Re: لکه بینی

سلام خوشگلا . ❤️
آره درسته گل گاو زبان هم به علت داشتن آلکالوئیدها که روی سیستم عصبی تاثیر میذارنه،
ممکنه باعث آسیب به جنین بشه.
البته گل گاو زبان فشار رو هم بالا میبره.
اینو تو سایت لک لک هم نوشته بود
https://laklak.me/questions/53480/%DA%A ... 8%B1%DB%8C

سلام
من ۶ هفته اس ک باردارم...توی ۴ هفته اول بخاطر عفونت باکتریایی رحم تحت درمان بودم اما بطور کامل بهبود نیافتم و بعد متوجه شدم ک باردارم...آز بتا هفته پنجم ۲۰۰ رو نشون داد و بعد از یک هفته به ۴۰۰ رسید. درد شکمی و لگن و کمر و واژن به همراه لکه بینی داشتم...البته قبل از بارداری بعلت عفونت نیز این دردها رو داشتم...سونوی واژینال انجام دادم دکتر یک چیز بسیار کوچیک شبیه ساک داخل رحم تشخیص داد ک گفت با این مقدار بتا بسیار بعیده....باز آز بتا تکرار شد و به ۴۵۰ رسید و دردها بجز درد واژن فروکش کرد و لکه بینی شدیدتر شد....خواهشااا منو راهنمایی کنید این چند هفته به اندازه چند ماه به من گذشته...تکلیف من چیه؟ این بچه سالمه یا مشکل داره؟؟؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه اطلاعاتی که فرمودید برای تشخیص حاملگی نرمال کافی نیست. مشاهده ساک حاملگی نشان دهنده بارداری است اما نمی‌تواند تضمین گننده سلامت بارداری و پایان طبیعی آن باشد. دفعه بعد که سونوگرافی انجام می‌دهید حتما از پزشک بخواهید اندازه ساک حاملگی و سایر مشاهدات را به طور کامل و بصورت کتبی به شما ارائه نماید تا با توجه به آن اطلاعات در مورد سلامت حاملگی نظر داد. شما هم به خدا توکل کنید و صبور باشید انشالله حاملگی ختم به خیر خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من اول هفته یازدهم بارداری هستم هفته هشتم سونو داشتم جنین سالم بود زربان نرمال داشت انا الان دوروزه لکه بینی دارم به رنگ قهوه ای همراه بارگه های تیره و ریز اول خیلی کم بود اما الان روز دومه ولی بیشتر شده دکتر بهم شیاف پروژسترون 400 داده و من به صورت مقعدی صبح و شب استفاده کردم 4 دوز الان یک مقدار درد در حد پریودی دارم چکار باید بکنم چون دکترم به غیر از سونو و ازمایش خون غربالگری هیچ آزمایشی تجویز نکرد خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم🙏🙏🙏😥

سلام دوست عزیز
نیاز نیست شما کار خاصی انجام دهید فقط استراحت کنید، کار سنگین انجام ندهید از رابطه جنسی پرهیز کنید، کمتر حمام کنید و شیاف پروژسترون را طبق دستور مصرف نمایید و نگران نباشید انشالله همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان