حس کاذب نسبت به جنسیت جنین

سلام....من بعد. از سه سال چشم انتظاری باردار شدم....همه از همون روز اول بهم میگفتن بچه ات پسر...... که دیگه شوهرمم هی میگفت پسرم پسرم.......خلاصه روز سونو فرا رسید و یه دختر ناز و شیطون.....خیلی خوشحال بودم.....ولی از اون روز به هر کی میگم دختر دارم با یه لحنی بهم میگن آخی ایشاا.. بعدی پسر......من عشقمممم نسبت به دختر عزیزم کم شده.....اون ذوق حامله شدن درون من کشته شدددددد.....تو رو خدا یه راهنمایی کنین چیطور این حس کاذب رو درون خودم بکشمممم....دارم روانی میشم....

Re: حس کاذب نسبت به جنسیت جنین

3380214140140 نوشته شده:سلام....من بعد. از سه سال چشم انتظاری باردار شدم....همه از همون روز اول بهم میگفتن بچه ات پسر...... که دیگه شوهرمم هی میگفت پسرم پسرم.......خلاصه روز سونو فرا رسید و یه دختر ناز و شیطون.....خیلی خوشحال بودم.....ولی از اون روز به هر کی میگم دختر دارم با یه لحنی بهم میگن آخی ایشاا.. بعدی پسر......من عشقمممم نسبت به دختر عزیزم کم شده.....اون ذوق حامله شدن درون من کشته شدددددد.....تو رو خدا یه راهنمایی کنین چیطور این حس کاذب رو درون خودم بکشمممم....دارم روانی میشم....
دوست عزیزم دختر رحمته و پسر هم برکت...هر دوتاش خوبه.
به نظر من قشنگ تر اینه که خدا خواسته که کوچولوت دختر باشه.این دختر شماست و هر حسی داشته باشی اونم درک میکنه چون نه ماه تمام توی وجود مادر زندگی میکنه و داره شکل میگیره.خدارو هزار هزار بار شکر که به مرادتون رسیدین بعد از کلی صبر و چشم انتظاری...مبارکتون باشه انشاالله قدمش خیر باشه براتون
دیگه از الان به بعد صداش کن دخترم و افتخار کن که هدیه ی خداوند به شما یه دختر زیبا سالم و صالحه انشاالله.
پیشاپیش سال نو رو هم به شما و دختر خانوم کوچولون تبریک میگم♥ :D

[quote="3380214140140"]سلام....من بعد. از سه سال چشم انتظاری باردار شدم....همه از همون روز اول بهم میگفتن بچه ات پسر...... که دیگه شوهرمم هی میگفت پسرم پسرم.......خلاصه روز سونو فرا رسید و یه دختر ناز و شیطون.....خیلی خوشحال بودم.....ولی از اون روز به هر کی میگم دختر دارم با یه لحنی بهم میگن آخی ایشاا.. بعدی پسر......من عشقمممم نسبت به دختر عزیزم کم شده.....اون ذوق حامله شدن درون من کشته شدددددد.....تو رو خدا یه راهنمایی کنین چیطور این حس کاذب رو درون خودم بکشمممم....دارم روانی میشم....[/quote
دوست عزیزم ! تفکری که اطرافیان شما به شما القا کرده اند ، تفکر کاملاً اشتباهی ست که از دیرباز هم بوده و از لحاظ اخلاقی هم کاملاً منسوخ است و از لحاظ شرعی هم فقط و فقط 1 معنا می دهد و آن ناشکری ست.
نه تنها داشتن پسر مزیتی بر داشتن دختر ندارد بلکه حتی اگر هم داشت ، فقط کافی بود که 1 لحظه به این همه نوزاد بیمار که در هر روز متولد می شوند و در بیمارستانها بستری هستند و در دستگاه و ... فکر کنیم؛ آن وقت چنان قدر فرزند سالم خود ، این هدیه الهی را می دانیم که حتی اگر بعد از سومین دختر، هم باز دختر دار شده بودیم ؛
یک آن ناراحتی به خود راه نمی دادیم.
كارشناس مامايي فيروز

سال نو شما هم مبارک . صحبت کارشناس خیلی درست و کامل بود عزیزم. قدر این هدیه زیبا در و بدون. خداوند در همه ادیان برای زنها احترام قائل بوده است. حضرت مریم را به چه مقامی رساند. و در اسلام هم وقتی مردم با جهالت نسبت به دختران رفتار می کردن خداوند در پاسخ به همه آنها ، بانویی چون حضرت فاطمه را عطا کرد. پس دورو بریهای شما اگر معتقد به خداوند و هر دینی باشند باید شکرگزار خدا باشند.
ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان