Re: کارشناس مامایی

سلام خسته نباشید دوساله عکس رنگی رحم انجام دادم تواین دوساله هیچ ترشح سفیدی نداشتم وواژنم خشکه ...میتونه علت ناباروریم نداشتن ترشح باشه ...؟؟.
من ماهای قبل عکس رنگی ترشح زیاد داشتم ترشح سفید بی بو...چه کاری کنم رحمم موکوس ترشح کنه قرص فرتیل سی ام خوبه ؟با قرص فرتیل اید ولتروزول تداخلی ایجاد نمیکنه ؟...من پریودم منظم و۲۶ روزه ست چه چیزی پیشنهاد میکنید عفونتم ندارم ...

سلام دوست عزیز
خشکی واژن به تنهایی باعث ناباروری نمی‌شود داروی فرتیل سی ام برای افزایش موکوس و افزایش کیفیت آن خوب است با کپسول فرتیل اید مشکلی ایجاد نمیکند ولیکن بهتر است هر دارویی که می‌خواهید استفاده کنید بعد از مشورت با درمانگرتان باشد به دلیل اینکه به شرح حال و وضعیت شما اشراف کامل دارد
كارشناس مامايي فيروز

من 9مرداد سقط خود به خودی داشتم تو هفته 5بارداری تا 22مردادخونریزی و لک 15شهریور اولین پریودی بعد سقط بوداین ماه یکی دوبار رابطه محافظت نشده داشتم دکتر بهم گفت 3تا6 ماه سعی کن بارداری نشی نا گفته نمونه سیکل قاعدگی قبل سقط26روزه بود الان 28روزه احتمال داره باردار باشم اگه باردار باشم مشکلی پیش میاد

Zeinab79 نوشته شده:
دوشنبه 12 مهر 1400, 10:27 am
خانم دکتر من از روز ۵ قاعدگی قرص سیپروترون شروع کردم الان روز ۲۰ قاعدگیمه.دیشب قرص نخوردم و رابطه داشتم احتمال بارداری هست.دومین ماه مصرفه قرصمه.البته دوسه سب یادم رفت نخوردم
سلام دوست عزیز
امشب دو تا بخورید.اگر در این ماه اولین باری است که قرص را فراموش کرده اید احتمال بارداری بسیار کم می باشد ولی روش‌های هورمونی حتما باید به درستی استفاده شود. در صورتیکه یک شب قرص فراموش شد شب بعد دو عدد بخورید
كارشناس مامايي فيروز

Baharsrn نوشته شده:
دوشنبه 12 مهر 1400, 4:29 pm
من 9مرداد سقط خود به خودی داشتم تو هفته 5بارداری تا 22مردادخونریزی و لک 15شهریور اولین پریودی بعد سقط بوداین ماه یکی دوبار رابطه محافظت نشده داشتم دکتر بهم گفت 3تا6 ماه سعی کن بارداری نشی نا گفته نمونه سیکل قاعدگی قبل سقط26روزه بود الان 28روزه احتمال داره باردار باشم اگه باردار باشم مشکلی پیش میاد
سلام دوست عزیز
به دلیل داشتن رابطه محافظت نشده احتمال بارداری وجو دارد ومتاسفانه بارداری‌های که با فاصله کم از سقط قبلی اتفاق می افتد بارداری‌های ناموفقی خواهند بود بنابراین سعی کنید در صورتیکه باردار نبودید برای ماه‌های آینده از یک روش پیشگیری استفاده کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم دکتر لطفا راهنماییم کنین.من پلی کیستیک دارم و تازه دوماهه اقدام کردم.ماه قبل ۱۵ دوره ی بار اقدام کردم بعد کیت تخمک گذاری زدم کلا از ۱۵ قاعدگی تا ۲۲ منفی کامل بود و اون ماه پریود شدید شدم.بعد اقدام تخمدانام درد میکرد و خیلی علائم داشتم ولی پریود شدم و خیلی شدید و با درد.این ماه روز ۱۱ قاعدگی متوجه ترشح زیادم شدم و متوجه شدم تخمک گذاریم زودتر انجام میشه و شبش اقدام کردم دیگ درد نداشتم خوب بودم تا دو سه روز قبل موعد یکم حالت تهوع داشتم کم کم درد پریودم شروع شد دیروز درد شدید پریود داشتم شیاف گذاشتم تا آروم شه و ب جشن برم باز یکم درد داشتم رفتم جشن و رقصیدم فک میکردم پریود شدم واس همین بیخیال شدم و رقصیدم.اما آخر شب دیدم پریود نشدم.دردم دیگ نداشتم تا صبح زود از درد بیدار شدم دیدم یکم خون اومده فک کردم پریودم شروع شده و داره شدید میشه باز رفتم خوابیدم تا دردم کمتر شه ظهر بیدار شدم دیدم نوارم بجای خون مثل آب کرم رنگ صورتی رنگ ی جاهایی کمی قهوه ای شده.خودمو شستم باز کمی خون اومد اما کم دوباره نوار گذاشتم اما باز خونم انگار خون آبه.غلیظ و تیره نیست.و کمه‌.اصلا مثل روز اول قاعدگی نیست.البته درد شدید دارم نمیدونم چیکار کنم امروزم جمعس نمیتونم برم دکتر.شما نظرتون چیه

سلام دوست عزیز
اولا جهت باردارشدن یکبار برقراری رابطه، کافی نیست و شما باید حول و حوش زمان تخمک گذاری یک شب در میان رابطه داشته باشید تا به نتیجه مطلوب برسید ثانیا علائم روزهای نزدیک به پریود بسیار مشابه علائم ابتدای بارداری و روزهای لانه گزینی می باشد وتنها راه تشخیص و تمایز این دو انجام تست بتا می باشد شما هم بهتر است استراحت داشته باشید و در صورتیکه تا فردا پریود نشدید تست بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم دکتر من مشکل پلی کیستیک داشتم و قبلا دوبار سونو دادم مشکلم فقط همون بود پریودم نامنظم بود،دکتر بهم قرص سیپروترون برای منظم شدن داد و من دوماه خوردم،درحال حاضر دوماه و نیمه ک قرص و قطع کردم و پریودم منظم شده ولی مشکل دیگ ای برام پیش اومد،این دوماه پریودی دردناک داشتم و دوهفته اخر سمت چپ تخمدانم میگرفت هنگام رابطه دردناک بود و یبوست شدید گرفتم ب طوری ک مقعدم زخم میشد و خون میومد نفخ شدید گرفتم،دوشب پیش هم موقع رابطه ب سمت چپم فشار اومد و یهو درد بدی در زیرشکم و لگن اطراف ناف معده و حالت تهوع شدید گرفتم،سونو دادم کیست سوراخ شده با سایز ۳۸×۳۰ میل دارم،دلیل بوجود اومدنش چیه اخه نداشتم،مایع کیست هم وارد لگن و رحمم شده،ب نظرتون روش درمانش چطوره؟؟؟؟؟خیلی نگرانم

سلام وقتتون بخیر ببخشید مزاحمتون شدم میشه بگید این جواب پاپ اسمیر چی میشه یعنی چی وآیا جای نگرانی داره ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
Negative for intraepithelial lesion or malignancy
mild inflammatory process
reactive cellular changes associated with inflammation ( including typical repair)
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان