قرص یاسمین

با سلام
من 21 روز از قرص یاسمین به صورت مرتب استفاده کردم.چند روز بعد از اتمام قرص پریود میشم؟ شروع بسته بعدی از روز8 باید باشه؟اگه توی این استراحت 7 روزه پریودی اتفاق نیفته میشه از روز 8 دوره قرص بعدی شروع کرد؟

Re: قرص یاسمین

با سلام من تو ماه گذشته از ال د ی استفاده کردم که زودتر پریود شم که بعد از قطع 1هفته بعد خونریزی داشتم و شد سر وقت خودم الان روز 21سیکلم تو این ماهه و بر خلاف همیشه سینه دردم خیلی خفیفه ممکنه از عوارض ال دی باشه

سلام
دوست عزیزم در سیکل جدیدی که ایجاد کردید شما الان 21 ام هستید؟ درسته ؟ اگر بلی، درد سینه ها همیشه از 1 هفته قبل از قاعدگی رو داشتید که الان منتظرش هستید؟
در کل مصرف قرصهای هورمونی و تغییراتی که در سیکل می دهد بسیار میتواند بر فاکتورهای حاشیه های سیکل قاعدگی موثر باشد از درد زمان قاعدگی تا حساسیت سینه ها و الگوی خونریزی و ...و این طبیعی و قابل انتظار است
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید،من یک ماه پیش شهریور در5هفتگی سقط کردم با متفورمین باردار شده بودم دکترم گفت متفورمینو ادامه بدم همچنان،از مرداد تا به الان دارم میخورمش الان بهم قرص ضد بارداری کنتراسمین داده یک هفتس دارم میخورم اما سرگیجه شدیدی دارم انگار یه چیز تو سرم میچرخه قبلا هم به دلیل بیماری ام اس این سرگیجه را داشتم اما نمیدونم بخاطره بیماریم یا بخاطره قرص ضد بارداریه،یا ....؟
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان