حاملگی پوچ

با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از سایت مفید شما

من 29 سالمه و یک سال و نیم ازدواج کردم _10 ماه پیش حامله شدم اما پوچ بود و قلب دیده نشد . بعد از 3 ماه خودش دفع شد . 5 ماه بعد اقدام کردم برای حاملگی (26 تیر 88 اولین روز آخرین پریودیم بود) دیروز سونو کردم اما دکتر گفت قلب دیده نمیشه و بعد اضافه کرد سونو هفته 4 رو نشون میده در صورتیکه اگر حساب کنین هفته 7 میشه . با اینکه نا امیدم کرد که گفت قلب دیده نمیشه اما گفتش باید 2 هفته دیگه برم سونو.

سوالم اینه که آیا رشد نداشته که هفته 4 را نشون داده ؟ و آیا امیدی هست که قلب تشکیل بشه؟

خیلی افسرده شدم ازتون خواهش میکنم جوابم را بدین ؟!

سلام عزیزم
در واقع فقط ساک دیده شده ، درسته ؟سونوی واژینال دادید یا شکمی ؟ با احتساب تاریخی که دادید امروز بایستی 7 هفته و 3 روز داشته باشید . البته ممکنه تخمک گذاری شما دیر تر اتفاق افتاده باشد و در نتیجه جنین نیز دیر تر تشکیل خواهد شد . به هر صورت عدم مشاهده قلب در هفته ی4 کاملا طبیعی است . طی این دو هفته اگر بارداری روال طبیعی خود را طی کند جنین و کیسه زرده تشکیل خواهد شود و پس از آن ضربان قلب جنین نیز رؤیت می شود . فعلا بایستی صبر کنید . در ضمن آزمایش خون( B -HCG ) داده اید ؟ چه تاریخی مثبت شده ؟ میزان آن چه قدر بوده است ؟ شاید این تاریخ در حدس زمان لقاح مؤثر باشد .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

حاملگی پوچ

با سلامي دوباره و تشكر فراوان از شما كه وقت گذاشتين و جوابم رو دادين
بله فقط ساک رو دید
سونوی واژینال بود
ممکنه رشد نکرده که هفته 4 رو نشون داده؟
متاسفانه آزمایش خون فقط مثبت زده هيچ عددي رو ننوشته!
تاريخش هم 9 شهريور بوده
خیلی نگرانم مخصوصا اینکه سنم بالاست و برای یه حاملگی سالم داره دیر میشه
من منتظر جوابتون هستم
بازم ممنون

سلام خانومی
با سونوی واژینال در هفته ی 4 فقط ساک دیده می شود . اما در مورد رشد جنین نمیشه الان نظری داد و نیاز به فرصت است . حتی در افرادی که قاعدگی های کاملا منظم دارند این امکان هست که تخمک گذاری دیر تر از زمان پیش بینی شده انجام شود .اگر بارداری پیش نرفته باشد که مشخص خواهد شد و اگر هم روال عادی را طی کرده باشد ، استرس شما ممکن است این روال را به هم زند . پس توصیه می کنم آزرام باشید و 2 هفته ی دیگر سونو را تکرار کنید . شب های آتی بهترین فرصت هاست برای خواستن برکات و رحمت ها ...
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

سلام
يك دنيا ازتون ممنونم كه برام وقت گذاشتين و جوابم رو دادين نميدونم چطوري ازتون تشكر كنم؟ :oops:
شبهاي قدر كه در پيشه من واستون دعا ميكنم كه هر چي از خدا ميخواهيد خدا بهتون بده
و انقدر گره گشايين كه من مطمئنم حاجتتون براورده ميشه

براي منم دعا كنين كه يه بچه سالم گيرم بياد :(
با تشكر فراوان
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان