زمان طبیعی قاعدگی بعدی پس از سقط

با سلام
الان حدود 26 روز است که سقط کرده ام.(حدود 8 هفته) که معلوم نشد پوچ بوده یا نه. 10 روز خونریزی داشتم و حدود 15 روز بعدی پاک بودم. و بعد از این زمان پریود شدم. با توجه به اینکه دوره پریودم حدود 28 روز است که در حدود 22 روز آن پاک هستم. آیا این اتفاق طبیعی است که مدت زمان پاک بودن من کم شده؟
اینم بگم که چند ساعت قبل از شروع قاعدگی « نزدیکی داشتم.

Re: زمان طبیعی قاعدگی بعدی پس از سقط

سلام دوست عزیز.
آره گلم طبیعیه،منم بعداز سقط حدود 3،4ماه پریودم به هم ریخت و 15،16 روز پاک بودم بعد پریود میشدم.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

fakeh نوشته شده:با سلام
الان حدود 26 روز است که سقط کرده ام.(حدود 8 هفته) که معلوم نشد پوچ بوده یا نه. 10 روز خونریزی داشتم و حدود 15 روز بعدی پاک بودم. و بعد از این زمان پریود شدم. با توجه به اینکه دوره پریودم حدود 28 روز است که در حدود 22 روز آن پاک هستم. آیا این اتفاق طبیعی است که مدت زمان پاک بودن من کم شده؟
اینم بگم که چند ساعت قبل از شروع قاعدگی « نزدیکی داشتم.
دو هفته پاک بودن نرمال نیست اما این نرمال است که 2-3 اول بعد از سقط سیکل ها مرتب نیستند و الان توقع نظم نداریم
كارشناس مامايي فيروز

مرسی از پاسختون.من خیلی بابت سقطم ناراحتم.دوست دارم زودتر حامله شم اما میگن سه سیکل پریودی هم ممکنه خطرناک باشه آیا این صحت داره؟و سه ماه بعد ازسقط باردار شدن میتونه خطرناک باشه؟من باهمسرم در شهر دیگه ای زندگی میگنم و ذلخوش بودم اومدن نی نی مون تنهاییم رو پر کنه.لطفا منو دعا کنین

اره عزیزم.میتونی بعد از 3ماه باردار بشی ولی امکان سقط مجدد وجود داره.
بهترین زمان برای بارداری 6 الی 1 سال بعد از سقطه.
من خودم 8 ماه بعد از سقطم اقدام به بارداری کردم.ولی با این وجود استراحت مطلق بودم بخاطر سقط قبلیم.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

fakeh نوشته شده:مرسی از پاسختون.من خیلی بابت سقطم ناراحتم.دوست دارم زودتر حامله شم اما میگن سه سیکل پریودی هم ممکنه خطرناک باشه آیا این صحت داره؟و سه ماه بعد ازسقط باردار شدن میتونه خطرناک باشه؟من باهمسرم در شهر دیگه ای زندگی میگنم و ذلخوش بودم اومدن نی نی مون تنهاییم رو پر کنه.لطفا منو دعا کنین
سلام مجدد! دوست عزیزم ! امیدوارم که خدای مهربون! به زودی و در بهترین زمان و شکل ممکن ، فرزند سالم و صالحی به شما و همسرتون هدیه دهد ...
سقط و نه مرگ جنین(بالای 20 هفته) چنانچه عارضه ی خاصی نداشته باشد، از نظر علمی همان 3 سیکل قاعدگی نرمال برایش کافیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس من هفته شش بارداری بودم که خون ریزی کردم وبچه سقط شد وسونو گفت هفت میلی متر مونده دکتر قرص متیل ارگونوین داد یک هفته قرص خوردم و ده روز بعداز سقط خونردزیم قطع شد دو سه روز لکه های قهو ه ایی میدیدم تا اینکه دوباره خون ریزی کردم تا به امروز اوایل شدید بود الان کمتره من قبل از بارداری وسقط قاعدگی منظمی داشتم واخرین قاعدگیم 24ام بود سوالم اینه که این خونریزی من مربوط به عادت ماهانه ست یا مربوط به سقط؟؟؟یعنی به این زودی پریود شدم من 10مهر سقط کردم20مهر خون ریزیم قطع شد چند روز لکه های قهوه ای 25 مهر دوباره خون ریزی کردم با توجه به این که اخرین قاعدگی من قبل از بارداری وسقط 24مرداد بود

ماهرخ نوشته شده:سلام خانم کارشناس من هفته شش بارداری بودم که خون ریزی کردم وبچه سقط شد وسونو گفت هفت میلی متر مونده دکتر قرص متیل ارگونوین داد یک هفته قرص خوردم و ده روز بعداز سقط خونردزیم قطع شد دو سه روز لکه های قهو ه ایی میدیدم تا اینکه دوباره خون ریزی کردم تا به امروز اوایل شدید بود الان کمتره من قبل از بارداری وسقط قاعدگی منظمی داشتم واخرین قاعدگیم 24ام بود سوالم اینه که این خونریزی من مربوط به عادت ماهانه ست یا مربوط به سقط؟؟؟یعنی به این زودی پریود شدم من 10مهر سقط کردم20مهر خون ریزیم قطع شد چند روز لکه های قهوه ای 25 مهر دوباره خون ریزی کردم با توجه به این که اخرین قاعدگی من قبل از بارداری وسقط 24مرداد بود
نه عزیزم احتمال قاعدگی کم است . یک سونو جهت چک بقایا ضروری ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان