همسرداري

سلام من و همسرم خيلي همديگه رو دوست داريم ولي با وجود اينكه نزديك به 2سال از ازدواجمون ميگذره همسرم دوست داره هر شب نزديكي كنيم ولي بعضي وقتها واقعا خسته ميشم نميدونم چكار كنم واقعا چقدرش طبيعي هست؟ عاجزانه كمك ميخوام

ندای عزیزم سلام !
از نظر علم پزشکی زیادی رابطه جنسی اختلال محسوب نمی شود و تعداد آن بسته به تمایل فردی دارد !
اما اگر این مسئله موجب رنجش شما می شود باید ریشه یابی شود منظورم این است که اگر شما از رابطه لذت نمی برید علت آن همسر شماست ؟ اگر معاشقات قبل از رابطه کافی باشد قطعا طرفین لذت خواهند برد !
اگر چنین است توصیه می کنم به یک سکسولوژیست یا روانپزشک مراجعه کنید و از راه حل های آن ها استفاده کنید !
كارشناس مامايي فيروز

سلام. من وهمسرم حدود پنج سال است که ازدواج کردیم.میل جنسی همسرم از همون اوایل کم بود وتا امروز هم نه تنها تغیری نکرده بدتر هم شده یعنی این رابطه هر ماه یکبار یا کمتر استومن از همان ابتدا به دنبال ریشه یابی این موضوع بودم وتازه متوجه شدم همسرم گرایش به همجنس دارد و بعد از اطمینان از این موضوع کلافه شده ام دارم دیوانه میشوم لطفا محض خدا کمکم کنید.نمیدانم اگر این موضوع را با خودش مطرح کنم خوب است یا به رویش نیاورم.درضمن همسرم 30 سالشان است وهیچگونه مشکلی از نظر تحریک وانزال ندارد واین مشکل کاملا جنبه روانی دارد.لطفا هر چه سریعتر پاسخ بدی دارم دق میکنم.لطفا :cry:
ارسال پست

بازگشت به “مهارتهای همسرداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان