چگونگی دفع جنین فاقد ضربان قلب در هفته 12 بارداری

سلام من عضو جدید هستم خوشحالم که با اینجا آشنا شدم ولی متاسفم ک خیلی دیر آشنا شدم...
من 25 سالمه 2 ساله ازدواج کردم هفته 12 برای غربالگری رفتم سونو دادم که فهمیدم جنین فقط تا 8 هفتگی قلبش زده و الان فاقد ضربان قلبه :cry: 😔
من از 8 هفتگی لکه بینی داشتم تا 12 هفتگی و دکترم میگفت چیزی نیست لانه گزینیه چیزی نیست کیستته چیزی نیست زخم دهانه رحمته... سونو نمیخواد بدی فقط شیاف سیکلوژستتو ادامه بده و من 4 هفته شیاف گذاشتم تا پریروز ظهر ساعت 11:30
رفتم پیش دکترم و فقط به من آزیترومایسین و ژلوفن داد! گفت باید بیای بیمارستان تا واست کورتاژش کنم
ولی چون حاملگی اولم بوده دوس ندارم واسه کورتاژ برم... حال روحیمم خیلی بده
از پریشب انقد گرمی خوردم و پریدم و دویدم ک پاهام دیگه جون ندارن کاملا جمام شدم کل بدنم درد میکنه هیچ قرصیم به من ندادن واسه سقط.
میشه همینجوری دفعش کنم یا باید حتما قرص و آمپول بزنم؟
خیلی حالم بده از ی طرف افسردگی سقط از ی طرف بدن درد و ترس عفونت چون 4 هفته و خورده ای این جنین تو رحمم مونده
خیلیییی نگرانم
چیکار کنم؟
لطفا راهنماییم کنید

Re: چگونگی دفع جنین فاقد ضربان قلب در هفته 12 بارداری

سلام دوست عزیز
خوش آمدید.من هم از آشنایی با شما خیلی خوشحالم
توصیه من این است که ازمتخصص دیگری در زمینه وضعییتان مشورت بگیرید .و هرچه زودتر اینکار رو انجام دهید.به نظر میرسد جهت سقط جنین میتوانید از شیاف سایتوتک استفاده نمایید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر من همون گل بهارم.
۲۰ شهریور ۹۸ ساکشن کورتاژ شدم
بعد از ۳۰ روز پریود شدم
دو هفته پیش ب علت لکه بینی خیلییی کم رفتم پیش پزشک جراحم گفتن همه چی خوبه و مشکلی نداری معاینه هم شدم مامای دکتر ازم تست پاپ اسمیر گرفت و خیلی بد اینکارو کرد با عجله و بی دقت از اون روز من خون آبه می بینم یا لخته های خون قهوه ای ی بار خون قرمز ی بار صورتی
از اون روزم بعد هر رابطه از واژنم خون قرمز مایل ب قهوه ای میاد! و زودم قطع میشه ولی بعدش باز لخته های کشدار قهوه ای خون رو میبینم! پیش ی دکتر دیگه وقت گرفتم ک واسه ماه بعد نوبت داد.
مزاحم شما شدم ببینم مشکل خیلی بدی نباشه اگه هست برم بیمارستان
پیشاپیش ممنون از پاسخ و راهنماییتون🙏🏻💐

سلام گل بهار عزیز
معمولا لکه بینی وخونریزیهای نامنظم بعد از رابطه به دنبال عفونتها،زخم دهانه رحم و برخی عوامل دیگر ایجاد میشود و اگر مربوط به نحوه انجام پاپ اسمیر بود باید تا به حال رفع میشد برای تشخیص دقیق باید معاینه بالینی شوید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان