پودر جنسینگ در شیردهی

سلام وقت بخیر خسته نباشین، ببخشید من تو دوران شیردهیم پسرمم 8 اسفند تولد یک سالگیش بود، خیلی لاغر شدم هر راهکاری امتحان میکنم جواب نمیده خیلی مولتی‌ویتامین مصرف کردم نتیجه ای نگرفتم، میخواستم ببینم میتونم از این پودر جنسینگا استفاده کنم تو دوران شیردهی مجازه؟
جنسینگ-1-500x600.jpg

Re: پودر جنسینگ در شیردهی

سلام دوست عزیز
تا به حال هیچ گونه اطلاعاتی در مورد انتقال اثرات گیاه جینسینگ به شیر مادران ارائه نشده و هیچ مشکلی در مورد تأثیر مصرف این گیاه در دوران تغذیه نوزادان با شیر مادر گزارش نشده است؛ با این حال، بهتر است استفاده از گیاه جینسینگ در دوران شیردهی زنان با احتیاط صورت گیرد.

یکی دیگر از یافته‌های اطلاعاتی محققان در مورد استفاده از گیاه جینسینگ در دوران شیردهی زنان نشان می‌دهد که اگرچه هیچ شواهد معتبری در مورد ایمنی و کارآیی مصرف گیاه جینسینگ در مادران شیرده و نوزادان شیرخوار آن‌ها وجود ندارد، اما به دلیل فعال بودن هورمون استروژن این گیاه و عدم اطمینان از آن، زنان باید از مصرف این داروی غیر شیمیایی در دوران تغذیه نوزاد خود با شیر مادر اجتناب کنند، زیرا اثرات نامطلوب گیاه جینسینگ به دلیل دارا بودن اثرات استروژنی، می‌تواند از لحاظ تئوری بر کیفیت و مقدار تولید شیر در بدن مادر اثر گذاشته و آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: پودر جنسینگ در شیردهی

سلام عزیزم به اطر اینکه در دوران شیردهی هستی باید خیلی با دقت تر محصولات دارویی رو مصرف کنی و حتما چک کنی که قرص مولتی ویتامین و مینرال که میخوری اصلا در این دوران منع مصرف داره یا نه. این محصولی هم که معرفی کردی دارای جنسینگه و انرژیت رو بیشتر میکنه
ارسال پست

بازگشت به “شیردهی و دارو ها ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان