مقدمه ای بر Talking IELTS

#1
چک IELTS IELTS Talking در آینده آیلتس Talking و چک های کتبی (Listening, Studying, Writing) در یک روز دیگر انجام می شود. چک شفاهی آیلتس ممکن است هفت روز زودتر از چک کتبی یا بعد از آن انجام شود. برخی از امکانات چک آیلتس به داوطلبان آیلتس امکان می‌دهد در مورد روز و ساعت بررسی گفتار آیلتس خود تصمیم بگیرند، اما برخی دیگر خودشان برنامه زمانی را مشخص می‌کنند که پس از آن به داوطلبان اطلاع می‌دهند.


IELTS Talking چیست؟
IELTS Talking یک مصاحبه حضوری بین آزمون دهنده اسپیکینگ آیلتس و کاندید آیلتس یا آزمون آیلتس است. این مصاحبه تقریباً 11 تا 14 دقیقه طول می کشد و صدای این گفتگو توسط یک ضبط صوت ضبط می شود. این چک دارای سه جزء است و قدرت گفتار داوطلبان را به صورت شفاهی ارزیابی می کند.


مکانی که IELTS Talking اتفاق می افتد؟
IELTS Talking با چک نوشتاری کاملاً متفاوت است. این اغلب یک اتاق کوچک است (که باید آکوستیک باشد) و در هر دو وجه میز، ممتحن و کاندید می نشینند و بحث می کنند.
ماهیت IELTS Talking چیست؟
آنچه در سه مولفه IELTS Talking رخ می دهد، مکالمات دو طرفه علاوه بر مونولوگ متقاضی آیلتس است. جزییات اضافی را در بخش IELTS Talking مشاهده کنید.
آیا ممتحن آیلتس در آیلتس Talking محلی است؟
به شرطی که پول خارجی کشور تا این چند سال به شدت کاهش یافته باشد، عملاً تمام ممتحنین آیلتس در ایران در واقع ایرانی هستند. به هر حال، شما معمولاً می‌توانید توسط تعدادی از مشاوران خارج از کشور (افراد مسن‌تر از استرالیا یا بریتانیا) معاینه شوید، اما احتمال آن بسیار کم است. پس بدانید که با یک ایرانی بحث خواهید کرد. به شرط اینکه ممتحن شما از سنت، زبان و ملت شخصی شما باشد، ممکن است محیط جلسه گفتگوی آیلتس تحت تاثیر قرار گیرد.
گویش آزمون آیلتس در آیلتس تاکینگ چیست؟
همانطور که اکنون اشاره کردیم، به احتمال زیاد، ممتحن شما در بررسی توانایی های صحبت کردن آیلتس یک ایرانی است. او می تواند با لهجه آمریکایی صحبت کند، بریتانیایی باشد یا شاید از هیچ نظر لهجه خاصی نداشته باشد و ایرانی به نظر برسد. با این حال، این مشکلی نیست زیرا هر متقاضی آیلتس آیلتس باید خود را با تمام لهجه های معمول و مرسوم برای توانایی های شنیداری آیلتس آشنا کند.


ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان