بارداری شیمیایی

با عرض سلام و خسته نباشید.من 1 سال هست که برای بارداری اقدام کردم و هنوز باردار نشدم.به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم و در سونوگرافی سایز فولیکولها خوب و نرمال بود .2.1 و ضخامت آندومتریال 8 میلیمتر بود. عکس رنگی هم گرفتم عکس هم نرمال بود و لوله ها باز بود .همسرم هم آزمایش اسپرم داده بود ونرمال بود. از لحاظ عفونت هم بررسی شدم عفونت نداشتم و دکتر گفتند فقط مقدار کمی قارچ وجود دارد. می خواستم ببینم با چنین شرایطی امکان بارداری شیمیایی وجود دارد یا نه .چون من از وقتی برای بارداری اقدام می کنم در بعضی از سیکلها شروع سیکلم با لکه بینی و خونریزی کم هست و بعد از 14،15 ساعت یا یک روز خونریزی در حد معمول (در حد همیشگی پریودی هام )اتفاق می افتد.می خواستم ببینم با توجه به شرایط بدنی خودم وهمسرم و با توجه به شرایط پریود شدنم امکان داره بارداری شیمیایی اتفاق بیفته یا نه ؟

Re: بارداری شیمیایی

سلام
دوست عزیزم !بله خوب.کلاً درصد اتفاق افتادن این نوع بارداری کم نیست. و در چنین شرایطی مانند شما که مشکلی از نظر علمی یافت نشود احتمال عقلایی این رخداد مطرح می شود.
تست بعد از نزدیکی اتجام داده اید عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری شیمیایی

خیلی ممنونم از راهنمایی تون .نه تست بعد از نزدیکی انجام ندادم .ببخشید منظورتون از تست بعد از نزدیکی ، تست با بیبی چک هست؟ من چون شنیدم بیبی چک روزهای اول بعد از نزدیکی جواب نمیده تا حالا استفاده نکردم.
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان