Re: خوردن قرص جلوگیری در زمان پریود

KarshenaseMamaee نوشته شده:
چهارشنبه 27 اسفند 1399, 11:43 pm
سلام دوست عزیز
طبق فرمایشات شما و سونوهای انجام شده لقاح در مهرماه انجام شده و سن جنین بر اساس سونو گرافی و تاریخ پریود (27 شهریور) مطابقت دارد. و اختلاف جزئی بین سونو و تاریخ پریود به دلیل مشخص نبودن زمان دقیق تخمک گذاری می باشد

ممنونم واقعا...ببخشید سونوگرافی هم از الگوی ال ام پی استفاده میکنه؟؟ مثلا وقتی طبق پریود ۷هفته و۴روز هستی بعد که میری سونو میگه ۸ هفته ای یعنی ۸ هفته از پریودت گذشته دیگه درسته؟؟

سلام وقت تون بخیر من و همسرم روز دوم پریود رابطه محافظت نشده داشتیم و پنج ساعت بعد رابطه قرص اووسیز ۱.۵ خوردم دو روز فقط لکه بینی داشتم و بعدش الان ۳ روزه خون ریزی دقیقا مثل روز اول پریود دارم. دیروز هم یک لیوان دمنوش زعفرون غلیظ با پیاز دم کردم خوردم. خواستم ببینم احتمال بارداری هستش؟

سلام دوست عزیز
با توجه به زمان برقراری رابطه (در این زمان معمولا فولیکول غالبی جهت تخمک گذاری وجود ندارد) و خوردن قرص اورژانسی و خونریزی متعاقب آن احتمال باروری نزدیک به صفر است
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من روز شنبه پریود شدم و روز یک شنبه با نامزدم از طریق مقعد نزدیکی داشتم.من از ترس اینکه نکنه حامله شم یک ساعت بعد نزدیکی یک قرص اوژانسی ۱/۵مصرف کردم ۱۲ساعت بعدش هم یک قرص ۱/۵مصرف کردم.حالا خونریزیم متوقف شده.ایا دلیل قطع خونریزی بخاطر مصرف قرص هستش یا دلیل دیگه ای داره؟خیلی نگران هستم که نکنه باردار شم.ممنون میشم پاسخم رو بدین

سلام دوست عزیز
در صورتیکه مایع منی داخل واژن نشده باشد احتمال بارداری بسیار بسیار کم است و علت قطع خونریزی نیز با احتمال زیاد مربوط به مصرف قرص اورژانسی می باشد ضمنا در نظر داشته باشید که تا چند دوره بعد از مصرف قرص اورژانسی ممکن است نامنظمی در پریود داشته باشید. اوقات بسیار خوشی رو براتون آرزو میکنم
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
مشخص نیست شما چه زمانی پریود خواهید شد ولی اگر تا موعد پریودتان پریود نشدید حتما تست بتا انجام دهید چون در مورد همه روش‌های پیشگیری احتمال خطا و شکست وجود دارد و ضمنا در صورتیکه تعداد دفعات مصرف قرصهای اورژانسی زیاد شود احتمال شکست این روش بیشتر خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من با همسرم روز اول پریودم که هنوز نشده بودم رابطه محافظت نشده داشتم و فورا هم خودم رو کامل شستم الان هم پریودم یعنی خونریزی من روز اول خیلی کم هست و درد دارم به صورت نرمال طبیعی هست و سیکل پریودی من هم تقریبا میتونم بگم منظم هست و نهایت با تاخیر یا زودتر از یک الی دو روز پریود میشم میخواستم ببینم من الان قرص اورژانسی مصرف کنم یا نیازی نیست ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی نگران هستم الان هم روز اول پریودی هستم 
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان