Re: احتمال حاملگی خارج رحم و ساک حاملگی

به نام خدا و سلام و ممنون از جواب شما
با سابقه سقط در هفته پنجم که ساک دفورمه بوه و جنینی رویت نشده بود حالا در بارداری دوم و در هفته وسط هفتم دکتر آمپول پروژسترون و قرص آسپیرین 80 نوشته ... آسپیرین خطرناک نیست؟ ضمناً درد کمی در پهلو بوده گاهی (جایی که کلیه هست) و گاهی هم کمی ترشح زرد رنگ وجود داشته است.
ممنون از پاسخگویی شما

درسته در مورد مصرف آسپرین در بارداری ضد و نقیض زیاد است اما برخی متخصصین تجویزش می کنند.البته هپارین با وزن مولکولی کم قابل قبول تر است
برای ترشح اگر ادامه دار باشد معاینه لازم است تا در صورت وجود عفونت داروی مجاز در بارداری تجویزشود و مشکلی نیست.
درد اگر در محل کلیه هاست و با مصرف آب و ... هم بهبود پیدا نکرده، ویزیت دکتر داخلی ضرورت دارد
كارشناس مامايي فيروز

به نام خدا
در آزمایش تیروئید آنهم در هفته شش و چهار روزگی متوجه tsh با عدد 4.5 , t3 با عدد 1.8 , t4 با عدد 10.2 شده ایم. دکتر زنان نصف قرص لووتیروکسین ناشتا روزانه نوشته است. آیا لازم است به متخصص غدد هم مراجعه کرد و ضمناً آیا حالا که دیر متوجه شده ایم برای جنین خطرناک است؟ با تشکر

با سلام سونو گرافی که انجام دادم بهم گفتن بین هفته پنج تا شش هستم فقط ساک حاملگی دیده شد و کیسه زرده و جنین مشاهده نشد خیلی ناراحتم بارداریه من پوچه؟؟؟ بهم استراحت دادن با شیاف پروژسترون و ده روز بعد سونو همسرم واریکوسل دارن ممکنه تخم مشکل دار باشه؟میتونم به تشکیل جنین امید داشته باشم لطفا پاسخ منو بدین خیلی حالم بده تو یه هفته دو بار هم لک صورتی به مقدار کم دیدم و بدون درد

با سلام
من در چند روز گذشته با درد شدید زیرشکم و خونریزی زیاد به متخصص زنان مراجعه کردم پس از آزمایش بتا با تیتر 715 تشخیص بارداری دادن و البته آمپول پروژسترون تزریق کردن و برای روز بعد سونوگرافی از رحم و تخمدان نوشتن در سونوگرافی ساک حاملگی دیده نشد البته خونریزیم کم شده اما قطع نشده زخامت آندومتر هم 13 میلی متر تشخیص داده شد دکتر متخصص برای 48 ساعت آینده آز بتا رو تکرار کرد که هنوز انجام ندادم و همینطور سونوی واژینال نوشتن که اون رو هم انجام ندادم احتمال سقط و یا حاملگی خارج رحمی چقدر هست؟؟؟؟با توجه به اینکه من همچنان درد زیر شکم و پهلوی سمت راست رو هم دارم و مقداری هم خونریزی به رنگ قرمز دارم ......لطفا کمکم کنید از طرف همسرمم طرد شدم خیلی ناراحت و افسرده هستم!!!!!

همه ی احتمالات با نتیجه همین دو فاکتوری که درمانگرتون تجویز کردند تاحدی قابل تشخیص می شوند.
اقدامات به جایی خواستند حتما انجام دهید.
چنانچه ظرف 72 ساعت دو برابر نشود احتمال خارج از رحم هست و یا اینکه تیتر بتا بالای 1500 باشد اما ساک درون رحم دیده نشود. سونو واژینال هم 1 هفته زودتر رویت می کند و برای شما عالیست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان