نکات مورد توجه برای خرید کاندوم

#1
نکات مهم در خرید کاندوم:
ابتدا باید سایز کاندوم خود را مشخص کرده و با توجه به اندازه آلت تناسلی خود انتخاب کنید. زیرا اگر کاندوم بزرگتر یا کوچکتر از آلت تناسلی شما باشد، ممکن است در حین مقاربت از آلت تناسلی شما خارج شود. کاندوم ها عموماً از لاتکس ساخته می شوند که دارای انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی بالایی است که در صورت استفاده صحیح و مناسب می تواند تا حدود 98 درصد از بارداری جلوگیری کند.

تاریخ انقضا Candom
حتما به تاریخ و انقضای کاندوم توجه کنید زیرا این یکی از مهم ترین نکات خرید کاندوم است. انواع مختلفی از کاندوم ها با مواد مختلف وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

انتخاب نوع مناسب کاندوم
کاندوم ها به طور کلی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: ساده، خاردار، برقی، عروسکی، تاخیری و روان کننده که هر کدام با توجه به ویژگی های خود در کیس مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال کاندوم های تاخیری با داشتن یک ماده تاخیری از انزال زودرس جلوگیری می کند و رابطه شما را لذت بخش تر می کند. بنابراین در هنگام خرید هر یک از آنها باید خواص و ویژگی های هر کدام را بدانید تا با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنید.


کاندوم های خاردار برای افرادی مناسب است که به لذت شریک جنسی خود اهمیت زیادی می دهند زیرا این کاندوم ها با برآمدگی های سطحی و مواد لاتکسی که دارند دیواره های واژن را تحریک می کنند که رسیدن به ارگاسم را لذت بخش تر می کند. به آرامی اما باید گفت که هنگام خرید این کاندوم ها بهتر است از آنها به صورت دائمی استفاده نکنید زیرا برای شما یک عادت شده است و شما را به ارگاسم عادی می برد. استفاده از آنها در سنین بالای 40 سال توصیه می شود.

یا به عنوان مثال، کاندوم با روان کننده با روان کننده می تواند خطر پارگی کاندوم را کاهش دهد. به یاد داشته باشید کاندوم های معمولی را برای روغن کاری روغن کاری نکنید و از این گونه مواد استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد حساسیت می شود که برای شما مشکل ایجاد می کند.
تصویر

خجالتی بودن را کنار بگذار!
به یاد داشته باشید که از خرید کاندوم خجالت نکشید و از گفتن آن خجالت بکشید زیرا کاملا طبیعی است. همچنین اگر چنین احساسی دارید، خرید اینترنتی کاندوم بهترین راه حل برای شماست. همچنین خرید از مغازه های بهداشتی بهترین گزینه برای خرید کاندوم می باشد تا در صورت عدم آگاهی از مسائل مربوطه بتوانید از افراد شاغل در آن زمینه کمک بگیرید.

اهمیت رابطه جنسی در خرید کاندوم
لازم به ذکر است که مواد کاندوم یکی از مهمترین موارد در خرید آن است که قبل از هر چیز باید به آن توجه کنید. برخی از اسپرم کش ها یا کاندوم های تاخیری ممکن است باعث آلرژی شوند و برای شما مشکل آلرژی ایجاد کنند. بنابراین باید به واحدهای فروش این محصولات کمک کرد تا محصولات مناسب را معرفی کنند تا از این مشکلات جلوگیری شود. همچنین در صورت مشاهده هرگونه حساسیت می توانید نوع کاندوم را تغییر دهید تا از این حساسیت ها جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که اگر کاندوم پوسیده باشد، در حین مقاربت خشک شده و پاره می شود.

برند داخلی یا خارجی؟کدامیک
اگر کاندوم مورد نظر شما دارای مواد خارجی است بهتر است بهترین مارک را انتخاب کنید زیرا خارجی بودن محصول دلیل بر کیفیت بالای آن نیست. همچنین بسیاری از محصولاتی که با نام های خارجی عرضه می شوند کیفیت پایینی دارند و باعث هدر رفتن پول شما می شوند. در ایران کاندوم هایی تولید می شود که همگی زیر نظر انگلیس و سایر کشورها هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند.


 


ارسال پست

بازگشت به “کاندوم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان