خونریزی در شیردهی

سلام وقت بخیر خسته نباشین، شرمنده من 8 اسفند زایمان کردم و تو دوره ی شیردهی هستم پریود نمیشدم ماه قبل و این ماه قرص اورژانسی مصرف کردم سه چهار روز بعدش 7 روز پریود شدم بدون هیچ درد و هشداری پریود شدم، این ماه جمعه تموم شده بودم که دیشب با عرض پوزش دیدم لباس زیرم خونیه نوار گذاشتم چیزی ندیدم بعدش امروز ظهر هم خون دیدم یه ذره اومد بعد باز قطع شد، دلیلش چی میتونه باشه؟

Re: خونریزی در شیردهی

سلام خانوم دکتر عزیز وقتتون بخیر . من هفته هفتم بارداری هستم تا هفته پنج و شش بارداری درد سینه داشتم و سفت شدگی سینه اما یه ده روزی هست علائمم از بین رفته . درد سینه ندارم .اوایل تنگی نفس گرفته بودم اونم از بین رفت فقط گاهی سوزش سر دل دارم .به نظرتون از بین رفتن علایمم خطرناک نیست ؟ خیلی نگرانم .خون ریزی و اینا هم ندارم اصلا

Re: خونریزی در شیردهی

سلام عزیزای دلم .همراهای خوب من تو روزای قشنگ اما پر استرس بارداری . من مه تابم .کسی که تقریبا از هفته های اول بارداری تا اخرین لحطه شمارو اذیت کرد با سوالای وقت و بی وقتش اما شما هر بار مهربونتر از قبل جواب دادید .نتراحت نشدید . من به مهرخدا ۲۵ خرداد زایمان کردم اول ۳۷ هفته ‌ . دکتر گفت اب دور بچه کم شده اول ۳۷ باید برداریمش . الان حدودا یک ماهشه. خواستم از تمام محبتاتون تشکر کنم و بگم که خیلی دوستتون دارم با اینکه اصلا نمیشناسمتون و اینکه فک نکنید من به این زودیا ولتون میکنم😄یه عااالمه سوال دارم برا نوزاد و شیردهی و ‌.....
طفلکی بچه م روز ۴ مش تست زردیش ۲۱ بود سه روز بیمارستان بستری بود دو روزم خونه دستگاه گرفتیم . زردیش اومده پایین خداروشکر اما ...
رفلاکس داره
کولیک داره
رو صورتش یه عالمه جوش ریز زده
نافش هنوز نیفتاده با اینکه ۲۶ روزشه .دکتر گیره شو کند اما نافش نیفتاده .
سینه رو خوب نمیگیره .
موقع شیر خوردن گلوش یکم صدا میده .
تو خواب گاهی وقتا به مدت پنج ثانیه نفسش قط میشه ...
اینا همه سوالامن که براتون تایپ میکنم کمکم کنید چون میدونم مثل قبل کنارم هستین .
راستی بچه م تق تق صدا مفصل میدا از تو شکم ، خداروشکر سالمه
دوستتون دارم
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شیر دهی ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان