ورودتون رو به جمع دوستان فیروز تبریک می گم !لطفا جواب کامل سونوگرافی و سایر علائمی که دارید را بنویسید تا ان شاءالله بتونم به شما دوست عزیز کمک کنم !
كارشناس مامايي فيروز

این سونو برای ماه بعد .بعد از خوردن کلومیفن و متفورمین است روز 15پریود اکوی رحم نرمال ابعاد 8.2*3.9-اکوی تخمدان طبیعی وحاوی کیستهای فولیکولر ریز میباشد در ضمن روز13و14 کیت صورتی کم رنگ شدو روز15 فقط یک خط ظاهر شد .با تشکر

سلام
دوست عزیز! این گزارش اغلب برای تخمدان پلی کیستیک ذکر می شود جهت قطعی کردن تشخیص و نیز (در صورت نیاز انجام اقدام درمانی) مراجعه بالینی به پزشک داشته باشید...
برای مثبت شدن تست هم : پررنگ شدن دو خط در کیت لازم می باشد.
كارشناس مامايي فيروز

ببخشید من این مطلب را باید اضافه کنم در اردیبهشت امسال من سونو واژینال انجام دادم ولی علامتی دال بر کیست عنوان نشد ایا در چند ماه بعد امکان وجود کیست هست/دکترم برای این ماه دیدروژسترون تجویز کرد .واعتقادی به کیست نداشت. من برای داشتن فرزند پسر قصد داشتم فقط روز تخمک گذاری اقدام کنم ایا با شرایط من زمان زیادی مبرد/واقا متشکرم :?

سلام
دوست عزیز!همانطور که قبلاً هم عرض کردم تشخیص با پزشک بالینی و درمان به تبع آن خواهد بود. ذکر می شود که به علت عمر پایین کروموزوم y نزدیکی به این قصد باید به تخمک گذاری نزدیک تر باشد(البته به شخصه نظری در این باره ندارم)
موفق باشید...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام .من این ماه بعد از 1 دوره کلومیفن در روز 16 پری سونو واژینال انجام دادم در تخمدان چپ دو فولیکول 20و15 بوده وراست 10فولیکول ریز که بزرگترین 8 میل بود با این شرایط امکان بارداری وجود دارد :oops:
ارسال پست

بازگشت به “تربیت فرزند ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان