Re: کارشناس مامایی

با سلام .ممنون از جوابتون
آیا امکان دارد سقط انجام شود ولی من خونریزی زیاد مبنی بر سقط نداشته باشم؟؟؟
من نمی دونم کی سقط شده اگه الان رگام بزنم امکان داره دیر شده باشه؟؟
اگه رگام بزنم و در چند روز آینده خونریزی داشته باشم مجدد باید بزنم؟؟
داخل دفترچه رگام برام نوشته شده .میشه خودم خریداری کنم و در درمانگاه بزنم ؟؟
اگر آزمایش دایرکت کمبس و ایندایرکت کمبس بدهم معلوم میشه بدنم آنتی بادی ساخته است یا نه؟؟
واقعا ممنون میشم اگه پاسخ بدهید .و در ضمن از شما تشکر می کنم . چون واقعا از دکترم بیشتر و بهتر احساس میکنم راهنمایی می کنید .واقعا ممنونم

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم 🌹
بله امکان دارد بدون خونریزی زیاد سقط انجام شده باشد.آزمایشهای کومبس را انجام دهید در صورتیکه جواب منفی بود فورا روگام را تهیه کنید و تزریق نمایید.در صورتیکه بعد از تزریق روگام خونریزی داشته باشید از آنجاییکه دیگر جنینی وجود ندارد مشکلی پیش نمی آید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر من ۱۳ دی باید پریود میشدم که نشدم تست دادم جواب مثبت بود اما بتا ۴۳ بود بعد چند روز لکه بینی داشتم ب دکتر مراجعه کردم مجدد آزمایش دادم بتا شده بود ۳ دکترم ۲ تا آمپول پروژستورن واسم تجویز کرد و من استفاده کردم که بلافاصله پریود شدم و ۳۰ دی پریودم تمام شد
الان از اون تاریخ دلم خیلی درد میکنه تخمدان هام خیلی درد داره
و پریودم نشدم خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنین

سلام 30سالم لست مجرد.پلی کیستیکم
بهمن ماه پریود نشدم.رفتک دکتر هفته پیش چهارشنبه بهم امپول دادن زدم.این هفته لکه بینی دارم دوبارع و هنوز پریود نشدم
تمام حالت پریود شدن را دارم ولی نمیشم.
توی این ماه وقتی باید پریود میشم للکه بینی پیدا کرده بود و ۸روز لکه قهوه ای دیدم بعد تموم شد.خیلی خیلی میترسم.لطفا تورو خدا بگین چیکار کنم پریود بشم.

مهرتا نوشته شده:
چهارشنبه 29 بهمن 1399, 9:45 pm
البته من قرص برای برطرف کردن بقایا خوردم ولی هنوز لکه بینی و لخته شدن طی این یک ماه رو دارم وو تا الانم پریود نشدم
سلام دوست عزیز
لازم است حتما یک سونوگرافی انجام دهید تا از وجود یا عدم وجود بقایای بارداری مطمئن شوید چون علت لکه بینی ها و نامنظمی های پریود بعد از سقط در اکثر موارد مربوط به بقایای بارداری می باشد
كارشناس مامايي فيروز

Sahba12 نوشته شده:
چهارشنبه 29 بهمن 1399, 10:32 pm
سلام 30سالم لست مجرد.پلی کیستیکم
بهمن ماه پریود نشدم.رفتک دکتر هفته پیش چهارشنبه بهم امپول دادن زدم.این هفته لکه بینی دارم دوبارع و هنوز پریود نشدم
تمام حالت پریود شدن را دارم ولی نمیشم.
توی این ماه وقتی باید پریود میشم للکه بینی پیدا کرده بود و ۸روز لکه قهوه ای دیدم بعد تموم شد.خیلی خیلی میترسم.لطفا تورو خدا بگین چیکار کنم پریود بشم.
سلام دوست عزیز
علت لکه بینی در واقع همان تخمدان پلی کیستیک می باشد درمانگرتان را در جریان قرار دهید تا دارویتان را تغییر دهد ضمنا جای هیچگونه نگرانی نیست همانطور که میدانید استرس خود باعث بی نظمی در پریود میشود
كارشناس مامايي فيروز

سلام.
ببخشید سوالم اضطراریه
من برای شنبه 23 اسفند 99 عمل روده ومقعد دارم. وامروز جمعه 22 اسفنده و پریود شدم ونمیخام موقع عمل و چند وقت بعدش به خاطر بخیه های مقعدم پریود باشم و خیلی استرس دارم جراح هم مرد هستن. چیکار کنم؟ چه دارویی استفاده کنم برای 2 هفته قطع بشه؟ اگه امروز قرص ال دی بخورم فردا قطع میشه؟چه تعداد قرص ای دی پریودمو کامل قطع میکنه؟ خواهش میکنم زود جواب بدین؟

سلام دوست عزیز
برای 3_4روز، روزی دو عدد قرص الدی بخورید و سپس روزانه یک عدد تا اتمام بسته ادامه دهید احتمال زیاد باعث قطع خونریزی می‌شود ولی برای نتیجه گیری بهتر باید زودتر از این خوردن ال دی را شروع میکردید
كارشناس مامايي فيروز

1615560330092863468581.jpg
سلام وقت کارشناس عزیز به خیر
ببخشید اگر پاسخ بنده رو بگید خیلی ممنون میشم و واقعا عجله دارم
ببخشید این آزمایشهایی که دکتر برام نوشتند خط آخرش رو متوجه نشدم میشه بفرمایید آزمایش چی هستند وبرای چه هستند ?
نمونه خون لازمه یا ادار?
چند ساعت باید ناشتا باشم و چه اقداماتی قبل آزمایش لازمه
یک دنیا تشکر

Eshgh_nini نوشته شده:
جمعه 22 اسفند 1399, 6:16 pm
1615560330092863468581.jpg
سلام وقت کارشناس عزیز به خیر
ببخشید اگر پاسخ بنده رو بگید خیلی ممنون میشم و واقعا عجله دارم
ببخشید این آزمایشهایی که دکتر برام نوشتند خط آخرش رو متوجه نشدم میشه بفرمایید آزمایش چی هستند وبرای چه هستند ?
نمونه خون لازمه یا ادار?
چند ساعت باید ناشتا باشم و چه اقداماتی قبل آزمایش لازمه
یک دنیا تشکر

سلام به کارشناس عزیز که همیشه فرشته نجاتید
خواهش میکنم جواب سوال من رو بدید خیلی وقت کم دارم آخه برای دو شنبه وقت دکترم هست و وقتم خیلی کمه 
و دکترم خیلی دیر بهم وقت میدن 
راستی من باردارم و هفته بیست و ششمم هست 
خواهش میکنم پاسخ بنده و اینکه چه اقداماتی برای آزمایشم باید انجام بدم و چقدر باید ناشتا باشم بدید 
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان