سلام عزیزم. متاسفم که سقط کردی. فکر نمی کنم با ال دی بقایای سقط دفع بشه اگر تیتر بتا پایین نیاد کورتاژ می کنن. من چون ماه پیش سقط کردم تجربش رو دارم. گفتند اگر در سونوی نهایی بقایا دیده بشه باید کورتاژ کنی البته من بعدا خوندم که یه چور شیاف هایی هم برای اینکار هست اما به هر حال جواب دقیق تر رو کارشناس عزیزمون باید بهت بگن

سلام عزیزم. متاسفم که سقط کردی. فکر نمی کنم با ال دی بقایای سقط دفع بشه اگر تیتر بتا پایین نیاد کورتاژ می کنن. من چون ماه پیش سقط کردم تجربش رو دارم. گفتند اگر در سونوی نهایی بقایا دیده بشه باید کورتاژ کنی البته من بعدا خوندم که یه چور شیاف هایی هم برای اینکار هست اما به هر حال جواب دقیق تر رو کارشناس عزیزمون باید بهت بگن

کورتاژ

سلام عزیزم هم واسه شما هم واسه خودم متاسفم.من دیروز تو بیمارستان کورتاژ کردم.اول واسم 2 تا شیاف زیر زبونم گذاشتن 4 تا هم داخل واژنم. 2 ساعت بعد خونریزی شدید گرفتم ودهانه رجمم کاملا باز شد بعد بردنم اتاق عمل واسه کورتاژ که اونچا بیهوشم کردنو هیچی نفهمیدم ولی وقتی به هوش اومدم کمی درد داشتم .چندتا انتی بیوتیک و چند تا سرم زدن وبعد مرخصم کردن .من 6 ماه پیش هم یه سقط داشتم که به اندازه ی این درد نداشت چون سن حاملگیم دفعه قبل کم بود.

واقعا هر چی خدا صلاح میدونه همون میشه.باید با همه چی کنار بیایم عزیزم.الهام
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان