بارداری پوچ

سلام دوستان گلم.....
اوایل خرداد ماه امسال جواب مثبت بارداری دستم بود و از خوشحالی نمیدونستم چکار کنم.شوهرم به تموم کارگرا انعام و شیرینی داد و تموم روزها صحبتمون درمورد خرید وسایل و انتخاب اسم بود.خلاصه واقعا خوشحال بودیم اما حدود سه هفته بعد لکه بینی دیدم و سونو دادم که توصیه شد دو هفته ی دیگه تکرار بشه.توی اون دو هفته ذره ذره داشتم آب میشدم از شدت ناراحتی که روز سونوی مجدد متوجه شدم بارداری من پوچ بوده...حال اون روزمو نمیتونم توصیف کنم.خیلی حالم بد بود.شروع کردم به استفاده قرص سایتوتک برای سقط که نتیجه نداشت و اواسط تیر کورتاژ شدم.لحاظات سختی بود.تنها من بودم که توی اون بیمارستان سقط کرده بودم و تمام اطرافیانم یا درد زایمان داشتن یا نوبت سزارین.دلم شکست خیلی گریه کردم و از ته دل اشک ریختم.الام پنج ماه گذشته و روحیه ام خداروشکر بهتره همسرم همیشه همراهم بوده و هست و همیشه بهم امید میده خداروشکر با وجود شوهر مهربونم تونستم امید پیدا کنم.از سه ماه پیش تا حالا دارم اسید فولیک 5 میخوردم و اگه خدا بخواد قراره توی همین ماه برای بارداری مجدد اقدام کنم...روزهای سختیه و دکترم بهم گفته استرس ابدا خوب نیست.سعی میکنم امیدوار باشم...
دوستان خوبم برای همه ی شما آرزو میکنم سال دیگه همین موقع نی نی خوشگل و نازتون توی بغلتون بهتون لبخند بزنه.انشاالله همه طعم مادر بودن رو بچشید و خداوند به همتون بچه های صالح و زیبایی عطا کنه....آمین

Re: بارداری پوچ

سلام حدیث جون عزیزم خیلی خوش اومدی به فیروز.عزیزم وقتی قصه بارداری قبلیت رو خوندم خیلی ناراحت شدم گلم.اگه دوس داری همیشه اینجا باشی و از غم و غصه و استرس یکم دور باشی و از تنهایی بیای بیرون بهت پیشنهاد میدم به تایپیک((کمپین شاد ما بچه میخوایم)) هم یه سر بزنی.اونجا دوستای مهربونی هستن که مثل شما منتظرن و هر روز میان کنار هم و همدیگه رو راهنمایی میکنن
منم یه مامانم که منتظر دومی ام اگه راهنمایی خواستی در خدمتتم .راستی اونجا منتظرتم
الی :oops: :D.ممنون از دعات خانومی .امیدوارم بارداری بعدیت رو به خوبی و سلامت سپری کنی
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان