سلام کارشناس عزیز
من تقریبا تا سه یا چهار هفته ی دیگه انشاالله زایمان خواهم داشت
دوست دارم مثل همیشه در مورد زایمان و اینکه چیکار کنم که زایمان راحتی داشته باشم بهم مشاوره بدید....
ممنونم

سلام عزیزم
از صمیم قلب بهت تبرک می گم. :D ایشالله که زایمان راحت و بی خطری را داشته باشید. :P مراقب خودت باش گلم. برای ما فیروزه ای ها هم دعا کن. در پناه حق
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مرضیه جان
ممنونم از لطفت... راستش منم یه سال و نیم منتظر نی نی بودم... هر ماه انتظار و انتظار... اما ‏درست ماهی که اصلا انتظارش را نداشتم باردار شدم! خودمم باورم نمیشد!‏
امیدوارم همین روزها خبر بارداری تو را هم توی همین سایت بخونم
توکلت به خدا باشه

rojia' عزیز سلام بهت تبریک میگم و دعا میکنم زایمان راحتی داشته باشی توی این یکسال و نیم تحت نظر دکتر بودی ؟؟؟؟؟؟چه دارویی مصرف میکردی ؟؟؟؟؟؟؟اخه من 4 ماه کلومیفن و این ماه لتروزول مصرف میکنم میخواستم راهنماییم کنی گلم مرسی :P
zzzzzzzzzzz

سلام زهره جان ‏
ممنون از تبریکت... بله من تحت نظر متخصص نازایی بودم و هم کلومیفن و هم لتروزول ‏مصرف میکردم و سه دوره هم آمپول های ‏hmg‏ و یه بارم عکس رنگی از رحم گرفتم دکترم ‏تشخیص تنبلی تخمدان داده بود! ولی هیچکدام نتیجه ندادن و دو ماه بود که دکتر نمیرفتم آخه می ‏خواستم به تخمدانهام استراحت بدم... جالب اینکه ماه دوم حامله شدم! بدون هیچ قرص و ‏دارویی! به نشظر خودم دلیل نازایی من توی این یه سال و نیم عفونت بود! توی همین سالیت ‏هم یه مقاله ای هست با عنوان "عفونت شایعترین دلیل نازایی" کخ توصیه می کنم حتما ‏بخونیش
البته من توی این د. ماه که نا امید بودم و دکتر نمی رفتم قرص های واژینال برای رفع عفونت ‏مصرف می کردم و فکر کنم بعد از اینکه رحمم کاملا پاک شده بود حامله شدم و نازایی من ‏بخاطر تنبلی تخمدان نبوده
امیدوارم تو هم همین روزها نی نی دار بشی
اگه باز سوالی داشتی در خدمتم
راستی این لینک سوالات من از کارشناس عزیز توی این مدته شاید برات مفید باشن حتما یه ‏سری بهشون بزن
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... pic&t=2120

http://www.firooz.com/modules.php?name= ... pic&t=1799

سلام rojiaعزیز
مرسی از جوابهای مفیدی که بهم دادی .فقط چطور عفونتی داشتی ؟؟؟؟/با ترشح ؟؟؟؟؟؟یا با چه علائمی بود ؟؟؟؟
من 3 ماه پیش فقط عفونت گرفتم که تقریبا سوزش در ادرارم بود که دکتر دارو داد خوب شدم الان مشکلی ندارم ترشح هم ندارم این ماه اولین ماهی هست که لتروزول می خورم ببینم چی میشه ؟؟؟؟؟؟برام دعا کن عزیزم خیلی خوشحال شدم از اینکه این همه راهنماییم کردی به امید اینکه هر چه زودتر نینیتو سالم ببینی
zzzzzzzzzzz

سلام زهره جان
عفونت من آبکی و به رنگ و شکل سفیده ی تخم مرغ خام بود... زیاد هم بود و فکر کنم همین باعث نازایی من در این مدت یه سال و نیم بود نه تنبلی تخمدان!
راستی من مواد غذایی که به فعالیت بشتر تخمدانهام کمک می کرد هم می خوردم مثلا هر شب یه قاشق عسل قبل خواب یا خرما و گردو و...
امیدوارم که با لتروزول این ماه حتما نتیجه بگیری

سلام rojia جون.منم دقیقا مشکل شمارو داشتم و کلومیفین
7دوره /امپول و عکس رنگی هم گرفتم دکترم میگفت مشکل تخمک گذاری داری.ولی متوجه شدم که مشکلم عفونته.با چند داروی ساده عفونتم برطرف شد و در 2ماه/و دیگه دارو استفاده نکردم و همون زمانیکه اصلا انتظارشو نداشتم حامله شدم.
منم 2سال ازدواج کردم و 6 ماه اول را باقرص جلوگیری میکردم.
راستی!الان چند ماهه حامله این؟؟
من الان 8 ماهه که حامله ام.

سلام دوست عزیز
من الان هشت ماه و نیمه هستم
تقریبا دو هفته ی دیگه باید زایمان کنم
از یه طرف ترس و دلهره ی زایمان دارم از طرفی لحظه شماری می کنم هرچه زودتر دختر کوچلومو تو آغوش بگیرم!
شما هم چیز زیادیت نمونده... مواظب خودت باش و پیاده روی هم یادت نره
انشاالله به سلامتی هر دومون فارغ بشیم

سلام دوستان خوبم :D
امیدوارم که همه ی شما حالتون خوب باشه و زایمان راحتی رو پشت سر گذاریت. :wink: مواظب خودتون و اون نی نی نازتون باشید. :P برای ما هم دعا کنید. در پناه حق
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

rojia نوشته شده:سلام دوست عزیز
من الان هشت ماه و نیمه هستم
تقریبا دو هفته ی دیگه باید زایمان کنم
از یه طرف ترس و دلهره ی زایمان دارم از طرفی لحظه شماری می کنم هرچه زودتر دختر کوچلومو تو آغوش بگیرم!
شما هم چیز زیادیت نمونده... مواظب خودت باش و پیاده روی هم یادت نره
انشاالله به سلامتی هر دومون فارغ بشیم
سلام
خوبید؟لینکهایی که در پست بالا گذاشتم رو دیدید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان