Re: مدت زمان طبیعی خونریزی بعد از سقط

سلام من عضو جدید هستم لطفا جواب بدید ممنون من ۳۰ سالمه سابقه بارداری ندارم و ۸هفته باردار بودم که به دلیل نداشتن شرایط تصمیم به سقط گرفتم و از قرص هم زمان واژینال و زیر زبانی استفاده کردم و ۲،۳ساعت بعد از استفاده درد شدید و خونریزی همراه با لخته مکرر داشتم تا ۳،۴ ساعت بعد عادی شد و الان ۱۵،۱۶ روزه که خونریزی دارم ولی خیلی کم و گاهی حالت خون ابه و تو روز ۸ و ۱۲ بازم لخته خون دیدم ولی خون ریزیم خیلی کمه میشه راهنمایی کنید خسته شدم از خون ریزی ولی درد شدید الان دیگه ندارم و علائم حاملگی هم همه رفع شده

فریفرنوش نوشته شده:
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401, 12:42 am
سلام من عضو جدید هستم لطفا جواب بدید ممنون من ۳۰ سالمه سابقه بارداری ندارم و ۸هفته باردار بودم که به دلیل نداشتن شرایط تصمیم به سقط گرفتم و از قرص هم زمان واژینال و زیر زبانی استفاده کردم و ۲،۳ساعت بعد از استفاده درد شدید و خونریزی همراه با لخته مکرر داشتم تا ۳،۴ ساعت بعد عادی شد و الان ۱۵،۱۶ روزه که خونریزی دارم ولی خیلی کم و گاهی حالت خون ابه و تو روز ۸ و ۱۲ بازم لخته خون دیدم ولی خون ریزیم خیلی کمه میشه راهنمایی کنید خسته شدم از خون ریزی ولی درد شدید الان دیگه ندارم و علائم حاملگی هم همه رفع شده

سلام دوست عزیز
شما اولین کاری که باید انجام بدهید این است که هرچه زودتر یک سونو انجام دهید گاهی اوقات بقایای بارداری باعث ایجاد این خونریزیها میشود. با توجه به نتیجه سونو یعنی داشتن یا نداشتن بقایای بارداری برای قطع خونریزی درمان مناسب توسط درمانگرتان صورت خواهد گرفت
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان