تاتو موقت یا تاتو دائم، شما بخوای بزنی کدومشو انتخاب میکنی؟

سلام دوستان این اولین پست من در این فرومه و میخوام با یک سوال چالشی حضور خودمو در این فروم بزنم؟ دوستان کسی هست که خواسته باشه تاتو دائم بزنه و بعد پشیمون شده باشه؟ یا اینکه بعد از اینکه تاتو دائم زده پشیمون شده باشه؟ من یه چند وقتیه که میخوام و قصدم بر اینه که برم تاتو دائم بزنم ولی خیلی خیلی از پشیمونیش میترسم.
نمیدونم که بعد از تاتو زدن توی موقعیت کاری من چه تاثیری میذاره و من میتونم دیدگاه مثبت عادما نسبت به خودمو باز نگه دارم؟ خیلی وقتا با خودم فکر میکنم که حرف مردم برام زیاد مهم نباشه اما در نهایت به این فکر می افتم که بالاخره ما داریم تو این مملکت زندگی میکنیم و باید یه سری چیزها رو رعایت کنیم.
اینکه چقدر ما برامون مهم باشه زیاد مهم نیست چون در نهایت این جو جامعه است که روت اثر میذاره. 

دنبال روش های دیگه ای برای تاتو زدن هم رفتم مثل استفاده از برچسب تاتو و اسپری تاتو موقت. اسپری تاتو موقت رو از تاتو فست گرفتم، آدرس صفحه ی سایتشون رو میتونید ببینید. برچسب تاتو رو هم از فروشگاه دیجی کالا خریدم. من بین این دوتا گزینه قطعا همون اسپری تاتو موقت رو انتخاب میکنم چون حجم اسپری حدود 200 میل هست و مقدار بیشتری تونستم ازش استفاده کنم.
برچسب دیگه یکباره و تموم میشه و اون رو تا یکی دو ماه ازش استفاده کردم.

یکی از روش های استفاده از تاتو موقت هم حنا هندی هست، حنا هندی فکر کنم بیشتر برای دخترا است چون روی پوست مردا که من ندیدم کسی حنا هندی بزنه برای تاتو کردن.

حالا من بین دوراهی اسپری تاتو موقت و تاتو دائم مانده ام؛ به قول معروف من مانده ام تنهای تنهااااا ! من مانده ام تنها میان سیل غم ها.
دوستان اگه شما بودید میرفتید تاتو دائم میزدید یا از اسپری تاتو موقت استفاده می کردید؟

ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان