Re: شوهرم مرد خوبیه ؛ ولی ....

برای تنوع در زندگی نیاز به هیجانات مشترک دارید. من با همسرم کارهای هیجان انگیز انجام میدیم. باورتون نمیشه چقدر در روند زندگی اثر گذار هست. ممکنه یکی از ما از انجام دادن اون کار حالا سختیش یا ترسش علاقه ای نداشته باشیم ولی بعد از انجام دادن اون کار هیجان انگیز شرایط و حس و حالمون کاملا تغییر میکنه و جفتمون رضایت قلبی بالایی میرسیم. خیلی از چیزها هست بین زن و شوهر در علاقه مندی متفاوت هست مثلا من به خرید طلا خیلی علاقه مندم ولی خب خیلی گرون شده و نمیشه واقعا برای یه تیکه طلا پول جور کرد. از اونجایی که خودم از طلا و جواهرسر در میارم و کارمند سایت کوکوطلا هم هستم پیشنهاد خرید قسطی طلا رو از مغازه جواهرسازان ایران سیادتی دادم اولش مقاومت میکرد بعدش که دید 24 ماهه از دم قسط ه برام خرید و بعد مدتی طلا گرون شد و با اینکه قسطش تموم نشده بود فروختیمش و ماشین بهتری خریدیم تا بتونیم مسافرت های هیجان انگیز و افرودی بریم . خدا رو شکر اینطوری همسرم رو با خودم همراه کردم و هر از چندی دپرس میشم یه سفر خوب با هم میریم و سرحال میشیم. الان که فکرش رو میکنم با خرید قسطی طلا اونم 24 ماهه پولم جمع شد وگرنه با این اوضاع نمیشه یه تحولی تو زندگی داد. صاحب طلا فروشی جواهرسازان ایران - سیادتی ادم دل بزرگیه که تو این اوضاع طلا قسطی میفروشه.

خرید طلا قسطی جواهرسازان ایران طلا فروشی با اصالت که طلاهای قسطی بدون پیش پرداخت 24 ماهه می فروشد. این طلا فروشی در سایت کوکوطلا ثبت شده است که بازار انلاین خرید و فروش و اگهی طلا می باشد. کوکوطلا را به خاطر بسپارید
ارسال پست

بازگشت به “مهارتهای همسرداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان