کتاب هادی عرضه کننده محصولات فرهنگی

#1
فروشگاه ابنترنتی کتاب هادی با مدیریت آقای رضایی با سابقه 15ساله در زمینه صحافی وچاپ انواع قرآن و کتب فرهنگی تاسیس و مدیریت می گردد.
 در این فروشگاه قرآن های حزبی مطابق با وقفنامه (عکس مرحوم)وسفارش شما با استفاده از بهترین اجناس موجود در بازار و بالاترین کیفیت با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات روز دنیا وکادری مجرب با سابقه طولانی در امر صحافی وچاپ تولید وبدون هیچ واسطه ای به دستما عزیزان می رسد.
 استفاده از ماشین آلات مدرن سبب تفاوت چشمگیر تولیدات این فروشگاه با تولیدات مشابه موجود در بازار شده است که اغلب به صورت دستی با اشتباهات فروان انسانی همراه است وبدلیل اینکه به تولید انبوه رسیده اند واز مواد اولیه ارزان وکم کیفیت در تولیدآن استفاده شده است اصلا ماندگاری ندارند وبعد از چند بار استفاده دچار آسیب های جدی می شود.
 
علاوه بر تولید قرآن های مجلسی ،این فروشگاه در زمینه فروش کتاب دعا ومحصولات فرهنگی مثل قلم قرآنی هم فعالیت داشته وتلاش کرده است که این محصولات را با نازلترین قیمت بدست شما عزیران در سرتاسر کشور برساند.
 همچنین امتیاز ویژه  فروشگاه در این مورد است که در صورتی که شما عزیزان به هر دلیلی از سفارش خود ناراضی باشید ،این فروشگاه تمام مبلغ واریزی شما را بدون کم وکاستی مستردد می نمایید.


ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان