نشانه های عفونت!!!

با سلام کارشناس محترم
یک سوال داشتم، آیا ترشحات زرد رنگ در بارداری ( البته گاهی نه همیشه ) و بدون هیچگونه سوزش و خارش و درد میتواند از علائم عفونت باشد؟ بیشتر مواقع ترشحات سفید یا بی رنگند و گاهی این ترشحات زرد رنگ رو مشاهده میکنم.
ممنون از شما...

سلام
ترشحات بی رنگ یا بدون سوزش و خارش حتی اگر حجم زیاد داشته باشند طبیعی اند. اینکه گاهی زرد رنگ می بینید ممکن است آنهایی باشد که بر اثر ماندن در لباس زیر زرد شده اند.
ترشحات آنرمال هنگام خروج هم زردنگ هستند
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس محترم
منظورم ترشحاتی است که (ببخشید) در دستشویی پس از خشک کردن خود بر روی دستمال مشاهده میکنم. ولی من هیچ وقت سوزش و خارشی را در ناحیه تناسلی احساس نمی کنم...

سلام کارشناس عزیز
امروز توسط پزشکم معاینه شدم و ترشحاتم طبیعی اند و خداروشکر عفونت ندارم... :)
کمی لکه بینی پس از معاینه طبیعی است دیگر؟!

سوال دیگری هم داشتم، من موقع معاینه خیلی اذیت میشوم و به قول دکترم خیلی خودمو سفت و منقبض میکنم ولی دست خودم نیست ناخداگاهه... نمیدونم موقع زایمان که خیلی دوست دارم طبیعی باشه باید چیکار کنم؟؟؟ دوست دارم با کسانی که موقع زایمان بهم کمک میکنند همکاری داشته باشم و پیشرفت خوبی داشته باشم. ترس از درد زایمان ندارم ولی نمیدونم چرا موقع معاینه اینقدر مقاومت نشون میدم. شما میتونید راهنماییم کنید؟
بینهایت ازتون ممنونم...

SaBa92 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز
امروز توسط پزشکم معاینه شدم و ترشحاتم طبیعی اند و خداروشکر عفونت ندارم... :)
کمی لکه بینی پس از معاینه طبیعی است دیگر؟!

سوال دیگری هم داشتم، من موقع معاینه خیلی اذیت میشوم و به قول دکترم خیلی خودمو سفت و منقبض میکنم ولی دست خودم نیست ناخداگاهه... نمیدونم موقع زایمان که خیلی دوست دارم طبیعی باشه باید چیکار کنم؟؟؟ دوست دارم با کسانی که موقع زایمان بهم کمک میکنند همکاری داشته باشم و پیشرفت خوبی داشته باشم. ترس از درد زایمان ندارم ولی نمیدونم چرا موقع معاینه اینقدر مقاومت نشون میدم. شما میتونید راهنماییم کنید؟
بینهایت ازتون ممنونم...
به پیغام خصوصی تون مراجعه کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان