ترشحات پنیری همراه با خارش وبو

باسلام.من حدودا 5روز است که ترشحات سفیدپنیری شکل دارم بهمراه خارش وبوی نامطبوع ترشحات.تا الان هیچوقت این مشکل رو نداشتم چون همیشه به بهداشت فردی خودم اهمیت میدهم.اما الان این مشکل برای من ایجادشده وبسیار برام آزار دهنده هستش من تاچندروز دسترسی به پزشک ندارم.خواهش میکنم کمک وراهنمایی ام کنید.

سلام عزیزم به احتمال زیاد قارچی شدی.دکتر باید بری تا تشخیص دقیقتری بده.ولی میتونی خودت از محلول اب و سرکه استفاده کنی. پماد کلو تریمازول واژینال هم خیلی خوبه البته بشرط اینکه واقعا قارچ باشه.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

Re: ترشحات پنیری همراه با خارش وبو

samanehdaneshmand نوشته شده:باسلام.من حدودا 5روز است که ترشحات سفیدپنیری شکل دارم بهمراه خارش وبوی نامطبوع ترشحات.تا الان هیچوقت این مشکل رو نداشتم چون همیشه به بهداشت فردی خودم اهمیت میدهم.اما الان این مشکل برای من ایجادشده وبسیار برام آزار دهنده هستش من تاچندروز دسترسی به پزشک ندارم.خواهش میکنم کمک وراهنمایی ام کنید.
سلام
ترشح سفید بی بو از جمله ترشحات طبیعی سیکل محسوب می شود اما اگر قوام پنیری و نیز دارای بو باشد احتمال قریب به یقین عفونت قارچی ست . اما از آنجا که امکان دارد هر عفونتی با باکتری یا میکروب دیگری میکس شده باشد در نتیجه توصیه دارم حتما با معاینه بالینی درمان را شروع کنید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان