Re: سئو سایت

#2
سلام وقت بخیر
ممنون میشم الان جواب بدید اضطراریه
من ازمایش هورمون دارم
باید سومین روز پریودیم برم ازمایش
بخاطر لکه بینی من نمیدونم دقیقا چ روزی سومین روز میشه
و دوره های پریودیم به این صورت راستش ماهی دو بار پریود میشم
یک روز لکه شروع ۱۳ خرداد خون ریزی زیاد
یکی دو روز لکه ۲۵ خرداد خونریزی ولی کم
یکی دو روز لکه ۶ تیر خون ریزی زیاد
یکی دو روز لکه ۲۶ تیر خون ریزی متوسط پنجمین روزش زیاد و بعد قطع
۱۵ و ۱۶ مرداد لکه در حد دوسه قطره و ۱۷ خون ریزی
من الان ۱۹ مرداد ایا میتونم ازمایش هورمون بدم یا ن؟

اگر فرزندمان را ساس نیش زد بایستی چکار کنیم؟

#3
                               سمپاشی ساس، کنه و سوسک آشپزخانه چگونه انجام می‌شود؟
قبل از آنکه به سراغ سمپاشی ساس ، سوسک و کنه برویم بهتر است تا با شکل ظاهری و عوامل هجوم آنها آشنا بشویم.
ساس ها حشراتی بیضی‌شکل هستند که رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز داشته و زمانی‌که از تخم خارج می‌شوند کاملاً بی‌رنگ و شبیه یه حشره بالغ هستند. کنه نیز ازجمله حشرات موذی بوده که به‌اندازه یک‌دانه کنجد هستند و از خون انسان‌ها تغذیه می‌کنند. سوسک‌های کوچک آشپزخانه نیز ازجمله گونه‌های سوسک های مختلف بوده که ظاهر کشیده داشته و بیشتر منشاء آنها درخت یا چوب‌ها و وسایل کهنه است.
[img]file:///C:/Users/DEARUS~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/img]
علت پیدایش ساس و کنه چیست؟
وجود ساس و یا کنه یا سوسک‌های ریز آشپزخانه در خانه بسیار آزاردهنده است و مبارزه با آنها به‌راحتی میسر نمی‌شود. سم پاشی ساس ، سمپاشی کنه ، سمپاشی سوسک آشپزخانه تنها روش‌هایی است که می‌توان با این جانوران موذی مبارزه و آنها را کاملاً از محل مورد هجوم پاکسازی کرد. علت پیدایش ساس و کنه وجود وسایل دسته دوم و کهنه، وجود حیوانات خانگی مانند دام‌ها یا سگ و گربه،  وجود وسایل چوبی بسیار قدیمی، عدم نظافت دائمی محل مورد نظر است. در واقع این حشرات از خون انسان تغذیه کرده و هر جا که انسان‌ها یا حیوانات دیگر وجود داشته باشد فعالیت این نوع حشرات نیز افزایش پیدا می‌کند. این حشرات زمانیکه با پوست انسان برخورد داشته باشند محل آلوده‌ شده را قرمز کرده و با سوزش و خارش شدیدی همراه است. در واقع این نوع از حشرات موذی باعث انتقال و ایجاد بیماری‌های متعددی می‌شوند. به‌همین دلیل باید هرچه زودتر نسبت‌ به از بین بردن آنها اقداماتی انجام شود.
نشانه‌های وجود ساس، کنه، سوسک آشپزخانه چیست؟
وجود لکه‌های تیره‌رنگ خون بر روی دیوار یا رختخواب‌ها یکی از بزرگترین علائمی است که می‌تواند وجود ساس را در خانه تایید کند. زمانیکه بوی نامطبوع در خانه بر مشام شما برسد می‌توانید آلودگی را در آن مکان مشاهده کنید. زیرا معمولاً ساس ها در خانه یا وسایلی بیشتر زندگی می‌کنند که بوی قدیمی و کهنه زیادی دارد. اگر تاول یا قرمزی هایی بر روی پوست خود مشاهده کردید که خارش و سوزش شدیدی نیز به‌همراه داشت می‌توانید آن را نشانه بارز وجود ساس در خانه بدانید.
اما کنه‌ها برعکس ساس ها بر روی شاخه گیاهان و علف‌ها زندگی می‌کنند. زمانیکه از تخم خارج شوند منتظر می‌شوند تا میزبان آنها بیاید و سپس بر روی آن محکم چسبیده و به درون‌پوست نفوذ کرده و شروع به مکیدن خون می کنند. زمانیکه ده برابر اندازه عادی خود هنگام مکیدن خون برسند از میزبان اصلی جدا شده و به میزبان بعدی حمله‌ور می‌شوند.
توجه داشته باشید که کنه‌ها قادر هستند بیماری‌های خطرناک مانند لایم، تب کنگو، طمع دانه داره کوه‌های راکی، ویروس باستن و سندروم آلفا گال یعنی حساسیت گوشت قرمز را درون میزبان ایجاد کنند. از نشانه‌های حضور این حشره موذی سوزش و گزش بسیار شدید و دردناک برروی پوست شما است. یعنی هنگامیکه متوجه خزیدن بر روی بدنتان شدید به‌ سرعت لباس خود را درآورده و آن محل را ضدعفونی کنید.
راه‌های مبارزه با ساس و کنه
سمپاشی ساس، سمپاشی کنه، سمپاشی سوسک آشپزخانه تنها روش‌هایی است که می‌توان با این حشرات موذی مبارزه کرد. بهترین زمان برای سمپاشی ساس و سمپاشی کنه و سمپاشی سوسک آشپزخانه هنگام بهار و تابستان است.
به‌عبارت‌دیگر با گرم شدن هوا و ورود به فصل تابستان تکثیر و رشد حشرات موذی مانند ساس و کنه و البته سوسک‌های ریز افزایش پیدا کرده و بهترین زمان برای از بین بردن آن‌ها در این فصل است. برای آنکه سمپاشی ساس ، سمپاشی کنه و سمپاشی سوسک آشپزخانه به‌طور کامل انجام شود ابتدا باید تمامی ورودیهایی که ممکن است این سه حشره موذی به داخل خانه راه پیدا کنند بسته و سپس اقدام به سمپاشی ساس و سمپاشی کنه و سمپاشی سوسک آشپزخانه کنید.
توجه داشته باشید برای آنکه بخواهید به‌طور کامل حضور این حشرات موذی را در خانه خود ریشه‌کن کنید باید به‌ صورت دوره‌ای این سمپاشی‌ها را انجام داده تا تمامی تخم‌ها و لاروهای این حشرات از بین برود.
[img]file:///C:/Users/DEARUS~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.jpg[/img]
اقدامات امنیتی قبل از سمپاشی ساس و سمپاشی کنه و سمپاشی سوسک آشپزخانه
قبل از آنکه  اقدام به سم‌پاشی ساختمان خود کنید باید مواردی را تحت نظر داشته تا مشکلی برای سلامت شما ایجاد نشود. ابتدا تمامی مواد غذایی را به‌طور کامل جمع‌آوری کرده و در یک مکان که ورود سم به آن غیرقابل انجام است قرار دهید. ظرف‌های آشپزخانه را جمع‌آوری کرده و در یک مکان مناسب بگذارید و بعد از آن هنگام سمپاشی افراد خانه را از محل دور کنید. توجه داشته باشید با توجه به نوع سم و مقدار آن از چند ساعت تا دو روز باید از خوابیدن در خانه خودداری کرده تا دچار بیماری‌ها یا تنگی نفس و آلرژی و حساسیت نشوید. لزومی ندارد که لوازم خانه را خارج کرد زیرا ساس و کنه از جمله حشراتی هستند که معمولاً درون وسایل خانه تخم‌ریزی می‌گذارند.
اقدامات امنیتی بعد از سمپاشی ساس و سمپاشی کنه و سمپاشی سوسک آشپزخانه
برای آنکه بعد از سم‌پاشی ساختمان دچار آسیب‌های مالی یا جانی نشوید باید اقداماتی را مد نظر بگیرید. ابتدا باید صبر کنید تا قسمت‌های سمپاشی شده کاملاً خشک شود و تا زمانی‌که این مکان‌ها خشک نشده از ورود بچه‌ها و حیوانات خانگی در آن محل جلوگیری کنید. بعد از بازگشت به ساختمان و محل مورد سمپاشی سریع‌ تمیزکاری را شروع نکرده و اجازه دهید تا چند ساعت سموم داخل محل مورد نظر باشد. برای تمیز کردن سموم ابتدا سعی کنید با آب خالی شروع کرده و بعد از آنکه یک دور آن قسمت را آب کشی کردید از محصولات شوینده برای تمیز شدن عمیق‌تر استفاده کرد.
بعد از آنکه از محصولات شوینده استفاده کردید حتما آن نقاط را با محلول‌های ضدعفونی و آغشته کرده تا هنگام مواجه شده با آن قسمت‌ها آسیب جسمانی برای شما ایجاد نشود. در تمامی مراحل حتما از دستکش‌ استفاده کنید. زیرا حفاظت از پوست یکی از نکات سلامتی شما است که هنگام سمپاشی ساس و سمپاشی کنه و سمپاشی سوسک آشپزخانه باید بدان توجه کنید. هر ماده غذایی که در زمان سم‌پاشی در معرض هوا قرار گرفته‌است سریعا دور بریزید.
[img]file:///C:/Users/DEARUS~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.jpg[/img]
عوامل تاثیرگذار در قیمت سم‌پاشی ساس و از سم‌پاشی کنه و سم‌پاشی سوسک آشپزخانه
از موارد مهمی که معمولاً هر متقاضی هنگام مواجهه با شرکت سمپاشی ساس تهران سوال می‌کند قیمت سمپاشی کنه یا قیمت سمپاشی سوسک آشپزخانه و قیمت سمپاشی ساس دیگر حشرات موذی است.
به‌عبارتی کلی‌تر ارائه قیمت کلی و دقیق و البته ثابت برای عمل سمپاشی مقدور نیست زیرا عوامل مختلفی در قیمت اصلی این حشرات تاثیر گذار می‌باشد. قیمت سمپاشی ساس یا سمپاشی کنه برای منازل ، هتل‌ها، مسافرخانه‌ها بسته به میزان آلودگی، متراژ نیرو و نوع سمی که استفاده می‌شود متفاوت است. هرچه متراژ مکان مورد هجوم حشرات بزرگ‌تر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. البته نوع سمی که برای از بین بردن این حشرات استفاده می‌شود نیز می‌تواند در قیمت نهایی تاثیر بسیار زیادی بگذرد. شما می توانید برای ثبت سفارش با شماره های درج شده در مقاله تماس حاصل فرمایید. شما برای اینکه بدانید ساس از کجا میاد می توانید به مقاله کیان پاک در این مورد مراجعه کنید.
 
 

شرکت سمپاشی چه کمکی برای دفع حشرات منزل ما میتواند انجام دهد !!!!

#4
فرض کنید که خسته بعد از یک تایم طولانی کار به منزل برمیگردید تا استراحت کنید. یک شام حاضری خورده  و به تختخواب رفته و به دقیقه نمی کشد که خوابتان می برد. اما صبح با خارش شدید بدن از خواب بلند می شوید. گویی تمام خستگی در بدن شما باقی مانده و حتی بیشتر از شب گذشته احساس کوفتگی می کنید. همانطور که می دانید جانداران موذی همچون موریانه ها، کک ها، مارمولک ها و ... علاوه بر آسیب هایی که به اثاثیه منزل شما وارد می کنند، با گزش بدن انسان ها بیماری های زیادی را به شما منتقل می کند. حتی اگر بدن شما سیستم ایمنی قوی داشته باشد و با بیماری هایی که به بدن شما وارد شده مقابله کند، محل گزیدگی برای هفته ها متورم شده و خارش دارد. بهتر است با سمپاشی موریانه ، سمپاشی کک و به طور کلی سمپاشی تمام جانداران موذی، برای همیشه خود را از شر آن ها برهانید. در این مقاله ما شما را با مراحل سمپاشی آشنا می کنیم و قیمت سمپاشی را بیشتر بررسی می کنیم.
کک چیست و سمپاشی کک چگونه انجام می شود؟
کک ها از حشره های بسیار ریزی هستند که به سختی با چشم دیده می شوند. آن ها خون خوار بوده و از خون بدن انسان ها و حیوانات تغذیه می کنند. به طور معمول کک ها حرکت‌های جهشی دارند دارند و به همین شیوه جانداران خون گرم را می گزند. نکته جالبی که باید بدانید این است که به‌طور کلی از 3 هزار گونه کک، تنها 12 گونه به انسان حمله می‌کنند. اما بیشتر کک هایی که وارد زندگی  انسان ها از همین 12 نوع هستند.
گزش کک‌ها بسیار آزاردهنده است و باعث تورم و قرمزی پوست می شود. خارش شدید حاصل از گزیدگی می تواند منجر به زخم شدن پوست و خونریزی شود. در برخی مواقع نادر اگر به این خونریزی توجهی نشود، محل گزیدگی دچار عفونت می شود. گزیده شدن توسط این جاندارا می تواند سبب افزایش دمای بدن و در نهایت تب شود. زمانی که شما توسط کک ها گزیده شده باشید، کوچک‌ترین تحریک پوستی آزاردهنده و خارش‌آور خواهد بود. گزش در نواحی از بدن که پوست لطیف و نازکی دارند مانند مچ پا و دست یا در کودکان و افرادی با پوست ظریف و نازک التهاب بیشتری به همراه دارد.
سمپاشی کک یکی از از ساده ترین روش ها برای از بین بردن کک ها است. سمپاشی کک به دو صورت انجام می شود:
 1. سمپاشی کک موقت با استفاده ار اسپری های سمپاشی
 2. سمپاشی کک به طور دائم با استفاده از شیوه های مدرن
موریانه چیست و سمپاشی موریانه چگونه انجام می شود؟
حتما تا به حال درباره موریانه ها شنیده اید. اما حال تصمیم داریم شما را بیشتر با این جاندار و یا به عبارتی دیگر با این حشره آشنا کنیم. موریانه حشراتی در راسته سوسک ها هستند ولی هزینه سمپاشی آن با قیمت سمپاشی سوسک متفاوت است. آن ها بدنی نرم دارند و به کندی حرکت می‌کنند. آن ها در شب و در تاریکی زندگی می کنند. آن ها دشمن سازه های چوبی هستند به عنوان قاتل چوب ها شناخته می شوند.
موریانه ها را می توان به دسته دسته تقسیم کرد:
 • موریانه‌هایی که در زیر خاک زندگی می‌کنند.
 • موریانه‌هایی که در درون چوب‌های خشک زندگی می‌کنند.
 • موریانه‌هایی که در چوب‌های مرطوب زندگی می‌کنند.
تعداد زیادی از انسان ها موریانه ها را با مورچه های سفید اشتباه می کنند. شباهت زیادی بین موریانه ها و مورچه ها وجود دارد که یکی از آن ها این است که  موریانه ها هم چون مورچه‌ ها جانورانی اجتماعی هستند، ولی باید بدانید که به کلی این دو جاندار با هم متفاوت هستند. موریانه ها به طور معمول کمری کلفت، رنگی روشن و شاخک‌های یکنواخت و خمیده دارد. ظاهر هر موریانه با توجه به محل زندگی او متفاوت است.
متاسفانه علاوه بر این که موریانه اسباب منزل ما را نابود می کنند، بیماری هایی را نیز به ما منتقل می کنند. موریانه ها آفت جان و مال ما انسان ها هستند. توصیه می کنیم سمپاشی موریانه را جدی بگیرید، پیش از آن که موریانه تمام زندگی شما را تخریب کند. اما چگونه بفهمیم که منزل و یا محل زندگی ما نیازمند سمپاشی موریانه است. معمولا وجود موریانه در خانه با نشانه های زیر تشخیص داده می شود.
 چگونه بفهمیم که منزل و یا محل زندگی ما نیازمند سمپاشی موریانه است؟
 1. شنیدن شدن صدای خورده شدن چوب ها توسط موریانه ها
 2. مشاهده موریانه های بالدار
 3. مشاهده بال های ریخته شده موریانه ها
 4. صدای توخالی چوب ها
 5. بروز مشکل های جدید در باز و بسته شدن درب و پنجره های چوبی
 6. مشاهده مورچه های سفید(که در واقع موریانه هستند)
 7. مشاهده تونل های گلی کوچک
توصیه می کنیم چنانچه با حتی یکی از موارد بالا مواجه شدید، اقدام به سم پاشی موریانه کنید. شما می توانید با مشاهده انواع متفاوت قیمت سمپاشی بهترین نوع سمپاشی موریانه را ثبت کنید. فراموش نکنید که هزینه ای که شما برای سمپاشی موریانه صرف می کنید در برابر آسیبی که موریانه ها به لوازم منزل شما و سلامتی شما و فرزندان تان وارد می کنند، بسیار کم و ناچیز است.
قیمت سمپاشی موریانه و کک چقدر است؟
سمپاشی منازل یکی از ساده ترین و بهترین روش ها برای نابودی همه جانداران به ویژه حشرات موذی است. سمپاشی به چند دسته سمپاشی موریانه ، سمپاشی کک ، سمپاشی سوسک ، سمپاشی موش و ... تقسیم می شود.  می توان برای بهینه کردن کار و کاهش قیمت سمپاشی ، سمپاشی همه این جانداران را باهم انجام داد. قیمت سمپاشی از مسائلی است که برای تمامی افراد اهمیت به سزای خود را دارد. تمامی افراد دوست دارند که با نازلترین قیمت سمپاشی خدمات مورد نظر را دریافت کنند. اما این قیمت چگونه مشخص می شود؟
عوامل متنوعی بر روی قیمت سمپاشی موثر است که شما را با چند مورد از آنها آشنا می کنیم:
 1. نوع مواد مورد استفاده از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت سمپاشی است.
 2. مساحت فضایی که نیازمند سمپاشی کک و سمپاشی موریانه است از دیگر عوامل مهم در قیمت سمپاشی است.
 3. فاصله خانه تا شرکت سمپاشی نیز بر روی قیمت سمپاشی تاثیر می گذارد.
 4. نوع حشره مستقیما بر هزینه سمپاشی منزل اثر می‌گذارد.
 5. هم چنین هر شرکتی قیمت سمپاشی مختلفی را با توجه به شرایط خود در نظر می گیرد.
ویژگی های شرکت های سمپاشی در ایران
شرکت های مختلفی در ایران وجود دارند مه خدمات سمپاشی موریانه و سمپاشی موش و سمپاشی سوسک و ... را ارائه می دهند. اما در این بازار شلوغ که تعداد این شرکت ها زیاد شده است، ما باید به کدام شرکت اعتماد کنیم و اجازه ورود پرسنل آن را به منزل، باغ، تالار و ... خود را بدهیم. یک شرکت سمپاشی معتبر باید حتما موارد زیر رل دارا باشد:
 1. دارای مجوز رسمی و تاییدیه از سوی وزرات بهداشت باشد.
 2. از بهترین سموم استفاده کند و از به کار بردن سم های از تاریخ گذشته خودداری کند.
 3. مناسب ترین قیمت سمپاشی را برای مشتریانش در نظر بگیرد.
 4. وقت شناس باشد و در همان زمانی که قول داده در محل حضور یابد.
 5. از پرسنل حرفه ای و فاقد سو سابقه استفاده کند.
 6. عدم آسیب رسانی به سلامت انسان و گیاهان و همچنین عدم آسیب به سطوح و محیط مورد سمپاشی از مهم ترین ویژگی های یک شرکت سمپاشی است.
 7. همیشه یک گزارش دقیق از ارائه خدمات و قیمت سمپاشي به مشتریان ارائه دهیم.
 8. کارشناسان موظف اند که خانه، باغ، تالار شما را از پایین تا بالا، داخل و خارج، برای مشکلات آفات و سمپاشي درست و بهینه بررسی نمایند.
 9. قبل از ارائه خدمات، بر سر قیمت سمپاشی با مشتری به توافق برسد.
 10. و ...
چگونه بهترین شرکت سمپاشی را انتخاب کنیم؟
شما می توانید یک شرکت سمپاشی خوب را بیابید. اما چگونه؟
 1. جستجو در گوگل: شرکت های معتبر حتما یک وب سایت برای خود در دنیای مجازی ساخته اند و به تولید محتوا می پردازند.
 2. تماس با 118: شما می توانید با ارتباط گرفتن با 118، شماره نزدیک ترین شرکت های سمپاشی را به دست آورید.
 3. پرس و جو از دوستان و آشنایان: در صورتی که دوستان و آشنایان شما  در گذشته از یک شرکت سمپاشی، خدماتی را دریافت کرده اند، می توانید در مورد مسائلی چون داشتن نظم در کار، رعایت نکات بهداشتی، داشتن دانش فنی، عملکرد حرفه ای، رعایت نکات ایمنی و … توسط پرسنل آن شرکت پرس و جو کرده و سپس بهترین شرکت را انتخاب کنید.
 4. مراجعه به روزنامه رسمیشرکت های سمپاشی معتبر بایستی در اداره ثبت شرکت ها شرکت خود را ثبت نمایند. ثبت رسمی شرکت برابر با ذکر نام، آدرس، شماره تلفن، مدیر عامل و سایر اطلاعات مربوط به آن در روزنامه رسمی است. شما می توانید با مراجعه به سایت روزنامه رسمی با معتبر ترین و بهترین شرکت های سمپاشی اشنا شوید.
شرکت کیان پاک تهران یکی از بهترین و بزرگ ترین شرکت های سمپاشی در ایران است که خدمات سمپاشی کک ، سمپاشی موریانه و موش و سوسک و مارمولک و ... را با نازل ترین قیمت سمپاشی برای شما ارائه می دهد. شرکت کیان پاک تهران تمامی ویژگی های یک شرکت خوب سمپاشی را داراست. برای ارتباط گرفتن با شرکت ما، با شماره های درج شده در همین مقاله تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. ما به طور 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم. هم چنین به اینستاگرام ما مراجعه کنید تا بیشتر در جریان تخفیفات روزانه، عیدانه، ماهانه، فصلی و سالانه ما قرار گیرید.
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google Adsense [Bot] و 3 مهمان