Re: تفسير نتيجه پاپ اسمير

متظورم اینه 5 سال پیش پاپ اسمیر انجام دادم واین آزمایشی که برای شما فرستادم بعد از 5 سال تست دادم ای آزمایش جدیده وبرای 10 روز پیش هست آزمایش به پزشک نشون دادم وایشون گفتن آزمایشت مشکلی نداره و سه سال دیگه تست پاپ اسمیر انجام بده ولی من نگرانم نمیدونم چه کنم؟ وقتی آزمایش نمونه مشکل داشت چرا آزمایشگاه انجام داد ؟

منظورم اینه من 5 سال قبل تست پاپ اسمیر انجام دادم واین آزمایش پاپ اسمیری که برای شما فرستادم جدیده برای 10 روزه قبله جواب آزمایش به دکتر نشون دادم وگفتن آزمایشت خوبه و سه ساله دیگه تست پاپ اسمیر انجام بده ومن نگرانم نمیدونم چه کنم وقتی نمونه آندوسرویکال در تست نبود اصلا چرا آزمابشگاه انجام داده ؟

بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان

بهترین پروتز انگشت دست در اصفهان کجاست؟ این سوال ذهن بیماران زیادی از اصفهان را به سمت خود سوق داده است. برای پروتز انگشت دست باید محدوده قطعی دست کاملا تمیز و ضد عفنونی گردد. ظبق گفته کلینیک پایار هزینه های پروتز توسط بیمه ها تامین و تا بخشی پوشش داده می شود؟

منبع:
https://payarcenter.com/finger-prosthesis-in-isfahan/

Tahmineheghte نوشته شده:
سه‌شنبه 1 شهریور 1401, 4:59 pm
میتونم پاپ اسمیر بکسال دیگه انجام بدم یا حتما باید زودتر انجام بدم

سلام دوست عزیز
چون مدت زمان زیادی از انجام آخرین پاپ اسمیرتان می گذرد بهتر است زودتر انجام شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
خوشبختانه جواب پاپ اسمیر از جهت تغییرات سلولی و سرطانی منفی است و جواب نرمال می باشد. فقط در داخل واژن عفونتی دیده شده که عامل ایجاد کننده آن باکتریهایی هستند به اسم کوکوباسیل. درمانگرتان با توجه به علائم بالینی و جواب پاپ درمان لازم را برایتان در نظر میگیرند.ضمنا تکرار پاپ اسمیر باید طبق روتین سال بعد انجام شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان