Re: حاملگی پوچ

ممنون از پاسخگوییتون
فرمودین در کیفیت اسپرم در ازمایش مشخص میشود همسرم ازمایش داده و همه چیش خوب بوده حالا لازمه واریکوسل عمل کنه؟واینکه عکس رنگی از رحم چه چیزهایی رو نشون میده من تا بحال سونو واژینال از تخمدان و رحم داشتم و همه چی نرمال بوده
ممتونم از شما

تشخیص با متخصص ارولوژی ست اما برای باردار شدن شما ضرورتی ندارد که جراحی کنند چراکه فعلا آزمایش نرمال است و ایشون قدرت باروری دارند.
چه بسا این همه افرادی که جراحی هم کرده اند اما هیچ تغییری در بهبود کیفیت اسپرم ها رویت نشده مگر تغییر خیلی اندک و ناکارامد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من ١٥ فروردين اولين روز قاعدگيم بود و فقط ٢٩ فروردين رابطه داشتم و ٤ ارديبهشت خارش شديد ناف. و يازدهم لكه بيني داشتم و پريود نشدم. ١٥ ارديبهشت متوجه بارداري شدم با بيبي چك هاي متعدد.
٢٢ ارديبهشت به خونريزي افتادم در حد دو دستمال كاغذي و نتيجه سونو شكمي بارداري زير ٥ هفته بود و ساكي مشخص نبود و آزمايش خونم بالاي ٢٠٠ بود بتا و تنها حاملگي را مشخص ميكرد. دكتر برام شياف هر ١٢ ساعت ٢ عدد و دفاستون هر ٦ ساعت داد و استراحت مطلق، علارغم تمام رعايت كردن هام ٢٩ ارديبهشت مجدد به خونريزي افتادم در حد بيشتر از قبل. دكتر سونو واژينال و تيتر بتا دادن كه همون روز تيتر بتام ٢٤١٦ بود و سونو واژينال هم تنها ساك حاملگي خالي به قطر ٧ ميليمتر بدون هيچ جنين يا كيسه زرده رو نشون ميداد و سن حاملگي رو ٥ هفته. من ٤ روز بعد سونو مجدد و تيتر بتا دادم و عدد بتا ثابت بود و همچنان خونريزي داشتم ولي در حد يك نوار براي دو روز.
دكترم با توجه به سونو و تيتر بتا و خونريزي حاملگي پوچ رو مطرح كردن و در وهله اول خوردن زعفران و بعد اگر نياز بود اقدامات جدي تر...
٢ روز بعد خوردن زعفرون و گرمي جات سه تيكه لخته كوچك كه كمي هم رشته هاي سفيد رنگ داشتن از من خارج شد يعني در١ خرداد و همچنان تا امروز خونريزي دارم و گاهي سمت چپم تير ميكشه ولي ديگه هيچ خروجي نداشتم جز خون البته در حد كم.
خواستم بدونم چه زماني بايد براي سونوي واژينال مراجعه كنم چون اصلا مطمن نيستم اين چندتا لخته كافي باشه؟
و اينكه آيا با توجه به شواهد و زمان ها و داشتن يكبار رابطه در تاريخ ٢٩ فروردين احتمال حاملگي پوچ به نظر شما هم صحيح ميباشد؟
با تشكر

سلام
رابطه تون که حدود 14 سیکل بوده و به باردار شدن کمک می کرده
این هم که پوچ باشد یا نرمال به روز نزدیکی و لقاح و .. مربوط نیست نقص کروموزومی محصول لقاح است
برای خونریزی تون هم: باید تحت نظر درمانگری که مسئول راهنمایی روند سقط تون هست باشید و هر تصمیمی با ایشون است اما کمک با قرص هم توصیه می شود که روند سقط طولانی نشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان