
حالتون خوبه وای خوشحال شدم ازی هم مامان شده من نمیدونستم تبریک میگم بهش،ناجی شیطون تو کوچولوت به دنیا اومد عکسش را بذار ببینیم،بچه ها کی دیگه حامله شده چه خبر از مینو و الاله جونی.
سلام
خوبی؟
خوشحالم که هردو خوبین :P عکس نی نی ناجی تو تاپیک عکس نازنین دختر مریم جون هست :P
ناجی کاسبه تو تاپیک هم صرفه جویی کرده :mrgreen: :mrgreen:
انشاءالله بسلامتی دختر نازتو در آغوش گیری :P :P :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

parisa71 نوشته شده:راستی ماه رمضان از همتون التماس دعا دارم برام دعا کنید که راحت زایمان کنم با اولاد سالم و صالح و خداوند نصیب و قسمت همه بکنه منم اگه قابل باشم برای براورده شدن حاجات همتون دعا میکنم انشاالله.
بچه ها اگه اسم دخترونه قشنگ میدونید بهم بگید ممنونم
التماس دعا
ملیسا
وانیا
کیانا
دیانا
مرسانا
سارا(اسم دختر آینده خودم) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام و صبح بخیر به همه دوستای گل :P :P
سلام پریسا جون. خوبی عزیزم؟
فکر کنم نی نی هامون تو یه ماه دنیا بیان، برای من تاریخ زده 20 شهریور. برای تو چی؟
به سلامتی که نی نیت دخمله، نی نی من پسمله، اسمش هم آریا :P :P

parisa71 نوشته شده:سلام به همگی حالتون خوبه دوستای گلم،دلم برای همتون تنگ شده به خدا به فکرتون هستم و دوستتون دارم اما نمیدونم چرا انقدر گرفتار کارام شدم،
شماها ه

سلام به همه دوستای خوبم وپریسای عزیز من امروز 20 هفته و3 روزمونی نیم دختره ..ممنونم از تبریکت .. انشالله نی نی ات سالم بیاد بغلت من که دیگه پای راستم میلنگه ساق پام همش میگیره والانم خیلی درد داره صبح ها هم پاهام موقع خواب بیحس میشه .. شکم درد وکمر درد هم دارم وزنم داره میره بالاوزیاد تر میشه من ماکارانی وبرنج و سیب زمینی رو خیلی کم کردم ولی همینطور وزنم داره میره بالا و میترسم ماما هم گفت وزنت خیلی داره میره بالا :cry:
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 126 مهمان