Re: دومین پریود بعد از سقط

یعنی بعد از سقط 2 ماه اول کم هست درصد بارداری مجدد و زوج هیچ مشکلی ندارن؟ چون دکترم طبق ازمایش های خونی که ازم گرفت گفت بدنم برای بارداری مجدد نرماله و میتونم بعد از گذشت یک دوره پرید اقدام کنم و منم همین کارو کردم ولی هنوز باردار نشدم و از روز سقط به بعد 3 دوره پریدم گذشته. این ینی مشکلی دارم یا نرمال هست و مثل قبل راحت باردار میشم؟

خانم دکتر یه سوال دیگه هم دارم من بعد سقط خشکی واژن گرفتم ینی سطح هورمون استروژن بدنم اومده پایین چجوری میتونم به حالت طبیعی برگردونمش چون برای بارداری مجدد قطعا بدنم به این هورمون نیاز داره درسته؟

سلام دوست عزيز
نه عزيزم احتمال بارداري كم نيست حتي تخمك گذاري ممكن است دو هفته بعد از سقط برگردد.شما با جلوگيري به مدت ٣-٦ماه به بدنتان استراحت ميدهيد تا كمبودهايش را جبران نمايد.معمولا امكان باردارشدن به راحتي امكان پذير است ولي در صورتيكه خداي نكرده بعد از يكسال باردار نشديد احتياج به بررسيهاي بيشتر داريد.براي خشكي واژن بهتر است از لغزنده كننده ها (لوبریکانت)استفاده نماييد.فقط آزمايس هورموني ميتواند با دقت ثابت كند كه ميزان استروژن پايين آمده كه در اينصورت درمانگرتان اقدامات لازم را بعمل خواهد آورد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من تو دی ماه سقط ۶ هفته داشتم و بعدش ۲۰ روز تقریبا خونریزی داشتم بعد از ۲۵روز پریودیم شروع شد و طبق معمول ۷ روز خونریزی داشتم بعد دوهفته مجداد خونریزی پیدا کردم یعنی تو یکماه دوبار پریود شدم درحالی که بعد سقط سونو کردم و مشکلی نبود و الان مجدد بعد دوهفته از خونریزی قبلی باز خونریزی دارم آیا مشکل حادی دارم که اینجوری شدم خودمم دیگه تاریخ پریودای اصلیمو گم کردم

سلام دوست عزیز
بهتر است اول یک تیتر بتا انجام دهید در صورتیکه جواب منفی شد برای دو دوره از قرصهای پیشگیری از بارداری استفاده نمایید.بعد از دو ماه اگر پریودها مرتب نشد جهت اقدامات تشخیصی و معاینه بالینی به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید نزدیک 3ماهه سقط, داشتم صرع دارم و, 3فیبروم و 1کیست دکتر گفت باید دوبرابر قرص مصرف کنی تا سقط بشه ولی با اولین بار سقط شد و بعد سقطم اولین دوزه پریودم رو داشتم ولی الان پریودم 1دوره عقب افتاده چه دلیلی داره میشه راهنمایی کنید؟
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان