Re: کارشناس مامایی

سلام خانم دکتر
من این ماه فلیکول ۱۶ ۱۵ و۱۴و۱۴ داشتم با مصرف آمپول و دارو دکتر مصرف دوفاستون داد ۵ روز مصرف کردم الان ی هفته گذشته پریود نشدم هیچ للایمی ندارم بجر نفخ شدید و دل درد چند روز بعد مصرف دوفاستون پریودی میاد همیشه ۳ روز بعد قطع میشدم الان ۷ روز گذشته چکار کنم

سلام دوست عزیز
عدد بتا نمیتواند تاییدی بر سلامت حاملگی باشد بهتر است در صورتیکه مشکل خاصی مثل درد لکه بینی و ...ندارید حدود ۲_۳هفته دیگر از طریق سونوگرافی از سلامت بارداری خود اطمینان حاصل کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
میشه عکس رنگیمو تفسیر کنید?
یعنی لوله سمت راستم باید عمل بشه?
3ساله اقدام به بارداری میکنم و 2 بارiui ناموفق
after injection of contrast media in the uterine cavity. in sterile condition: reveals normal uterine cavity. there is no mass lesion or deformity in uterine cavity identified. left fallopian tube is normal. there is no salpingitis identified. spillage in to the peritoneal cavity from left fallopian tube is noted. bydrosalpinx with mucosal thickening in 1/2 distal right fallopian tube with narrowing of proximal end without spill into the belly is noted.
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام‌.وقت بخیر
من سه ماه پیش سقط داشتم.الان پریودی هام منظمه.فقط دو روزه پاک میشم.ولی دوره اش باید تموم شه که پاک شم.مثلا من ۷ روزه پاک شدم.اینم تا ۷ ترشحات خیلی خیلی کمرنگ قهوه ای میاد.ولی اگه جنب شم.خونریزی در حد عادی دارم .مشکل کجاس.الان باید چکار کنم؟؟

Zeinab79 نوشته شده:
دوشنبه 15 دی 1399, 12:06 am
سلام خسته نباشید من بدلیل نامنظمی پریودی روز سوم قاعدگی سونو شکمی دادم فولیکول های کوچک پریفرال داشتم بزرگترین ۱۲ م م .تنبلی تخمدان دارم؟؟؟روز سوم اندازه فولیکول چند باشه؟
سلام دوست عزیز
اندازه فولیکول برای روز سوم کمی بزرگ است در صورتیکه داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده کنید احتمال تبدیل شدن به کیست وجود دارد ولیکن زمان مناسب انجام سونو برای تعیین اندازه فولیکول اواسط سیکل قاعدگی است.ضمنا وجود فولیکولهای پریفرال میتواند یکی از نشانه های تخمدان پلی کیستیک باشد
كارشناس مامايي فيروز

Somivahid نوشته شده:
یک‌شنبه 14 دی 1399, 6:55 pm
سلام‌.وقت بخیر
من سه ماه پیش سقط داشتم.الان پریودی هام منظمه.فقط دو روزه پاک میشم.ولی دوره اش باید تموم شه که پاک شم.مثلا من ۷ روزه پاک شدم.اینم تا ۷ ترشحات خیلی خیلی کمرنگ قهوه ای میاد.ولی اگه جنب شم.خونریزی در حد عادی دارم .مشکل کجاس.الان باید چکار کنم؟؟
[
/quote]
سلام دوست عزیز
در صورتیکه در سونو رحم و تخمدانها مشکلی نباشد و میزان هورمونهایی مثل تیروئید و پرولاکتین و... نرمال باشد حجم کم خونریزی مشکلی ندارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان