Re: بارداری خارج رحمی

donya94 نوشته شده:عکس نشون دکتر دادم گفته لوله طرف راستت یکم مشکل داره الان اقدام کن اگه باردار نشدی باید عمل لاپاراسکوپی انجام بدی نیدونم چکار کنم خیلی نگرانم :cry:
:cry:
نگران نباشید عزیزم اگر منظور چسبندگی و... بوده؛ این را بدانید که خیلی از خانم ها با یک لوله فقط! باردار شده اند چه رسد به اینکه لوله ی راست شما هم کاملاً از دور خارج نیست.

كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم همانطور که می دانید 3 ماه اقدام ناموفق اصلاً پیش آگهی بدی ندارد و عادی ست با این حال اگر سرعت باردار شدنتون برایتون خیلی مهم است چنانچه ماه چهارم هم نتیجه نگرفتید؛ برخی اقدامات تشخیصی رو شروع کنید(سونو برای چک تخمک گذاری و ...
كارشناس مامايي فيروز

سلام.
من از بتا دادم عدد131 پزشک خانواده دید در تاریخ 11.2.96و گفت ک حامله هستی .دیروز ک رفتم دکتر زنان سونو واژبنال انجام داد و گفت ک ساک حاملگی مشاهده نمیکنم و کیست هست.بعد گفتن از بتا ب همراه تیتر انجام بده و جواب مثبت بوددر تاریخ 21.3.96 و عدد بتا 744 .ایشون گفتند ک عدد بتا پایین هست و باید بالای 1000باشد 48ساعت بعد از بتا و تیتر انجام بده و جواب را بیاور تا تشخیص داده شود ک حاملگی صحیح است یا غیر طبیعی.نظر شما در این باره چیست؟؟؟؟
با تشکر

سلام
دوست عزیزم اینکه از 11 اردیبهشت تغییرات بتاتون تا 21 خرداد به این شکل بوده و در سونو هم چیزی رویت نمی شود؛ متاسفانه به سمت بارداری طبیعی نمی رود.
به نظرم باید سونوی واژینال دقیق تری از کل شکم و لگن انجام شود. تکرار بتاتون هم بسیار به تشخیص کمک می کند .
اینکه 2 برابر می شود یا خیر...؟
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از جوابتون.من عذر خواهی میکنم تاریخ 11.3.96بوده اشتباه تایپی بود
این ک حاملگی غیر طبیعی باشه ب چ صورتی هست؟؟؟
من اولین بار هست ک اقدام ب حاملگی کردم.و حدود 9ماه هست ک ازدواج کردم.13اردیبهشت اولین روز از پریودم بود ک دکتر گفتن 13قاعدگی برم پیشش وگفتند ک تخمک خوبی داری ب مدت 10شب یک در میان.بعد در پریود بعدی دو روز زودتر شدم اما ب نسبت کمتری در مقایسه با قبل اما همزمان با پریودی سردرد شدید بازو درد داشتم رفتم دکتر گفتند عفونت سرماخوردگی هست دارو دادند اما من استفاده نکردم.بعدا دوباره یبوست و کمی درد در ناحیه کمر ک بعد اومد توی شکم ک الان ندارم.خیلی کم در ناحیه کمرم احساس میکنم ک هر لحظه انگتر بیشتر میشه.برای اطمینان در تاریخی ک گفتم از دادمو بقیه رو هم ک گفتم.....در ضمن شیاف فرتیژست هم نوشتند
علت چی میتونه باشه؟؟؟؟
ممنون از اینکه با تامل کامل جواب میدهید.

با سلام
روز 27.3.96 دردم شروع شد بدون خونریزی تا اینکه حدود ساعت 5عصر شدید شد رفتم پیش پزشک خانوادم سریع سونو نوشت انجام دادم گفت سریع باید بستری بشی حاملگی خارج از رحم هست و خونریزی داخلی.....همون شب بستری شدم و خدا رو شکر هیچ اسیبی ب لوله و تخمکم نرسید.ب صورت لاپروسکوپی
خدا رو شکر میکنم.
ب نظرتون برا حاملگی,بعدی کی باید اقدام کنم.

سلام
خداروشکر که مشکلی پیش نیامد عزیزم
ان شالله به زودی بارداری سلامت دیگری رو آغاز می کنید.
3 سیکل که حتما باید منتظر باشیم اما پس از آن بسته به اینکه بارداری خارج از رحم دقیقا کجا بوده و آیا تشخیص خاصی لازم نیست و ... مشخص می شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان