Re: لطفا کمکم کنید...هفته هفتم و دیده نشدن جنین در سونو گرافی

سلام دوست عزیز
نگران نباشید جنین بعد از هفته ششم بارداری قابل رویت میشود و معمولا دقت سونوگرافیست نسبت به پزشک زنان در انجام سونو بیشتر است. سونوی بعدی را حتما در یک مرکز سونوگرافی انجام دهید

كارشناس مامايي فيروز

سلام مجدد خداروشکر رفتم سونو و جنین با ضربان قلب مشخص شد. اما طبق حساب دکترم 7هفته و 4روز باید باشم امروز اما سونو زده 6هفته و 3روز، CRI=5.3mmو FHR=154bpm,
اما چیزی که باعث نگرانی هست وجود یک هماتوم 15mm در کنار ساک هست من نه لکه بینی دارم و نه خونریزی به نظرتون میتونه با این اندازه نگران کننده باشه یا جذب میشه؟

سلام دوست عزیز
خداروشکر. نگران نباشید خوشبختانه هماتوم بزرگ نیست. استراحت داشته باشید از رابطه جنسی پرهیز کنید مایعات فراوان بنوشید انشالله به زودی جذب خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من طبق سونو یی که انجام دادم الان 9هفته و6روزم و طبق آخرین پریودم 11هفته امروز صبح در حد چند قطره لک قهوه ای تیره دیدم تو سونوی قبل هماتوم داشتم دکتر بهم شیاف پروژسترون داد یعنی این لکه بینی به خاطر اونه البته دیشب از مسافرت برگشتم 3ساعت تو ماشین بودم یا دلیلش اینه؟
نظرتون چیه

سلام دوست عزیز
ایا از اول بارداری فقط یک سونو انجام داده اید؟ این تاخیر یک هفته ای در سونوهای قبلی هم وجود داشته یا فقط در آخرین سونو تفاوت یک هفته ای دیده شده؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
در این صورت جای نگرانی نیست و احتمالا لکه بینی به دلیل هماتوم بوده. استراحت نمایید، از رابطه جنسی پرهیز کنید و مایعات فراوان بنوشید انشالله با رعایت نکات زیر لکه بینی برطرف خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان