Re: توروخدا کمکم کنید؛آیا تو سونوی بعد ممکنه جنین در کیسه دیده بشه؟

جانان ابراهیمی نوشته شده:سلام.من ۱۷اسفند پریود شدم.تقریبا تا ۲۴اسفند دوره م طول کشید.بعد ازون تا تقریبا دو هفته رابطه رو آزاد گذاشتم.۱۶فروردین که موعد پربود بعدیم بود یکم لکه بینی قهوه ای داشتم و بعد ازون روز قطع شد.آخرای فروردین آزمایش دادم بتام ۱۷۰۰ بود گفتم بارداری.دوم اردیبهشت و دهم ازم سونوی واژینال گرفتن.گفتن کیسه جنین تشکیل شده اما جنین مشاهده نمیشه.اما طبیعیش اینه که الان باید ضربان قلب رو هم بشنویم.دکتر گفت یه هفته دیگه برگرد برا سونوی سوم.اگه اینبارم نبینم حاملگی پوچه و باید سقطش کنی.توروخدا راهنماییم کنید.دارم دیوونه میشم.من حاملگی اولمه و سی و سه سالمه.مشکل خاصیم نداشتم تا حالا.به نظرتون من الان هفته چندم بارداریمم؟ممکنه با صبر کردن جنین تو کیسه مشاهده بشه یا اینکه بی فایده ست .اگه قرار به سقط باشه با چه روشی بهتره؟
بله لااقل در سونوی دوم باید جنین رویت می شده
اگر در سونوی سومتون هم نشود بارداری پوچ است
نگران نباشید بسیار رایج است و علت یابی هم نیاز ندارد

كارشناس مامايي فيروز

Re: بعد از حاملگی پوچ چه مدت طول میکشه دوباره باردار بشم؟

سلام وقتتون بخیر
من سال ۹۹ بعد از ۹ ماه اقدام باردار شدم و شهریور به علت پوچی سقط داشتم ماه بعد سقط که پریود شدم خونریزیم بعد از ۱۱ روز تموم نمیشد ک رفتم دیدم کیست دارم و دوماه قرص خوردم و کیست درمان شد بعد دکتر بهم قرص کلومیفن داد که از روز سوم پریودی دو تا دوتا میخوردم و دوباره بار دار نشدم
بعد به مدت سه ماه قرص کلومیفن و لتروزل داد باز هم باردار نشدم ماه بعد گفت سینه ات ترشح شیر دار و قرص کابولین داد هفته ای یکی بخورم
اما من ترسیدم و قبل از اینکه قرص رو شروع کنم ازمایش دادم ولی خوب بود و نیازی به قرص نداشت ولی دکتر گفت بخور سه هفته خوردم و سر خودی قطع کردم
الان ۵ ماه هست که اقدام هستم و باردار نشدم
باید چیکار کنم؟؟؟؟
من تیروییدم هم کم کاره ولی کنترل شده است
خواهش میکنم کمکم کنید

سلام وقتتون بخیر
من سال ۹۹ بعد از ۹ ماه اقدام باردار شدم و شهریور به علت پوچی سقط داشتم ماه بعد سقط که پریود شدم خونریزیم بعد از ۱۱ روز تموم نمیشد ک رفتم دیدم کیست دارم و دوماه قرص خوردم و کیست درمان شد بعد دکتر بهم قرص کلومیفن داد که از روز سوم پریودی دو تا دوتا میخوردم و دوباره بار دار نشدم
بعد به مدت سه ماه قرص کلومیفن و لتروزل داد باز هم باردار نشدم ماه بعد گفت سینه ات ترشح شیر دار و قرص کابولین داد هفته ای یکی بخورم
اما من ترسیدم و قبل از اینکه قرص رو شروع کنم ازمایش دادم ولی خوب بود و نیازی به قرص نداشت ولی دکتر گفت بخور سه هفته خوردم و سر خودی قطع کردم
الان ۵ ماه هست که اقدام هستم و باردار نشدم
باید چیکار کنم؟؟؟؟
من تیروییدم هم کم کاره ولی کنترل شده است
خواهش میکنم کمکم کنید

سلام دوست عزیز
نازایی علت‌های مختلفی دارد. مثل
فاکتورهای مردانه
فاکتورهای تخمدانی
فاکتور لوله رحمی
فاکتور سرویکال
آندومتریوز
که هر کدام از اینها با گرفتن شرح حال انجام آزمایشات و سونوگرافی های مختلف شناخته می‌شود. بنابراین بهترین کار مراجعه به یکی از مراکز ناباروری می باشدکه به صورت تیمی به بررسی نازایی می‌پردازند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان