درمان تعریق کف دست با بوتاکس

#1
درمان عرق کردن زیاد دست و پا با بوتاکس
 درمان عرق کف دست با بوتاکس یکی از روش های درمانی می باشد.عرق کردن کف دست و پا شاید مشکلات وحشتناکی برای شما بوجود نیاورد، ولی باعث می شود که شما در زمان کار های روزمره خود تمرکز نداشته باشید و به طور کلی زندگی روزمره شما تحت تاثیر قرار بگیرد.
 شما می توانید با تزریق بوتاکس به کف دست ها و پا، تا 87 درصد مشکل عرق کردن زیاد خود را حل کنید . استفاده از لیزر و بوتاکس عموما از روش های درمان دائمی عرق زیر بغل بشمار نمی آیند.
 این روش ها شدت تعرق شما را در نواحی مورد نظر به شدت کاهش داده و حتی در برخی موارد نیز آنچنان شدت عرق دست و پا کاهش یافته است که می توان گفت به صورت کامل درمان شده است.
 چقدر طول می کشد تا بوتاکس برای درمان تعریق دست و پا اثر کند؟ زمانی که برای درمان تعریق زیاد بوتاکس تزریق می کنید، بعد از 2 تا 4 روز نتایج اولیه را خواهید دید و بعد از دو هفته تاثیر اصلی آنرا می بینید.
 بوتاکس کف دست برای چه کسانی مناسب است؟
 برای افرادی که مبتلابه هایپرهیدروز با تعریق زیاد هستند که کف دست و کف پای آن‌ها را تحت تأثیر قرار داده است، تزریق بوتولینوم یا بوتاکس در کوتاه مدت، می‌تواند کاهش قابل توجهی را در علائم داشته باشد. تزریق بوتاکس برای کسانی که هیپرهیدروز کانونی اولیه دارند (عرق کردن در مناطق موضعی) مناسب است.
 نوع غدد تعریقی که بدن را قادر به عرق کردن می‌کنند غدد اکرین نامیده می‌شوند و تعداد آن‌ها زیاد است. غدد تعریق کل بدن را پوشش می‌دهند، البته به ویژه در کف دست و کف پای شما گسترده شده‌اند. مبتلایان به هایپرهیدروز کانونی اولیه دارای غدد تعریق طبیعی هستند که با تراکمی مشابه افراد غیر مبتلا پراکنده می‌شوند، اما غدد تعریق آن‌ها در نواحی خاصی بیش‌ازحد فعال هستند، بنابراین دچار تعرق بیش‌ازحد می‌شوند.
 به همین دلیل است که یک درمان موضعی مانند تزریق بوتاکس می‌تواند بسیار مفید باشد. مطالعات نشان می‌دهد که بوتاکس یک روش درمانی مناسب برای مبتلایان به هیپرهیدروز یا تعریق زیاد کف دست و کف پا است که در کنترل تعرق زیاد در خانه موفق نبوده‌اند و در افرادی که داروهای ضد تعریق موضعی که بدون نسخه از داروخانه‌ها تهیه‌ کرده‌اند مؤثر نبوده‌اند، کمک فراوانی می‌کند.
 تزریق بوتاکس معمولاً یک روش ثانویه و درجه‌ی دوم است و بیماران باید قبل از استفاده از آنها، ببینند که آیا درمان محافظه کارانه تری برای مشکل آن‌ها تأثیر دارد یا خیر.
 درمان‌های خط اول (اولیه) اغلب برای بسیاری از بیماران مبتلا به تعریق زیاد کف دست، منجر به کاهش کافی این علائم نمی‌شود. برای این افراد، تزریق بوتاکس یک روش عالی برای کاهش علائم و بهبود کیفیت زندگی است. بیشتر بیمارانی که درمان را شروع می‌کنند به دلیل اثربخشی و عدم وجود عوارض جانبی، انگیزه دارند که آن را برای همیشه ادامه دهند.
 در حال حاضر، از تزریق بوتاكس برای برطرف كردن تعریق زیاد کف دست و کف پا استفاده می‌شود، البته FDA استفاده از این درمان را برای تعریق زیاد زیر بغل نیز تأیید کرده است.


ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان