سلامه مجدد اخه وقتي من دخول نداشتم پس چطور ممكنه 5 رفته باشه؟واينكه چه فرقي داره بينه قسمنتهاي هايمن چه 5 بره چه عددهاي ديگه خواهش ميكنم بيشتر واسم توضيح بدين بمن گفتن حلقويه نازكه وجلوسه اخه چرا اسيب ديده مگه دكتر تشخيص نميده واسه دخوله اسيبش يانه؟دكتربمن گفته همه پزشكهابهت گواهي سلامت ميدن پس منظورشون چيه؟ممنونم خيلي نگرانم ميترسم دكتره ديگه برم اگه شوهرم ببره دكترميگه واسه دخوله اسيبش؟ :cry:

با سلام خسته نباشید
عزیز من روز شنبه دوباره رفتم دکتر . بعد از سونو گفت یک کیسه 10 میلی هست و خوبه و این روز سونو 5 هفته رو نشون داد .که من مطمئنم تازه وارد هفته 4 شده بودم سونو همیشه یکروز خطا داره لکه بینیم هم بهتر شده . با آمپول دکتر بهم گفت خوبه ولی هنوز چیزی دیده نبود . زیر دلم هم گاهی خیلی کم درد میگیره . آیا این مشکلی هست . آیا من میتونم به شکل گیری جنین امیدوار باشم .و میخواستم بپرسم در بارداری ارضا شدن بدون دخول برای زن باردار ضرر ایجاد میکنه . یک زن باردار نباید هیچوقت ارضائ بشه و ممنونم .

43959 نوشته شده:سلامه مجدد اخه وقتي من دخول نداشتم پس چطور ممكنه 5 رفته باشه؟واينكه چه فرقي داره بينه قسمنتهاي هايمن چه 5 بره چه عددهاي ديگه خواهش ميكنم بيشتر واسم توضيح بدين بمن گفتن حلقويه نازكه وجلوسه اخه چرا اسيب ديده مگه دكتر تشخيص نميده واسه دخوله اسيبش يانه؟دكتربمن گفته همه پزشكهابهت گواهي سلامت ميدن پس منظورشون چيه؟ممنونم خيلي نگرانم ميترسم دكتره ديگه برم اگه شوهرم ببره دكترميگه واسه دخوله اسيبش؟ :cry:
سلام مجدد!
دوست عزیز!
همیشه در این جور مواقع امکان آسیب به هایمن وجود دارد و اصلاً مساله غیر قابل انتظاری نیست.
بهتر است از همان پزشکی که شما را معاینه کرده سوال کنید که بالاخره ساعت 5 آن، آسیب دیده یا سالم است و گواهی سلامت به آن داده می شود(نمی شود هردوی اینها باهم!!!)
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

farimah نوشته شده:با سلام خسته نباشید
عزیز من روز شنبه دوباره رفتم دکتر . بعد از سونو گفت یک کیسه 10 میلی هست و خوبه و این روز سونو 5 هفته رو نشون داد .که من مطمئنم تازه وارد هفته 4 شده بودم سونو همیشه یکروز خطا داره لکه بینیم هم بهتر شده . با آمپول دکتر بهم گفت خوبه ولی هنوز چیزی دیده نبود . زیر دلم هم گاهی خیلی کم درد میگیره . آیا این مشکلی هست . آیا من میتونم به شکل گیری جنین امیدوار باشم .و میخواستم بپرسم در بارداری ارضا شدن بدون دخول برای زن باردار ضرر ایجاد میکنه . یک زن باردار نباید هیچوقت ارضائ بشه و ممنونم .
سلام فریماه عزیزم!
چرا امیدوار نباشی؟ شما امیدوار باشید منم امیدورام... اصلاً دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد؟
مگه لکه بینی و این وضعیت بارداری مساله ی عجیب و نادری بوده؟ این همه بارداری که با رعایت های لازم و کامل 3 ماهه ی اول، 3 ماهه ی دوم و سوم عالی و ایمنی رو دارند می گذرانند.
با سونوی بعدی و دیدن ضربان قلب هم انشالله انگیزه برای امید بیشتر می شه!
یادتون نره من هم منتظرم عزیزم
در مورد دردتون هم صحیح اینه که هر دردی بالینی تشخیص داده شده که طبیعی ست یا غیر طبیعی به خصوص که در بارداری حائز اهمیت هم است اما برای اینکه تا اون موقع کمکی کرده باشم ، باید بگم که از لحاظ تئوری:
1- در بارداری دردهایی رو همیشه مادرها ذکر می کنند که ناشی از اسپاسم ها یا گرفتگی عضلات در بارداری باشد(البته ما دوست داریم که به این زودی ها هیچ دردی نداشته باشیم)
اما دردهایی هم غیر طبیعی هستند: مثل دردهایی که از نوع دردهای قاعدگی باشد(هرچند با شدت کمتر) و یا تیرکشیدن های زیر دل به کشاله ی ران
این موارد باید سریع با درمانگر بالینی مشورت شود و اگر درمان خاص یا محدودیت بیشتر فعالیت مادر لازم باشد، توصیه شود.
پس اگ ردردهای شما از نوع دوم است سریع پیگیری کنید عزیزم.توصیه من هم اینکه که تا جایی که امکان دارد لااقل تا مشخص تر شدن وضعیت بارداری تون استراحت کامل داشته باشید تا وقتی که دیگه از لکه بینی و دردهای مشکوک خبری نباشه...
سوال دومتون هم: نه عزیزم مشکلی ندارد.
به خدا سپردمتون فریماه عزیزم!
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید من 2 هفته دیگه وقت دکتر دارم و میخوام زودتر هم نرم تا همه چی طبعی پیش بره
من الان دو روز که احساس درد که بیشتر به سوزش شبیه درقسمت بین کمر و لگنم دارم دقیقا جایی که خمیدگش لگن و کمر ایجاد میشه . میگیره وقطع میشه لکه بینی یا چیزی ندارم زیر دلم هم خیلی کم گاهی یک درد کوچیک وقطع میشه ولی لیدرد رو دوروز گرفتم
اگه بشینم تقریبا شروع میشه ولی درد نیشت احساس سوزش بیشتر ممکن بخاطر بد خوابیدن یا نشستن باشه . یا نه خطرناک باید برم دکتر.باید چیکار کنم . البته یکم که کار کنم بیشتر میشه .می ترسم نکنه دوباره سقط بشه این علائمی از سقط هست ؟ ممنون

این درد در ناحیه لگن و انتهای ستون فقراتم بیشتره من قبل از بارداری هم این درد رو به مقدار کمتری بیشتر روزهایی که کار بیشتری میکردم داشتم و لی الان تقریبا دو روز مدداوم هست و وقتی مبخوابم فقط حس نمیکنم . باید چیکار کنم این درد خطرناک شوهرم میگه تا سر موعد دکتر نرو باید چیکار کنم دوباره دچار استرس شدم .این درد ها گاهی هم تا ناحیه لگنی پیش میره و موچ پام به پایین دچار درد خفیفی میشه.ممکن به خاطر رشد جنین باشه ممنون

سلاک
فریماه عزیزم ابتدا خودتون رو نگران نکنید چراکه جزو دردهای تعریف شده برای ناامنی بارداری نیست و بیشت ربه ا« می آِد که ناشی از فعالیت شما و گودی کمر باشد اما من این اختیار رو به خودم نم یدهم که غیر بالینی یک درد و طبیعی اعلام کنم. و حتماً ازتون می خواهم که مراجعه کنید و خیالتون رو مطمئن کنید. بالاخره مامان شدن دکتر رفتنهای تند تند هم می آره دیگه :wink: ولی عوضش خیالمون راحته!
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم
دید که رحمت خدا شامل حال من نشدو من امروز رفتم دکتر اول معاینه کرد و گفت مشکلی نداری بعد خواست که سونو بشم و گفت که هیچی وجود نداره در حالی که من نه لکه بینی و نه خونریزی داشتم . ونه درد فقط همون درد های شکمی رو داشتم گفت هیچی نیست در حالی که درهفته پیش یک ساک 10 میلیبود گفت فقط توی رحمت فقط خونه .و چیز دیگه ای وجود نداره . وبه خاطر امپولها به خون ریزی نیفتادی و بر پریود شدی بیاو آی یک همچین چیزی ممکنه .که یک هفته حامله باشی و هفته بعد نباشی چجوری میشه دفع بشه. بدون خونریزی. من که انقدر راحت حامله میشم کمتر از یکماه جلوگیری ممکن عیب از شوهرم باشه .بهتر نیست که بره دکتر دفعه پیشم همین اتفاق افتاد . 3ماه سقط کردم به علترشد نکردن .نمیخواد دیگه آز بدم راههنمائیم کن.

ببخشید درد شکمی رواشتبه نوشتم دردهای کمرم خواستم بگم . در ضمن تمام سونو هایی رو که انجام دادم وازینال بود . که میگن مطمئن تره .شما چی فکر میکنید شوهرم راضی نمیشه بره آزمایش من باید چیکار کنم دکتر گفت برو پریود که شدی روز 5 پریود بیا .
چرا میخواد که این کاررو بکنم. ممنون زودتر جوابم وبده آیا این ممم کنه .این حاملگی پوچه.

سلام
فریماه عزیزم همدلی من رو بپذیرید! اما مطمئن باشید خدا مهربونیش نه تموم می شه نه کم می آید نه اینکه برای ما دلسوزی نمی کنه...پس رحمتش همیشه شامل حال ماست ولی ما از پشت صحنه ها خبر نداریم...
دوست عزیزم از آنجایی که دوبار باردار شدید این خود یک خبر خوش است که از نظر بارور شدن در هیچ از زوجین مشکلی وجود ندارد(و اینطور نیست که این مساله فقط به سلامت زن برگردد بلکه برای رخداد چنین حالتی سلامت هر دوی آنها ضرورت دارد)
اما از نظر تکرار دو بار سقط نیازمند بررسی و علت یابی هستید.
سقط در هفته ی پایین هم داریم که خود فرد متوجه آن نمی شود و مساله عجیبی نیست.
خوشخحالم می شم اگر مایل بودید من رو از نیتجه ی اقدامات و پیگری تون مطلع کنید...
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم شاید هم واقعا همینطوره شاید خدا با هام بوده که به کورتاز نرسم چند تا سوال داشتم
آیا میتونم نزدیکی کنم
از نظر شما این نوع سقط جنین طبیعی بدون خونریزی
آیا باید تا زمانی که پریود نشدم جلوگیری کنم ممکن تخمکگذاری کنم
فکر میکنید چقدر طول مشکشه پریود بشم در حالی که شنبه گذشته آمپول زدم
آیا ممکنه و قتی خونریزی کنم کارم به بیمارستان بکشه یا ففقط ممکنه شدید باشه چجوری این و بفههم و چیکار کنم که زودتر پریود بشم آیا یک پریو عادی میشه
ممنونم .امیدوارم هیچوقت تو زندگیت دچار مشکل نشی.

سلام
فریماه عزیز! پس از هر سقط احتمال این هست که 2 هفته بعد تخمک گذاری و در صورت بی عارضه بودن سقط تا 4 هفته پس از سقط قاعدگی رخ دهد. پس احتمال بارداری پیش از قاعدگی وجوددارد و جهت اطمینان توصیه کنم حتی تا پیش از قاعدگی روش پیشگیری مطمئن ی را اتخاذ کنید.
کجوز نزدیکی را پزشک بالینی شما و پس از معاینه و رد خطر عفونت باید بدهد.
نگران نباشید به چه علت فکر میکنید که کار به بیمارستان بکشد؟
فقط اگر تا پیش از آن خونریزی غیر طبیعی یا ادامه دار داشتید پزشکتون رو مطلع کنید.
من هم امیدورام که پس از این خوشی و آرامش رو در پیش رو داشته باشید...
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم من
دوباره اومدم .از نظر عصبی خیلی بهم ریختم انگار این بار هیچجوری نمیتونم با قضیه کنار بیام . حالم خوب نیست . من هفته پیش افتادم به لکه بینی تا یکشنبه لکه های قهوهای تقریبا زیاد میدیم . روز یکشنبه آز دادم بتام از 1800 به 315 رسیده بود دکتر سونو وازینال کرد بازم حاملگی وجود نداشت گفت داره سقط میشه و هیچ داردیی چیزی تجویز نکرد الان تقریبا دوروز خون میبینم ولی خیلی کم بعد از یونو شب خونریزی داشتم قد دوتا نوار
عزیزم میخوام بدونم این لکه بینی تا کی باید ادامه داشته بتشه فکر کنم دیگه سقط شده که بخون افتادم درسته؟ آیا میتونم اینو پریودی حساب کنم .شما فکر میکنید تصمیم دکترم برای هیچ نوع دارویی درست بوده که سقط خودبخود انجام بشه .و اینکه چرا هیچ آزمایش و چیزی برای من ننوشت آیا به علت بتا بوده. باید هورمون حاملگی از بین بره .

به من کمک کن میگن دکتر م یکی از بهترین دکتر هاس نمیدونم باید اعتماد کنم یا نه از نظر روحی داغونم آیا میتونم امیدوار باشم که باردار بشم راستی من وقتی مجرد بودم پرو لاکتینم بابا بود و می زائد هم زیاد دارم آیا این باعث میشه .آیا میتونم بعد از قطع خونریزی ورزش کنم . آیا توی این نوع سقط احتیاج به جلو گیری هست . با حالت روحیم چیکار کنم دارم دیوونه میشم.ممنونم .این سوالها رو که میکنم میدونید دکترها اصلا جواب نمیدن

فریکاه عزیزم سلام !گاهی وقتا مان شدن یه کوچولو سخت می شه تا مت قدر نعمتهای خدا رو بهتر بدونیم !
این مساله که شما در سنین پایین سقط میکنید نیاز به پیگیری بیشتر دارد !از جمله آرمایشهای آنتی بادی آنتی فسفولیپید /تست های خودایمنی و....نهایتا آزمایشات کروموزومی
این که در مورد شما دارو درمانی انجام نشده درست است زیرا در موارد سقط اجتناب ناپذیر کاری از ما ساخته نیست ولی نیاز به پیگیری یونو و آزمایش B-hcg دارید تا اطمینان از سقط حاصل شود !بین سقط و حاملگی بعدی هم بهتر است 3-6 ماه فاصله باشد !
اینقدر زود نا امید نشید!
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند !
با پیگیری و مراجعه بپ پزشک ان شاءالله شما هم مثل خیلی از مامانای دیگه که مشکل شما رو داشتند صاحب یه نی نی توپولی می شید !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان