ناباروری ثانویه

سلام خسته نباشید خیلی خوشحالم با سایت شما اشنا شدم ممنون میشم منو راهنمایی کنید واز این برزخی که گرفتارم نجاتم بدین...من سال 86 باردار شدم ولی متاسفانه تو هفته 29 کیسه ابم پاره شد علتش دقیقا معلوم نشد ولی عوامل مختلفی دخالت داشت از پله بگیرین تا کمی عفونت دیابت بارداری که تشخیص داده نشده بود ..متاسفانه به خاطر بی تجربگی ونداشتن فرددلسوز تو بارداری این اتفاق افتاد الان خیلی ناراحتم خیلی عذاب کشیدم بعد این جریان تیروئید کم کار گرفتم دارو مصرف میکنم الان بیش از یک سال اقدام مجدد کردم براای بارداری حتی چند مرحله داروی محرک تخمک گذاری مصرف کردم ولی باردار نشدم سیستم بدنم بهم خورده تنبلی تخمدان گرفتم دکترم توضیح دقیقی نمیده ولی متوجه شدم تخمک گذاری بدون دارو احتمالا ندارم الان برای من عکس رنگی وبرای همسرم ازمایش نوشت البته خودم گفتم :( البته اینو بگم فشار روحی زیادی حتی بعد از ازدست دادن پسرم داشتم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی غمگینم.یعنی ممکن دیگه باردار نشم؟؟؟؟ oops:به نظر شما چه عواملی باعث ناباروری من شده؟؟ چیکار کنم :?: :?: :?: ممنونم از محبتتون

نازگل جان سلام
بررسی ناباروری ، روند منظم و خاص خودش را دارد . البته قطعا بیمار بایستی از وضعیتش مطلع باشد و بداند در چه مرحله ای است و چه مراحلی را طی خواهد کرد . آزمایشی که برای همسرتان درخواست شده ، به نام اسپرمو گرام از آزمایشاتی است که معمولا طی اولین ویزیت زوج نابارور در خواست می شود . عکس رنگی هم برای شما به لحاظ بررسی بازبودن لوله ها در خواست شده . من توصیه می کنم درمان خود را در مراکز باروری - ناباروری انجام دهید . در این مراکز تیمی متشکل از متخصصین به شما کمک خواهند کرد و درمان به صورت مرحله به مرحله و کاملا تخصصی انجام می شود .دو مرکز زیر در تهران هستند : ابن سینا و رویان

http://www.avesina.ir/
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا در تهران
تلفن: 22835020
اگر هم تهران نیستید می توانید با این شماره تماس بگیرید (پذیرش) و درخواست کنید تا نزدیک ترین مرکز به شهر شما را معرفی کنند .
پژوهشکده ی رویان در تهران
http://www.royaninstitute.org/cmsfa/ind ... e&Itemid=1
تلفن : 22307960
ببین عزیزم ، اولین قدم در درمان ناباروری ، امید و توکل به خدا است که این روزهای ماه مبارک هم بیش از هر زمان دیگری زمینه مساعد است برای خواستن بهترین ها از او ...
می گویند هر چیزی را می خواهی از هر کسی بگیری بگیر اما امید را نگیر که اگر امید را بگیری دیگر زندگی به پایان خواهد رسید . شما که یک بار باردار شدی ، ان شاء الله با اقدامات مناسب تحت نظر یک تیم مجرب باز هم می توانی باردار شوی . پس روحیه مثبت ، نشاط ، امید به آینده ، توکل و حسن ظن به خدا و درخواست از او فراموش نشود . :D
ما را در جریان اقدامات بعدی قرار بده .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی
ارسال پست

بازگشت به “فوت جنین ( بعد از هفته 20 بارداری ) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان