Re: کارشناس محترم

با سلام فراوان خدمت شما

من3 سال هست که ازدواج کردم وحدود9ماه هست که قصدبارداري دارم که اتفاقي نيافتاده.4ماه قرص مدروکسي پروژسترون مصرف کردم که پري 27روزه شد درصورتي که قبلش نامنظم و34-35روزه بودم
ازروز3پريوداين ماه داروهاي :
متفورمين-اسيدفوليک-کلوميفن-لتروفم (مطمئن نيستم اسم اخري را) مصرف کردم ودر روز13پري رفتم سونو که فوليکولم 17 ميل بر تخمدان راست بود وامروزکه 14پري هستم دکتربرام دوتا امپول hcg5000وقرص duphaston رانوشته که قرص راشبي 1عددوامپول هارا16پري باهم بزنم.

ببخشيدطولاني شد
اياامکان بارداري در اين ماه رادارم؟چنددرصد؟داروهاي تجويزشده صحيح هستند؟عوارض امپول هاچيست (من تاحالانزدم)؟دردغيرطبيعي دارند؟اگراين ماه پري شوم بازهم بايدهمين پروسه راتکرارکنم؟چون اين ماه قرص مدروکسي را مصرف نکردم امکان عقب انداختن دارم؟چندساعت پس ازتزریق امپول ها بایدنزدیکی داشت؟

توروخداجواب بدین
Zahra

مامان زهرا نوشته شده:با سلام فراوان خدمت شما

من3 سال هست که ازدواج کردم وحدود9ماه هست که قصدبارداري دارم که اتفاقي نيافتاده.4ماه قرص مدروکسي پروژسترون مصرف کردم که پري 27روزه شد درصورتي که قبلش نامنظم و34-35روزه بودم
ازروز3پريوداين ماه داروهاي :
متفورمين-اسيدفوليک-کلوميفن-لتروفم (مطمئن نيستم اسم اخري را) مصرف کردم ودر روز13پري رفتم سونو که فوليکولم 17 ميل بر تخمدان راست بود وامروزکه 14پري هستم دکتربرام دوتا امپول hcg5000وقرص duphaston رانوشته که قرص راشبي 1عددوامپول هارا16پري باهم بزنم.

ببخشيدطولاني شد
اياامکان بارداري در اين ماه رادارم؟چنددرصد؟داروهاي تجويزشده صحيح هستند؟عوارض امپول هاچيست (من تاحالانزدم)؟دردغيرطبيعي دارند؟اگراين ماه پري شوم بازهم بايدهمين پروسه راتکرارکنم؟چون اين ماه قرص مدروکسي را مصرف نکردم امکان عقب انداختن دارم؟چندساعت پس ازتزریق امپول ها بایدنزدیکی داشت؟

توروخداجواب بدین
بله هست (درصد مشخص ندارد. کلومیفن و لتروزول با هم تجویز نمی شود. همان شب باید اقدام کنید.
كارشناس مامايي فيروز

دوست عزیز این نشونه میتونه مربوط به تخمک گذاریتون باشه ایشاا... که باردارمیشی همین ماه ونیازی به آمپول نباشه ایشاا...
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

مامان زهرا نوشته شده:باسلام دوباره کارشناس عزیز
امپول افتادبرای ماه اینده ولی من دیروز که روز17پری بود ترشح بی رنگ وبدون بو و نخ مانند(شرمنده) مشاهده کردم که تاحالانداشتم
کسی دلیلش رامیدونه؟
امکان داره باردارشده باشم؟
احتمال قوی تخمک‌گذاری بوده
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اخلاق و وظایف همسر داری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان