تیتر بتا و کورتاژ

سلام
من ۱ شهریور سقط تو ۶ هفته به دلیل توقف رشد داشتم با قرص میزوپروسترول.۱۸ شهریور سونوی بقایا دادم که گفتن بقایا به اندازه ۱.۳*۳ مانده .آمپول اوکسی توسین و مترژن دادن که استفاده نکردم.۲۶ شهریور دوباره سونوی بقایا دادم که گفتن ضخامت آندومتر۱۹ هست و کمی هم بقایا ولی کورتاژ لازم نیست چون آزمایش بتا ۳.۸ بود و بقایا کم شده بود نسبت به دفعه ی قبل دوباره میزوپروسترول دادن بنظرتون دفع میشه و ضخامت آندومتر زیاد نیست؟؟از روی آزمایش بتا میشه گفت که کورتاژ لازمه یا نه؟؟؟

Re: تیتر بتا و کورتاژ

باسلام
من ۱۷روزپیش کورتاژ کردم تادوهفته گفتن نزدیکی نبایدداشته باشم ولی من روزدهم نزدیکی داشتم‌ 😣 الان خیلی استرس دارم که باردارشده باشم چندروز بعدمیتونم تست بدم که ببینم باردارم یانه.اگه باشم چیکارکنم 😭میتونم دوباره سقط داشته باشم؟روش جلوگیریمون طبیعی بود

باسلام
من ۱۷روزپیش کورتاژ کردم تادوهفته گفتن نزدیکی نبایدداشته باشم ولی من روزدهم نزدیکی داشتم‌ 😣 الان خیلی استرس دارم که باردارشده باشم چندروز بعدمیتونم تست بدم که ببینم باردارم یانه.اگه باشم چیکارکنم 😭میتونم دوباره سقط داشته باشم؟روش جلوگیریمون طبیعی بود

سلام عزیزم. تشکر از کارشناس عزیز که زحمت کشیدن.
من هم با اجازه شما تجربه مو میگم.
عزیزم بعد از کورتاژ یا سقط باید ببینی چیزی مونده یا نه. یعنی باید سونوگرافی بدی تا از تخلیه کامل مطمئن شی.
اگر اینجور نشه، ممکنه بتا بالا بره بدون اینکه باردار باشی.
این لینک رو ببین عزیزم موردش مثل شما هست.

https://laklak.me/questions/54948/%D8%A ... 8%B2%DB%8C

سلام من پریروز آزمایش بتا دادم عددش ۱۸۷۳۳ بود . بلافاصله قرص سایتوتک خوردم و واژن خم گذاشتم هر یک ساعت ۲ تا خوردم دوتا هم داخل واژن گذاشتم . تا ۱۲ شب . از ۱۲ تا صبح اسهال شدید و افت فشارخون و از صبح فقط تهوع شدید داشتم.
از یکشنبه عصر تا الان که سه شنبه شهر هست هنوز خونریزی نداشتم . چیکار باید بکنم . فشارم خیلی پایینه و ضربان قلبم به شدت بالاست.
من قرص وارفارین هم مصرف میکنم.
فقط درد شکم و رحم زیاد دارم. اصلا آیا این سقط انجام شده؟

سلام دوست عزیز
اولین روز آخرین پریودتان چه روزی بوده؟ گیرنده های سایتوتک معمولا از هفته پنجم به بعد ایجاد میشوند بنابراین در صورتیکه سن بارداری شما کمتر از ۵ هفته باشد معمولا سقط انجام نمیشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان