الهی آمین عزیزم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

ایشالا مرضیه جون..
ممنونم که مارو هم قابل دونستی و تو دعاهات فراموشمون نمیکنی...
من که خیلی امیدوارم...
ایشالا ماه دیگه می خوام اقدام کنم...
بازم هرچی خدا بخواد...
امیدوارم لیاقت داشته باشم خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...
مرضیه جون خیلی مواظب خودت باش...
هر وقت ذکر می گی یا دعا می خونی، حتی زمان اذان و اقامه گفتن ..دستتو بذار رو شکمت...
اینجوری بچت از همین الان با خدا اشنا می شه..
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

خدايا فاطيماي نازنينم لياقتشو داره ...... پس از اون فرشته هات نصيبش كن ولايقش بدون كه مي تونه بنده تورو مادري خوب باشه..............

الهي آمين..................

خدايا همه رو لايق مامان شدن بدون .....................................آمين
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

ونوس گلم ممنون....
شما بیشتر از من لیاقتشو داری..
عزیزم خیلی مهربون و با روحیه و با خدایی.....
ایشالا خیلی زود زود نی نی نازت بیاد تو بغلت.......... :wink: :wink: :D
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

Re: حس قشنگ مادري (یک پیشنهاد)

سلام الاله ميدونم چه حسي داري همه رفتن ديگه اين سايت بي روح شده بيشتريا مامان شدن فقط چند نفر از ماها مونديم ماها هم ك بين زمين زمان مونديم تكليفمون روشن نيست منم حالم بد از سرنوشتم بدم مياد از خواص بودنم خسته ام انقدر سختي كشيدم همه چيز برام كمرنگ شده شدم مثل يه اشيا بي جسم روح من ميدونم مريضي چيه .من ميدونم همسر آدم مشكل داشتن چيه من ميدونم حرف دكتر كشيدن چيه من نگاه مردم چيه من ميدونم وقتي دلت مگيره حتي نميتوني حرف بزني چيه من ميدونم يهو آه كشيدن چيه من ميدونم از تلوزيون حرم امام رضا رو نشون دادن چه حالي ميشي من ميدونم وقتي نوحه پخش ميشه چه حالي داري .من ميدونم يا فاطمه زهرا گفتن اشك تو چشات جمع ميشه.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

سلام دوست جونیم خوبی؟اینجوری نگوایشالاتوهم مامان میشی آلاله جونم مامان میشی لحظه ای نیست بهتون فک نکنم آلماجونم تکلیف منم که فعلامعلوم نیست نمیدونم نی نی هست یانه؟برام میمونه یاخدای نکرده مثل دفعه قبل ...
امابراهمتون دعامیکنم
برامنم دعاکنید

وای عزیزم این حرفها چیه میزنی مریم جون معلوم که میمونه برا چی نمونه مواظبش باش همونیم که داده خودش نگه دارش،الما جون عزیزم قوربون دلت برم که انقدر گرفته اما تو همین لحظه ها از خدا بخواه بخواه که لیاقتش را بهت بده خیلی ها را میشناسم که شوهراشون مشکل داشتند اما بعد از چندین سال باردار شدن،یکی را میشناسم شوهرش سرطان داشت خوب شد و بعد از چند سال باردار شد فکر کن چه امیدی داشت با اون همه مشکلات نا شکری نکن عزیز دلم میدونم خیلی سخته اما تو تحمل کن و امیدت را از دست نده
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.

آره قرار پريود بشم برم تا دو هفته دارو مصرف كنم بعد انتقال جنين بدم .مي دوني نگراني من چيه اون بيماري كه جنين گرفته بود دوبار تكرار بشه اين بيماري تو هر چند صد يه نفر اينجوري پيش مياد حالا فكرشو بكن تو اين همه آدم انگشت بزارن رو تو .تا معلوم نيست عملم بگير اينم يه نگراني.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان