تالار گفتگو و مشاوره | آدرس مرکز مشاوره خانواده خوب | حل سریع مشکلات خانودگی

#1
مشاور خانواده خوب 
چگونه مشاور خانواده خوب در تهران بیابیم؟
مرکز مشاوره ستاره 02122354282 با سالها تجربه و مرکز برگزیده کانون مشاوران ایران در حل مشکلات زیر می تواند به شما کمک کند.
8 کلید برای حل تعارض خانوادگی
 1. بر روی مشکلات تمرکز کنید.
 2. به صحبت های هم گوش دهید.
 3. از عبارت "من" استفاده نکنید.
 4. بی طرف و صبور باشید.
 5. در زمان گفت و گو، محیط آرام و بدون تنشی فراهم کنید.
 6. مکالمه را ادامه دهید و شنونده فعالی باشید.
 7. از خود بپرسید "آیا ترجیح می دهم خوشحال باشم یا با دعوا زندگی خود را خراب کنم؟"
 8. با هم منطقی صحبت کنید.
فایل صوتی در مورد مشاور خانواده خوب برای شما فراهم شده است. آدرس مشاور خانواده خوب قممشاوره خانواده خوب در قم چگونه رابطه سالم خانوادگی ایجاد می کند؟
 • روابط خود را در اولویت قرار دهید. بسیاری از ما زندگی بسیار شلوغی داریم. سعی کنید هر روز چند دقیقه را برای خانواده، صحبت کردن، خواندن داستان یا صرف شام کنار بگذارید. وقتی بچه ها می بینند که روابط در اولویت قرار دارد، درک می کنند که برای شما مهم هستند و احساس دوست داشتن و ارزشمندی می کنند.
 • ارتباط موثر برقرار کنید. برقراری ارتباط خوب برای روابط سالم ضروری است و به اعضای خانواده کمک می کند تا درک و حمایت شوند. هر روز مدتی وقت بگذارید تا صحبت کنید و اطلاعات آن روز را به اشتراک بگذارید. در این بحث ها کودکان یاد می گیرند که چگونه با احترام با دیگران صحبت کنند و ارتباط برقرار کنند.
 • به عنوان یک خانواده با هم کار کنید. همکاری مشترک به عنوان یک خانواده به همه کمک می کند تا احساس کنند چیزی برای گفتن دارند. همچنین فرصت مناسبی برای بچه ها است که مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری را گسترده تر بیاموزند.
 • از یکدیگر پشتیبانی کنید. بگذارید اعضای خانواده بدانند که شما برای کمک، تأمین آسایش، عشق و مراقبت در کنار آن ها دارید. آگاهی از نیازهای اعضای خانواده و کمک به آن ها می تواند استرس و درگیری را تا حد زیادی کاهش دهد.
آدرس مرکز مشاوره خانواده سالم: فلکه مصلی، ابتدای خیابان شهید منتظری، نبش ک ۳۶، ساختمان ساحل، طبقه اول، واحد ۲
 مرکز مشاوره فراهان: بلوار امین، کوچه ۳، ساختمان سپیدار، طبقه اول
 کلینیک ثامن : بنیاد، میدان جوان ، خ ذوالفقار، نبش کوچه ۳
 مرکز مشاوره عاقلانه : میدان شهید صدوقی ، نبش کوچه ۱۷
 مشاوره تلفنی فوری: 02122354282
مشاوره خانواده خوب کرج شش مرحله برای حل تعارضات خانوادگی پیشنهاد می دهد:
 این روش گام به گام را در رابطه با یک موضوع امتحان کنید. شما می توانید از این اصول برای حل کردن اختلافات با کودک یا جوان خود استفاده کنید.
 مرحله 1. به بچه ها کمک کنید که درگیری را به عنوان مشکلی ببینند که می تواند با همکاری خانواده حل شود. به عنوان مثال ، ممکن است بگویید: "به نظر می رسد در اینجا مشکلی پیش آمده است. من مطمئن هستم اگر در مورد آن صحبت کنیم می توانیم به راحتی آن را حل کنیم. "
 
 مرحله 2. از كودک بخواهید تا توضیح دهد كه چگونه به مشکلات نگاه می کند. از آن ها بخواهید که بجای سرزنش دیگران، بر روی آنچه می خواهند یا نیاز دارند تمرکز کنند.
 مرحله 3. تکرار نگرانی های هر شخص می تواند مفید باشد و همه را از وضعیت موجود مطلع کند. به عنوان مثال، "شما نگران هستید که زود نخواهید رسید و نگران هستید که اگر در اینجا توقف کنیم، سر وقت به قرار خود نخواهید رسید."
 
 مرحله چهارم: به  هر کودک یا جوان کمک کنید تا حداقل سه راه حل مختلف برای مشکل پیش آمده ارائه دهد. به عنوان مثال ، " به نظر شما چه راه هایی برای حل این مسئله وجود دارد که همه از آن راضی باشند؟" اگر آن ها نظری ندارند، ایده های مختلفی را برای آن ها ارائه دهید تا در مورد آن فکر کنند.
 مرحله 5. به  آن ها كمك كنید تا در مورد راه حل موافقت كنند و آن را عملی كنند.
 مرحله 6.  آن ها را بخاطر حل کردن مشکلات ستایش کنید.
کلینیک مشاوره مهر آریا : کرج، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی ابتدای پل زیر گذر، برج ارم طبقه نهم واحد ۳۵
 مرکز مشاوره روانشناسی معین: ۴۵ متری گلشهر، بین پونه و بنفشه، مجتمع جاوید، طبقه سوم، واحد ۵
 مرکز مشاوره وصال: بلوار طالقانی شمالی، کوچه شهید میرزایی، ساختمان سینا، طبقه ۳
 آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرج نیک منش : چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان ایرانیان، بلوک ۲، طبقه اول
 مرکز آرامش برتر :طالقانی، بلوار هفت تیر، ساختمان بورس، طبقه چهارم، واحد ۲۴
 مركز الفبای زندگی : جهانشهر ، بلوار ماهان ، نبش كوچه ي غزل، ساختمان ماهان، پلاك ٦٥، واحد ۳، طبقه ي دوم
 مرکز تخصصی روانشناسی طراوت: خیابان شهيد بهشتي، میدان سپاه، به سمت سه راه گوهردشت، نرسيده بِه بازار ملاصدرا، جنب داروخانه
 مرکز روانشناسی نگاه نو : چهارراه هفت تیر، مرکز تجاری اداری کیش، طبقه سوم شمالی، واحد ۴۰۲
 مشاوره تلفنی فوری: 02122354282
مشاور خانواده خوب در قزوینمشاور خانواده خوب در قزوین در جهت کاهش درگیری های خانوادگی راه حل های زیر را بررسی کرده است:
 • همکاری: به بچه ها کمک کنید تا با هم در حل مشکلات مشورت کنند. مهم است که به آن ها کمک کنید تا دیدگاه مثبتی راجع به حل اختلافات داشته باشند و آن هارا برای حل مشکلات تشویق کنید.
 • مدیریت احساسات : آرام ماندن در هنگام مشکلات بسیار دشوار است. به خصوص اگر فرد احساس کند که متهم یا سرزنش شده است. واکنش تهاجمی واکنشی متداول در این شرایط است. سعی کنید زمانی را به آرام شدن خود و دیگران اختصاص دهید تا از تنش اضافی جلوگیری شود.
 • همدلی : به بچه ها بیاموزید که چگونه به نیازها و نگرانی افراد دیگر گوش دهند و آن ها را درک کنند. به آن ها کمک کنید تا خود را در جای فرد دیگر بگذارند.
 • ارتباطات: شما می توانید به بچه ها کمک کنید تا روش های مثبت و مودبانه ای را برای پرسیدن آنچه می خواهند، تمرین کنند: "من دوست دارم قبل از استفاده وسیله از شما سوالی بپرسم."
 • وقت کافی بگذارید: بعضی از مشکلات برای بچه ها خیلی بزرگ است و حل کردن آن ها زمان بر است. اگر مشکلات باعث ایجاد درگیری و پرخاشگری کودکتان می شود می توانید از مشاوره برای کمک به کودک خود استفاده کنید.
مرکز مشاوره همدم: خیابان شهید بابایی .روبروی اداره استاندارد. کوچه 31. ساختمان رازی. طبقه سوم
 مرکز مشاوره روانشناسی آسمان: قزوین، خ نواب شمالی، جنب راهنمایی رانندگی سابق
 مرکز مشاوره روانشناسی بوئین زهرا : بویین زهرا، خ معلم غربی
 مشاوره تلفنی فوری: 02122354282

مشاور خانواده خوب شیرازانواع و اقسام درگیری های خانوادگی طیف گسترده ای از اختلافات را در زندگی مدرن شامل می شود. البته دلایل بیشماری برای دعوای زوجین وجود دارد. دلایل دعوای زوجین به تنهایی می تواند یک کتاب باشد. از این رو این مقاله تنها به شایع ترین درگیری های خانوادگی پرداخته است. فرزندان خانواده اعضای بالغ به حساب می آیند، پس چرا بین آن ها درگیری به وجود می آید؟ در اینجا 7 مورد از متداول ترین مواردی که اعضای خانواده در مورد آن ها بحث می کنند آورده شده است.
اختلاف خانوادگی بر سر موضوعات مالیالبته که پول موضوع بزرگ و مهمی است. از دعوا بر سر ارث گرفته تا عدم توافق درمورد اینکه چه کسی برای درمان والدین هزینه خواهد کرد روزانه باعث کشمکش های زیادی در بین فرزندان خانواده می شود. درگیری مالی معمولاً در صدر اختلافات خانوگی قرار دارد. 
 اگر اعضای یک خانواده احساس کنند با آن ها ناعادلانه رفتار شده یا سهم منصفانه ای به آن ها داده نشده است، می توانند سال ها یا حتی تا آخر عمر ناراضی باشند. دلیل این درگیری می تواند اهمیت پول باشد یا این که پول برای آن ها نشان دهنده عواطف افراد است. 
 اعضای خانواده ممکن است احساس کنند که سر آن ها کلاه رفته است، به آن ها بی احترامی شده است یا اینکه تمام زندگی آن ها به دلیل درگیری های مالی تحت تأثیر قرار گرفته است. چنین احساسات دردناکی به راحتی فراموش نمی شود.
 
کسب و کار خانوادهمشاغل خانوادگی اغلب توسط یک زوج مجرد آغاز می شوند و سپس به فرزندان زوج منتقل می شود که باید باهم همکاری کنند. معمولاً فرزندان تمایل دارند که با هم به فعالیت بپردازند. چرا که نه؟ 
 اعتماد این روزها دشوار است و ما باید بتوانیم به خواهر و برادرمان اعتماد کنیم، درست است؟ 
 متأسفانه، در نهايت همه درگیری ها به دلیل مشاغل خانوادگی به وجود می آید. حتی ممکن است والدین سالخورده هم وارد این دعوا شوند یا نوه ها ممکن است باهم به مشکل بخورند.
  
آدرس مرکز مشاوره شیراز باران شیراز: خیابان فلسطین، کوچه 5، ساختمان پارت، طبقه سوم، واحد9.
 آدرس مرکز مشاوره روانشناسی آوای فرشته : چهار راه قصردشت، ایمان شمالی، کوچه 28 ایمانی شمالی، فرعی 4/28 درب سوم سمت چپ.
 آدرس مرکز مشاوره شیراز دانشگاه شیراز: خیابان نشاط، جنب تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه شیراز.
 آدرس مرکز مشاوره روانشناسی راستی شیراز: خیابان معالی آباد، روبروی پارک ملت، جنب شیرینی آلما، ساختمان طوبی ۴، واحد ۴.
 مشاوره تلفنی فوری: 02122354282


ارسال پست

بازگشت به “مهارتهای همسرداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان