سوااال فوررري

سلام و عرض ادب،،ببخشيد من ميخوام قرص ضد بارداري بخورم الان روز سوم پريود هستم أيا ميتونم قرص ضد بارداري ياز مصرف كنم ؟چون ٢٨ عددي هست و نوشته شده از روز اول خونريزي بايد خورده شود،،أيا نميشود از روز پنجم خورده شود؟؟اگه بخوام از روز پنجم بخورم پنج تاي اول رو نبايد بخورم ؟؟؟اطلاعاتي در مورد قرص ٢٨ تايي بهم بديد كه ميشه از روز ٥ خورده شد يا بايد قرص ٢١ تايي مصرف كنم

Re: سوااال فوررري

با عرض سلام.من تاریخ اولین روز آخرین پریودم 12 خرداد امسال بود. و در 10 تیر که پریودم عقب افتاد آزمایش بتا دادم و عدد 980 را نشان داد.طبق گفته دکتر و حساب lmp من باید در هفته 9 و 2 روز باشم.اما شنبه 14 مرداد که سونو دادم.ساک حاملگی 14.5mm را تشخیص داد با هفته 6 و 5 روز.و جنین و کسیه زرده رویت نشد.آیا این سن سونوکرافی که با lmpمغایرت دارد مشکلی دارد یا خیر؟دوم اینگه سونوگرافی احتمال حاملگی پوچ راداد و گفت هفته دیگر سونو تکرار گردد.آیا احتمال تشکیل جنین هنوز هم هست یا خیر؟با توجه به اینکه تا الان نه لکه بینی داشتم نه درد شکم یا تهوع شدید و حتی فشاز خونم نیز نرمال بود.ممنون از راهنمایی شما

سلام و خسته نباشید من در هفته 15 بارداری غربالگری دوم انجام دادم میشه سریع برام تفسیر کنید چون خیلی نگرانم
BETA -HcG (Titration ) 23025 mIU /mL
AFp(serum) 16.9 IU /mL
Un conjugated Estrogen 1.2 ng/mL
Inhibit A 202 pg/mL
700 ,Risk of Dows 1 in 8
Risk of trisomy 18 less than 1 in 100,0 00
Risk of trisomy 13 less than 1 in 100,000
Risk of NTD 1 in 5,400
Risk of pre-eclampsia Greater than 1 in 5
Dows risk due to maternal age alone is 1 in 950
Not in the high risk category for SLOS risk <1 in 100

مهنام نوشته شده:سلام و عرض ادب،،ببخشيد من ميخوام قرص ضد بارداري بخورم الان روز سوم پريود هستم أيا ميتونم قرص ضد بارداري ياز مصرف كنم ؟چون ٢٨ عددي هست و نوشته شده از روز اول خونريزي بايد خورده شود،،أيا نميشود از روز پنجم خورده شود؟؟اگه بخوام از روز پنجم بخورم پنج تاي اول رو نبايد بخورم ؟؟؟اطلاعاتي در مورد قرص ٢٨ تايي بهم بديد كه ميشه از روز ٥ خورده شد يا بايد قرص ٢١ تايي مصرف كنم
سلام
عزیزم از همان اولی اش باید بخورید.
قرصهای آخر هستند که در واقع خالی هستند و فاقد هورمون و ...
در واقع شما از آخر، قرص اضافه می آورید
كارشناس مامايي فيروز

yasna-9093 نوشته شده:با عرض سلام.من تاریخ اولین روز آخرین پریودم 12 خرداد امسال بود. و در 10 تیر که پریودم عقب افتاد آزمایش بتا دادم و عدد 980 را نشان داد.طبق گفته دکتر و حساب lmp من باید در هفته 9 و 2 روز باشم.اما شنبه 14 مرداد که سونو دادم.ساک حاملگی 14.5mm را تشخیص داد با هفته 6 و 5 روز.و جنین و کسیه زرده رویت نشد.آیا این سن سونوکرافی که با lmpمغایرت دارد مشکلی دارد یا خیر؟دوم اینگه سونوگرافی احتمال حاملگی پوچ راداد و گفت هفته دیگر سونو تکرار گردد.آیا احتمال تشکیل جنین هنوز هم هست یا خیر؟با توجه به اینکه تا الان نه لکه بینی داشتم نه درد شکم یا تهوع شدید و حتی فشاز خونم نیز نرمال بود.ممنون از راهنمایی شما
سلام
بله متاسفانه سونو نرمال نبوده
چون 10 تیر بتا تون مثبت بوده پس حداقل 4-5 هفته داشته اید و پس 14 مرداد ماه 8-9 هفته حداقل داشته اید و سونو اصلاً نرمال پیشرفت نداشته است عزیزم
البته خودتون رو نگران نکنید بارداری پوچ بسیار رایج است و نگرانی هم ندارد .
انشالله به زودی اقدام می کنید و بارداری بعدی به سلامتی پیش می رودو
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان