کاشی کاری خانه چه کاربردی دارد؟

#1
کاشی کاری یکی از هنرهای باستانی است و به دوران قبل از اسلام بر می گردد که از گذشته تا به امروز، بسیار مورد توجه است. امروزه از کاشی کاری و سرامیک برای زیباسازی و تزئینات داخلی ساختمان استفاده زیادی می شود. همچنین از آن برای جلوگیری از آبریزی و رطوبت در سرویس بهداشتی و حمام استفاده می کنند و با پیشرفت ظاهری کاشی ها، حتی از آنها برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود. به طور کلی یکی از رایجترین پوشش های کف و ساختمان، کاشی کاری و نصب سزامیک است که علاوه بر استفاده برای تزئینات، عایق رطوبتی بسیار خوبی هم است.
 اما نکته مهم این است که تمامی این موارد برای کاشی کاری ساختمان، زمانی موثر و مهم است که اصولی و تمیز نصب شوند. پس بهترین کار این است که نصب کاشی و سرامیک خود را به یک فرد کاربلد و یک کاشی کار ماهر بسپارید، امروزه با حضور شرکت های خدمات آنلاین پیدا کردن یک فرد ماهر و دسترسی آسان به بهترین قیمت کاشی کاری، کاری بسیار آسان شده. فقط کافی است که با ثبت سفارش خود در سایت، به چندین متخصص وصل شوید و بهترین را انتخاب کنید.
اما نکاتی که باید در انتخاب کاشی و سرامیک مناسب در نظر گرفت، به صورت زیر است.
حتما از کاشی و سرامیک با کیفیت استفاده کنید، که با گذشت زمان در محیط هایی که مرطوب هستند، دچار ترک خوردگی، رنگ پریدگی و خرابی نشوند.
هنگام خرید توجه کنید که دچار ترک های مویی یا ترک نباشند، چون با قرار گرفتن در محیط های مرطوب به سرعت خراب می شوند.
بهتر است که برای مکان هایی که مدام مرطوب است و در معرض آب است، مثل کف حمام و دستشویی، از سرامیک استفاده شود.
 برای دیوارهای سرویس بهداشتی و مکانهایی که در معرض مستقیم آب نیستند از کاشی استفاده کنید.
تفاوت کاشی و سرامیک در چیست؟
بدنه اصلی کاشی از سفال ساخته شده است و تفاوت این دو در رویه ی انهاست. رویه کاشی از یک ماده شیشه ای است و رویه ی سرامیک از جنس سرامیک است. از آنجایی که استحکام سرامیک بیشتر از کاشی است، از آن برای پوشش دیوار ها و جاهایی که در معرض مستقیم آب نیست استفاده می شود و از سرامیک برای پوشش کف دستشویی، حمام و منزل استفاده می شود.
مزایای نصب کاشی و سرامیک چیست؟
از مهمترین مزایای آنها قابل شستشو بودنشان است؛ بعد از آن می توان به این موارد اشاره کرد که، در معرض مستقیم نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهند، ضد حریق و مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند، در برابر رطوبت مقاوم و دارای عمر طولانی هستند.


متخصص و مشاور کسب و کار
کاشی کاری منزل

Re: کاشی کاری خانه چه کاربردی دارد؟

#2
پیدا کردن کاشی کار ماهر برای کاشی کاری خیلی سخته، هم بدقول هستن و هم دستمزدهاشون رو افزایش دادن. با یه سایت آشنا شدم که خدمات در محل داره و میشه استعلام قیمت رایگان گرفت اما تا حالا با این سایت ها کار نکردم.کسی آشنایی داره؟
خدمت از ما
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان